Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Malo me windowsi zezaju...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 11.04.2004 21:43    Post subject: Malo me windowsi zezaju... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, pred koji dan idem ja upalim komp, windowsi se loadaju i pojavi se login ekran.
Ja kliknem na svoju sličicu, ukucam password, kad ono nekakva poruka da se ne može locirati blackshtef direktorij, valjda direktorij gdje su moje postavke itd.

probam par puta, nece.
napravim TEST account, dam mu admin prava, s njim radi. Obrišem blackshtef acc, napravim novi s imenom blackshtef, opet neće. Zaključak : ne sviđa mu se ime blackshtef Evil or Very Mad

Ništa, napravim novog usera u compter managmentu, nazovem ga blackshtef, ali ga u cPanelu pod users renameam u Krajo. Neće. Zaključak : Original acc se ne smije zvati blackshtef, a na loginu smije pisati bilo što.

Ništa, obrisah sve accounte što su imali veze sa blackshtefom, i sad sam na onom TEST acc-u, renameanom na blackshtef. Tako da mi i u Documents & Settings piše TEST, a ne blackshtef...

I od tad su počeli problemi...prvo sam polovici programa morao ponovno namještati postavke (jer kuže kad je koji user logiran), ajde složeno...
Složim postavke za Illustrator 9, ali SVAKI PUT on zaboravi postavke! Uvijek moram prebacivati iz CMYK u RGB, iz pointsa u pixele, uključivati rulere, isključivati onaj page tiling itd. itd....pokušao sam i sa onim profilima viewa, znači sve namješteno sam sejvao kao blackshtef view, ali ni toga poslije nema!

Dalje, Total CMD mi je postao spor do bola, otvara se oko minutu! Flash još duže...
E, da, i kad se logiram u windowse, uvijek im treba oko 2-3 minute da bi se "skroz" loadali (da ne kažem digli... Smile) Sve do tad, miš trza, itd.

Što se događa? Confused


E, još jedno pitanje, nevezano za ovo gore...
Žašto kad pokrenem neki download sa DAPom ili bilo kojim drugim DLmanagerom se dogodi to da DL manager uzme sebi cijeli bandwidth, a rezultat toga bude da mi se Goolge učitava kao da ima 20 MB na njemu...?

Inače, konfiguracija je Celeron 1.7, 256 ddra, gf2mx400 32mb...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 11.04.2004 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo s windozima neznam :) i meni nekad sere, recimo nece mi firefox postavit ko default browser (nece lovit linkove iz mirande i drugih proggyja :/)

mene max jebe to sto mi se kad mi je ustekan cdrom windowsi bootaju 2 minute, a kad je istekan bootaju se 15 sekundi.... i nece mi cdrom stavit na dma da je isus. valjd je kabel :) preljen sam za promjenit ga.



sto se tice dapa - skini netlimiter (www.netlimiter.com) i dok brozas spusti mu limit na 4-5 k/s :) drugog rjesenja nisam naso

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 11.04.2004 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lesser- wrote:
ovo s windozima neznam Smile i meni nekad sere, recimo nece mi firefox postavit ko default browser (nece lovit linkove iz mirande i drugih proggyja :/)


Isti f*cking problem imam... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 11.04.2004 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo sa Netlimiterom radi, hvala!

A, vidiš, meni je ffox ko default brozer i koji god link da kliknem ,otvorit će se u njemu...probaj u internet options stavit kao html editor ffox, tak je meni...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 11.04.2004 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A damn, meni je isto kao html editor ali ipak mi ne otvara ff po defaultu. Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 11.04.2004 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

što se tiče winsa: reinstaliraj, koliko si vremena sve skupa izgubio, a još si izgubio i postavke, to ti se nameće kao najlogičnije rješenje (a više nećeš imat ni ovih problema s brzinom). kad kazem reinstal onda mislim na skroz from the scratch, dakle formatiranje.

a DLmanager: ja koristim flashgeti u njemu ima opcije:auto,manual i max pa mozes birat
peace Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.04.2004 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta se tice reinstalacije, ja mozda nebi isao toliko daleko, obicno ti repair windowsa moze jako pomoci (meni je skoro uvijek u slucaju ovakvih bolesnih situacija koje nemaju logiku i neznas kako bi ih rijesio)

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.04.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lesser- wrote:

mene max jebe to sto mi se kad mi je ustekan cdrom windowsi bootaju 2 minute, a kad je istekan bootaju se 15 sekundi.... i nece mi cdrom stavit na dma da je isus. valjd je kabel Smile preljen sam za promjenit ga.


makni ga iz bootable device-ova, jer on trazi otkud da boota .. vjerovatno je po poretku prije diska..
Back to top
View user's profile Send private message
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 14.04.2004 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma maknuti su meni uvjek svi deviceovi iz boota osim diska, i disabled mi je boot other device i sve to u biosu.

mora da je kabel, jer nece dma ulovit cdrom a star je onak 2 mjeseca.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 14.04.2004 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@lesser: Nađoh rješenje za FF problem ... Skini si progi SetBrowser! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 14.04.2004 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thx :)

e da, ima i jos jedna fora di me zajebava firefox :) a ta je da mi se ne drze pageovi u historiju. Ja mu stavim da mi drzi u historyju po 9999999 dana (kolko god znamenki ide) i da sejva u temp ostavim mu 2 gige prostora i sve mu nabrijem a on mi kroz 2-3 dana sve sajtove, bookmarkove, linkove loada izponova :(

neznam oce ovaj setbrowser i to sredit, al ako ima ko kakvih iskustava s tim neka javi... trenutno i nije neki problem, al kad dodje dsl (prije 3 tjedna sam dao zahtjev pckaimmater) nebi bilo lijepo da mi se svaka 3 dana isponova loadaju graficki zahtjevniji sajtovi :D

content only plz kk gg thx no re

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 14.04.2004 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Probaj pitat na MoziilaZine forumu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 15.04.2004 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lesser- wrote:
thx Smile

e da, ima i jos jedna fora di me zajebava firefox Smile a ta je da mi se ne drze pageovi u historiju. Ja mu stavim da mi drzi u historyju po 9999999 dana (kolko god znamenki ide) i da sejva u temp ostavim mu 2 gige prostora i sve mu nabrijem a on mi kroz 2-3 dana sve sajtove, bookmarkove, linkove loada izponova Sad

neznam oce ovaj setbrowser i to sredit, al ako ima ko kakvih iskustava s tim neka javi... trenutno i nije neki problem, al kad dodje dsl (prije 3 tjedna sam dao zahtjev pckaimmater) nebi bilo lijepo da mi se svaka 3 dana isponova loadaju graficki zahtjevniji sajtovi Very Happy

content only plz kk gg thx no re


a gle, AFAIK, u historyu se čuvaju SAMO urlovi sajtova, dok se sadrzaj drzi u cacheu. Tak da ti history može biti namješten do dooms day, a cache na 2 dana i ode sve u dva dana...
tak da brijem da ti je problem u cacheu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 16.04.2004 00:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
sta se tice reinstalacije, ja mozda nebi isao toliko daleko, obicno ti repair windowsa moze jako pomoci (meni je skoro uvijek u slucaju ovakvih bolesnih situacija koje nemaju logiku i neznas kako bi ih rijesio)


Iz iskustva - radije ne prepustam slucaju stvari kada su Win na tapeti - Riinstal i gotovo. .
Evo sada malo sranja al ono -
u 80 % slucaja kada sam na netu sam na linuxu.
Kewl Very Happy

I bas mi se juce firefox shebo, kaze da nemoze neki XMB ili XBM nes loadati i nece mi se pokazati content prozora i kada ugasim pseudo-prozor (ili aprozor Very Happy) onda mi error izbaci..
sve to nakon sto sam si neke extenzije stavio i promjenio skin .. Nrafno na Win. :-/ shoot !""

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group