Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Full time designer @ Rijeka wanted

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 24.04.2009 16:37    Post subject: Full time designer @ Rijeka wanted Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima.

Zbog samog obujma te kompleksnosti projekta, ipak smo se odlucili zaposlit na full time jednu vraski dobru osobu koja je u stanju napravit cudo a ne design. Iz istog razloga, osoba bi trebala biti iz Rijeke ili da je spremna na relokaciju u Rijeku.

Bitne stavke su:
- Kreativnost ( najbitnija stavka )
- Odlucnost i zelja te naravno rad
- Znanje
- Umjece snalazenja u timskom radu ( pozitiva, otvorenost ( open - minded ), razumijevanje, komunikativnost te umjerena opicenost )

Opis posla
- design, design, design
- vama na + ako zelite jos nesto pametnog naucit. Cak bi i za to mogli biti nagradjeni Smile
- odrzavanje mozga izvan stadija pase. Pustimo ovcama da pasu travu Smile

Projekat

IN-TECH ( www.intechweb.org ) kao sto je receno u prethodnom topic-u, firma je koja se bavi publiciranjem znanstvenih knjiga i casopisa iz podrucja naprednih tehnologija na social nacin. Momentalno se radi o kompletnom re-developmentu citavog sustava i za to trebamo jednog vraski sposobnog designera/icu koji/a je u stanju ukljucit mozak te sa nama uz pomoc razlicitih dokumentacija napravit pravu stvar, unikatan te briljantan design koji ce lijepit za dupe i one najvece kriticare.

Dodatna znanja kao recimo ( Flash-Flex ) su uvijek vrlo dobro dosla.

Molim sve da mi posalju svoj CV + referentne radove na vesic@intechweb.org ili da se jave preko mi3 PM-a.

Pozdrav svima!

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 24.04.2009 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko ste vi?

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 24.04.2009 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
Tko ste vi?


Odgovorio ti na pm. Molim vas da mi se javljate na pm ili na mail kako sam gore zamolio. Hvala.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group