Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Osobna stranica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
RVD



Joined: 02 Mar 2009
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 02.03.2009 13:54    Post subject: Osobna stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav ljudi,
ovo je moja osobna stranica,
teško mi je samog sebe objektivno kritizirati ili hvaliti, pa me veoma zanima vaše mišljenje
na web..

http://www.rvdizajn.com

_________________
rvd
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 02.03.2009 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram ti reći da nisam baš oduševljen, a evo i zašto:

- nema mi ništa iritantnije kad moram loviti linkove po stranici

- flash site, a nije ti prilagođen za bilo koju rezoluciju, ja sam na 1024x768, desni link vidim
samo GLA... i to je to, pa sad bi trebao pogađati što bi to trebalo biti, valjda neka anketa, od koje vidim samo buttone za glasat, ali ne vidim čemu dajem glas

- ne vidim smisla klikanja na lijevu gornju ikonu (izdvojeni radovi...), umjesto da si napravio zasebnu galeriju... ovako počnem gubit živce nakon drugog klika, a i tekst se pri promjeni pozadine ne vidi dobro na svim slikama...

možda si dobio dojam da sam prilično živčan Wink , ali mislim da prosječni posjetitelj sajta odustaje nakon par sekundi kad se suoči sa ovim što sam nabrojao gore

savjet: definitivno promijeniti rotirajuće linkove
savjet2: probaj kod flasha koristiti pixel fontove veličina 8 ili tahomu 11 antialiasing, meni se pokazalo da dobro funkcionira
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 02.03.2009 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je bas super,

van okvira, lako pamtljivo, inovativno...

zamjerka, onaj galeb na ulazu, gramatika i razdvojene rijeci ..

Last edited by duddits on 14.05.2009 16:24; edited 1 time in total

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RVD



Joined: 02 Mar 2009
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 02.03.2009 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liftboy wrote:
- nema mi ništa iritantnije kad moram loviti linkove po stranici


hehe kužim te, tu sam bio u nedoumici s tom navigacijom, htio sam ulovit neku dozu unikata al sam usporedno tome dobio minus za navigaciju...

duddits wrote:
zamjerka, onaj galeb na ulazu.


.. istina - to mijenjam uskoro, thnx na pohvali..

_________________
rvd
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dashiv



Joined: 30 Jun 2008
Posts: 15
Location: Novigrad

PostPosted: 30.03.2009 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sviđa mi se flash -

_________________
- www.sivinjski.com - www.dashiv.com - www.webturist.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 31.03.2009 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao kad modni dizajner napravi kolekciju koja je nenosiva.
Može se pokazati na reviji ali niti jedna pametna žena neće obući i nositi neki komad odjeće s te revije.

Tako i ovo je full fora, interesantno i vizualno dopadljivo ali neupotrebljivo za svakodnevnu upotrebu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RVD



Joined: 02 Mar 2009
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 13.05.2009 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Friški redizajn

nije flash Smile

_________________
rvd
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 14.05.2009 07:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm, izgleda zastarjelo. Odabir fonta ti nije nešto. Kontakt forma ima preveliki border oko polja za unos teksta. Možda su ti ovi izbornici odnosno kategorije trebale biti malo stilizirane a ne ovak pravokutne. Iskreno izgleda kao da je nabacano i složeno za par sati...

Nadam se da samo pomogao.

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mmm



Joined: 13 Aug 2007
Posts: 16

PostPosted: 16.06.2009 02:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bre tebi treba neko stručno obrazovanje...
Back to top
View user's profile Send private message
RVD



Joined: 02 Mar 2009
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 22.06.2009 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mmm wrote:
bre tebi treba neko stručno obrazovanje...


zašto?
što si ti da to tako samouvjereno kažeš? Rolling Eyes
bre?

_________________
rvd
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 22.06.2009 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene živcira što treba 100 godina da se sajt učita, centrirano je na sredinu i time se još više povećava scrolanje. Dizajn nebi komentirao Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 22.06.2009 18:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Toliko toga si napisao a ja nisam uspio saznati "Tko si ti".
Ako su osobne stranice onda je osoba na prvom mjestu.

Kada radiš za druge onda si manje kreativan a više funkcionalan.
Probaj tu taktiku primjeniti i na svojoj stranici. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group