Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prvi pravi hrvatski blog alat (mojblog.com)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LordFist



Joined: 25 Mar 2004
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 10.04.2004 23:37    Post subject: Prvi pravi hrvatski blog alat (mojblog.com) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imamo blog u testnoj fazi (http://www.mojblog.com) i volio bi da nam kazete sta fali ili sta traba promjenit na bloggeru i ako slucajno itko od vas zna neki wysiwyg html editor koji radi u svim browserima (nema veze dal se placa) da posta link!

Hvala svima!
Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 11.04.2004 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovaj 'kolaz' slika zamijeni nekom ql solid bojom, odrekni se divota PS-a poput pattern overlaya, outer glowa i drop shadowa za typo i bit ce puno bolje :).

Ne postoji html wysiwyg editor koji radi u svim browserima :)
Svi online html wysiwyg editori rade iskljucivo u IE-u :)
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 11.04.2004 00:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:

Ne postoji html wysiwyg editor koji radi u svim browserima Smile
Svi online html wysiwyg editori rade iskljucivo u IE-u Smile


Je, malo je problematično napraviti wysiwyg editor da radi kako treba u lynx-u, links-u ili w3m-u. Smile

Ja sam napravio editor koji radi u IE-u i u Mozilli za interne potrebe svojih korisnika. Opera je bila previše problematična pa se njome nisam bavio.

Koliko znam još ima editora koji rade u IE-u i Mozilli tako da tvoja tvrdnja da takvi editori rade isključivo u IE-u ne drži vodu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 11.04.2004 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:

Koliko znam još ima editora koji rade u IE-u i Mozilli tako da tvoja tvrdnja da takvi editori rade isključivo u IE-u ne drži vodu.


my bad rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 11.04.2004 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://vietdev.sourceforge.net
radi u IE-u i mozilli, za operu ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 11.04.2004 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo imate ovdje jedan editor raden u asp-u, ali vjerojatno se moze i izdvojiti Smile
a radi na:
- Internet Explorer 5+
- Mozilla 1.3+
- Mozilla 0.6.1+ (Firebird)
- Netscape 7.1+

http://www.webwizguide.com/asp/sample_scripts/RTE_application.asp

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
LordFist



Joined: 25 Mar 2004
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 11.04.2004 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala svima... no samo da komentiram stranice, na onu asp nemrem doc, a ovaj wyswyg mi kaze da radi samo na ie 5.5+

no uglavnom hvala svima

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.04.2004 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LordFist wrote:
hvala svima... no samo da komentiram stranice, na onu asp nemrem doc, a ovaj wyswyg mi kaze da radi samo na ie 5.5+

no uglavnom hvala svima

Laughing


meni ova asp radi i kaze da radi na
    Internet Explorer 5+ (Windows Only)
    Mozilla 1.3+ (SeaMonkey) (All Platforms)
    Mozilla 0.6.1+ (Firebird) (All Platforms)
    Netscape 7.1+ (All Platforms)

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.04.2004 02:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LordFist wrote:
hvala svima... no samo da komentiram stranice, na onu asp nemrem doc, a ovaj wyswyg mi kaze da radi samo na ie 5.5+

no uglavnom hvala svima

Laughing


radi, mozda nije vrijeme za prilagodbu drugim browserima nego masteranju jednog Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.04.2004 02:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najbitnija stvar za blog su korisnici , a ti ih imaš [nijednog] zasada .. tak da treba vidjeti kako ce to izgledati kad dodje content gore.. - ovako otuzno

- limit (ako uopce postoji) na velicinu uploadane slike je prevelik ( 689x953 )
- dizajn se bira iz template-a ili si ga user sam slaze ?
http://test.mojblog.net/ - lose , jako lose, iznad icq ovo spajanje crta .. grrr
- hint : jedna na stvari koju si trebao imati prije SVEGA jest NAVIGACIJA NA siteu..
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.04.2004 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja na takve stvari gledam ovako, trebate imati nekakvu glavnu temu, mozda cak i nekakvu maskotu, nekakav onako primamljivi COOL logo na koji ce se svi onako, privlaciti kao Oprah na pecenu sunku. Boje, najvaznije su boje jer ovo sto je sad gore je nista, fali tu toga. Trenutno mi site izgleda kao da ste imali ideje za raditi ali da ste se zurili i napravili onako, nista. Templateovi su isto imho koma, da ste stavili nekakve fore tipa "Matrix Look" ili "Notepad look" i stavili samo recimo ili crnu pozadinu sa zelenim slovima za prvu i obicnu bijelu podlogu sa masnim slovima za drugu - bila bi veca fora.
Eto vam odmah i ideje. Blog kao ideja je super ali je realizacija dosta losa. Ali ono, keep up the good work. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.04.2004 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inace, cemu opce sluzi blog? ne pravi mi se pametan pa ljepo velim otvoreno da ne znam koj je to qratz i dal bi netko bio dobar da mi objasni? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.04.2004 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

my blog?here
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
LordFist



Joined: 25 Mar 2004
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 12.04.2004 23:59    Post subject: Prvi pravi hrvatski blog alat (mojblog.com) Add user to your forum ignore list Reply with quote

trudimo se... inace templatei se mogu u potpunosti mjenjati, al i sam znam da su koma jer su radeni na brzinu... trudimo se mjenjati sve... kao sto ste rekli sve je sklepano na brzinu i zato je tak kak je... uskoro cemo sve template promjeniti i malo sredit ostalo...

kakva
Quote:
NAVIGACIJA NA siteu..
???? pa navigacije ima...
gore u lijevom kutu...

ako bi itko volio pomoci sa izradom bilo kojeg dijela bloggera neka se javi
na moj mail tomislav.fistric@posluh.hr!! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 13.04.2004 01:16    Post subject: Re: Prvi pravi hrvatski blog alat (mojblog.com) Add user to your forum ignore list Reply with quote

LordFist wrote:

kakva
Quote:
NAVIGACIJA NA siteu..
???? pa navigacije ima...
gore u lijevom kutu...
Laughing


elem, navigacija
primjer prvi , "Miljenko" 34godišnji idijot sa uredom i kompom ujutro ima pol sata (prije nego šef dodje ) za procitat perverzije na iskrici, 1na1, 385 i sličnim sajtevima - on je tvoj target audience
"miljenko" je osim intelektualnog limita, limitiran i vremenom koje ima za posjetit sve te webove
pazi ovako: "miljenko" je procitao recimo ovaj blog : http://martin.mojblog.com/ <-- [di je gore ljevo navigacija ? ] Eh?
i zeli ici na neki drugi blog . kako on to čini ? vraća se linkom na naslovnu ili klikće back u browseru.. - wrong
treba ti toplista najčitanijih,najkomentiranijih, the latest posted i sl.. - bilo bi ti fora recimo da je to stalno vidljivo u nekoj traci sa desne strane jer tamo ti ne stoji nista osim user kontakta .. - to isto, dio kontakta ti je ljevo (ICQ) a dio desno (mail) - neki imaju group-ano a neki template-i nemaju ..zatim ti treba proof reading tekstova jer imaš gramatičkih ponešto.. izvrisani - izbrisani itd..
blogovi su vise manje popularni ali nece samo zbog te popularnosti tvoj sajt nuzno zazivjeti .. trebali bi malo vise truda uloziti u to .. enivej good luck !
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 13.04.2004 03:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebo blog, dadni mi radje sabdomejn Wink

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LordFist



Joined: 25 Mar 2004
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 13.04.2004 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nda... na tu navigaciju mislis...
ja mislio da mislis na navigaciju u editoru bloga...
hm...
nisam nikad o tome tako razmisljao... Rolling Eyes
pa stavit cemo to!!! Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group