Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
logiranje u joomlu i logiranje u virtuemart

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 30.01.2009 09:53    Post subject: logiranje u joomlu i logiranje u virtuemart Add user to your forum ignore list Reply with quote

ko se kuzi u ovo?
hitno je

molim vas javite mi se na aidevise@gmail.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 30.01.2009 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah
bas bi mogla i objasnit o cem se radi (iako se bojim da mi se tek onda niko nece jeaviti)

radi se o tome da radimo web shop
i sad nas je covjek koji to radi doveo u frku pred samo otvaranje, a ima 2 posla zbog kojih se ne stigne s ovim dovoljno pozabavit, pa mi pokusavamo ubrzati rjesenje

on tvrdi ovo sto sam gore napisala tj. kaze da logiranje u joomlu i logiranje u virtuemart medjusobno ne kuzi te da ce veceras, kad dodje doma ic to istrazivat

ja bi htjela da dobijemo na vremenu i da probamo nac rjesenje prije njega
uzdam se u to da ce nam netko od vas htjeti pomoci

Udruga RODA bit ce vam vjecno zahvalna
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group