Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Paintball [ovaj put 4 real]
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 13.04.2004 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

he he...daaa bas bi bio kaos, daj zamisli da ti recimo pukni hlace na guzici i onako dobijes 15-20 komada po golom dupetu...ajoj...hrts bejbi hrts Twisted Evil

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.04.2004 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
he he...daaa bas bi bio kaos, daj zamisli da ti recimo pukni hlace na guzici i onako dobijes 15-20 komada po golom dupetu...ajoj...hrts bejbi hrts Twisted Evil

hahaha daaaa.. ja sam rekao jednoj osobi (necu sad imenovat, al ak mu se da nek samo stavi smile kasnije) uglavnom, rekao sam tj. obecao da cu mu ispucat oko 10 kuglica drito u prpak preko hlaca tako da ono. Smile Oce netko nabacit kladu nekakvu? Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 13.04.2004 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
hrts bejbi hrts Twisted Evil


Experience or? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 13.04.2004 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
...kao recimo tocketina na ledjima koja izgleda poput supka...


Very Happy sik totalni

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 13.04.2004 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
forca wrote:
hrts bejbi hrts Twisted Evil


Experience or? Smile


nedaj Boze!! Wink

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 13.04.2004 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Very Happy sik totalni


ma nije... Cool

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2004 16:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam bio na paintballu na infou prije 2 godine,...
imao sam tako odvratnu sljivu na ledjima da se sledis kad to vidis. lik me je pogodio u facu i nisam nista vidio od boje,... i tako sljep pucam ja okolo i lik mi dodje iza ledja i *PRAS*. e kako to boli,... ljudi moji TO STVARNO BOLI,... a kako te andrenalin sora kad ides u fajt,... znas da ces dobiti bar jedan metak na neko nezgodno mjesto i to ti dodatno boosta frenzy u tebi.

ja sam tog istog tipa spucao u gole prste tamo di je drzao gan,... heheheh kako sam se smijoooooooo Smile

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 14.04.2004 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

normalno da boli, al stari moj mi koji smo to iskusili na goloj kozi sad znamo kud treba gadjat!!! Wink

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.04.2004 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prije godinu dana sam bio na team buildingu na Kalniku jedna od "igara" je bio paintball
i sve je dobro pocelo do negdje 4-5 runde kada je jedan od suparnika ostao
ispred zastavice i nikako nije htio odustati iako sam ga pogodio i sudac mu je rekao da je gotov .. al čoek je nastavio i ja sam se prikrao sa ledja i okinuo mu 6 komada point blank (cca 5 metara tek toliko da razvije brzinu) u ledja - dva tanka sloja pamuka- ..
i nakon sto se on poceo izvijat po podu ja sam suspendiran na dva kruga van Embarassed

- on je dva tjedna imao rozo-smedje-zeleno-plave fleke po ledjima velicine mini cd-a (6 komada)
rekao je da boli jako ?! Rolling Eyes

jednom drugom se kuglica misteriozno zavukla u masku , nije selfshoot, ali decko je prilicno he***ne imao brazgotine po obrazu...

- tako da debela garderoba, vojnicke jakne i sl .. i rukavice i marama za grlo - tj omotana oko vrata .. i sl ..

nego kad idemo * ?
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 14.04.2004 22:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd fala Bogu pa i muski mogu biti ozlijedjeni i moze ih nesto bolit...

sad kad mi neko ide na zivce samo mu kazem: nemoj da te izresetam paintbollom ili dabogda te pogodila paintbolica hi hi Twisted Evil

ma next put zastita maximalna.. What's Your Flava?

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 16.04.2004 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmhh... da.. boli, ali boli kad te opici po goloj kozi ili ak imas nekaj tanko na sebi...

Zato se u principu preporuca ispod imati trenirku nekakvu, i pozeljno je iznajmit onu maskirnu uniformu, ona je dost debela i "kruta"... onda je ok... ja sam popusio par nezgodnih... jednu u zapesce pa jedno dva-tri metra... i jednu u tjeme... ova u zapesce je boljela full... malo mi je naoteklo... a ova kaj me stresla u buljager je pekla... al to jedno 5 minuta i gotovo... naravno, imao sam kapuljacu od odore na glavi...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group