Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
miš i tipkovnica HITNO!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 29.05.2009 15:52    Post subject: miš i tipkovnica HITNO! Add user to your forum ignore list Reply with quote

miš: http://eu.razerzone.com/gaming-mice/razer-lachesis/
Tipkovnica: http://www.saitek.com/UK/PROD/cykey.htm

Bavim se 3D modeliranjem, photoshopom, vektorima, web designom, videom....
prvenstveno me zanima da li je ovo kvalitetan miš za rad... našao sam oglas, čini se super ali možda nije za to što ja trebam.... (miš bdw 300 kn)

p.s. evo alo detaljnije o mišu http://www.futurelooks.com/razer-lachesis-high-precision-3g-gaming-mouse-review/
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 29.05.2009 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam pojma o mišu, nego - što je tu hitno? Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 29.05.2009 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
Nemam pojma o mišu, nego - što je tu hitno? Smile


sutra idem to vidit/kupit Smile
ovo su gejmerske stvari, a ja totalno nisam gamer, nego dizajner... treba mi dobar miš.. znam za MX ali ako naiđe nešto bolje, zaš ne Smile pa pitam da se ne zaribam
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 29.05.2009 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bacaš pare na gluposti, kad već nisi gamer....
Back to top
View user's profile Send private message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 29.05.2009 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
bacaš pare na gluposti, kad već nisi gamer....


nisam još... zato pitam... pa reza me privukla i tako to...
Back to top
View user's profile Send private message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 29.05.2009 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja na poslu imam par puta skuplji mis nego doma, a isto radim sa oba,.... sta god da uzmes, dobro je.

za tastaturu pazi na FN (function) gumb da nije tamo di bi trebao biti ctrl (dolje lijevo) jer to zna biti iritantno za shortcutove u PS.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 30.05.2009 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To što si linkao ja ne bih nijedno kupio nikako, nema ergonomije u njima, samo neki kvazi "gejmerski dizajn"...


Ovo je skroz dobra tipkovnica, nije skupa, kvalitetna. Jedina mana je malo previše desno pomaknuta tipka esc, pa se znaš nekad zeznut i stisnut ovu ispod.. Inače sve 5.

http://www.logitech.com/index.cfm/keyboards/keyboard/devices/3046&cl=roeu,en



Preporučio bih samo logitechove miševe. Probao sam par, no mx518 koji je kao gejmerski se pokazao najboljim dosad. Vrlo precizan i ok za ruku.
Ako imaš veliku šaku možda će ti palac strugati malo po podlozi dok se ne navikneš, ali osim toga je super.

Nemoj kupovati laserski ni slučajno, jer se često događa da ima jako lošu refleksiju s podlogom pa preskače, zastaje i općenito iritira žestoko.

Kod miša ti je bitno da ima naprijed/natrag tipke ako želiš ugodan rad. Za kretanje po windowsima je zakon ako se malo navikneš.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 01.06.2009 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupio miša... odličan je.. novi košta 530 a ovaj 2 mj star sa garancijom 300 kn Smile
simetričan a mašina ko u ferarija Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 01.06.2009 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisi rekao kojeg...

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 01.06.2009 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Nisi rekao kojeg...

pa ovog iz naslova : http://eu.razerzone.com/gaming-mice/razer-lachesis/
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 01.06.2009 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam ovog, odličan je.... tad je koštao 500kn... sad ima puno jeftinije...

Miš LOGITECH MX 620 Cordless Laser, laserski, bežični, retail, USB, PS/2


http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=101506&id_artikl=101.506.097
Back to top
View user's profile Send private message
fL/.\Sh



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 74
Location: Vž

PostPosted: 01.06.2009 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
ja imam ovog, odličan je.... tad je koštao 500kn... sad ima puno jeftinije...

Miš LOGITECH MX 620 Cordless Laser, laserski, bežični, retail, USB, PS/2


http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=101506&id_artikl=101.506.097


ovaj ima poseban kabel prek kojeg nema da 1 bite krivo preskoči, bdw ima pozlačeni usb konektor Wink) + 4000dpi 1000Hz Ultrapolling / 1ms vrijeme odziva
Back to top
View user's profile Send private message
GoRk



Joined: 08 Nov 2009
Posts: 2

PostPosted: 01.02.2010 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav...

evo da ne otvaram novu temu...

otišo mi je wheel na mišu...pa reko da vidim malo što je od miševa aktualno...

gledam ovaj logitech g500...jel se itko susreo s njim?
neke druge preporuke?

bitno mi je samo da je wheel clickabilan...jer sam se navikao na otvaranje linkova u novom tabu sa klikanjem wheel-a...preodlična stvar...

i uglavnom treba mi samo za Adobe programe i internet...igre slabo igram...al ajde tu i tamo COD2...vjerojatno bi bilo korisno da može i na mac-a ako gledam malo u budućnost Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
adbla



Joined: 15 Dec 2006
Posts: 5

PostPosted: 29.03.2011 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GoRk wrote:
pozdrav...

evo da ne otvaram novu temu...

otišo mi je wheel na mišu...pa reko da vidim malo što je od miševa aktualno...

gledam ovaj logitech g500...jel se itko susreo s njim?
neke druge preporuke?

bitno mi je samo da je wheel clickabilan...jer sam se navikao na otvaranje linkova u novom tabu sa klikanjem wheel-a...preodlična stvar...

i uglavnom treba mi samo za Adobe programe i internet...igre slabo igram...al ajde tu i tamo COD2...vjerojatno bi bilo korisno da može i na mac-a ako gledam malo u budućnost Very Happy


kupio ga ja, odličan je miš, rezolucija, izvedba, funkcije, hrapav sa strane, nema znojenja prstiju, no glomazan je, pa pripazi ako imaš manju ruku, ima dodatne utege, preporod nakon razera...

bio mi je malo ružan, ali kad sam skužio kako dobro radi, naglo mi se proljepšao...

edit. vidim da je malo staro pitanje , no nema veze... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 29.03.2011 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

adbla wrote:
edit. vidim da je malo staro pitanje , no nema veze... Shocked

Samo godinu dana Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group