Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Musica Viva 2009

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hyperactive_anki



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 05.06.2009 17:55    Post subject: Musica Viva 2009 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Musica Viva 2009 - natjecanje za elektro-akustične skladbe

vrijeme: 12.9.2009. - 20.9.2009.
mjesto: Lisabon, Portugal
url: http://www.misomusic.com

Música Viva 2009, 10. elektro-akustično kompozicijsko natjecanje, organizira se od 12. do 20. rujna u Belem Arts Centre u Lisabon, Portugal. Prijave za sudjelovanje primaju se do 30. lipnja.

Radovi trebaju biti snimljena elektro-akustična djela, komponirana u studiju, projicirana zvučnicima na koncertu bez intervencije live zvuka. Može uključivati maksimalno 8 kanala, a trebalo bi trajati 5-15 minuta.Natjecanje je otvoreno skladateljima svih nacionalnosti, ne starijih od 35 godina na datum 31. prosinca 2008. Svaki kandidat prijaviti može samo jedno djelo koje dotad nije sudjelovalo niti bilo nagrađivano na nacionalnom ili internacionalnom natjecanju. Svaki dobitnik nagrade iduće dvije godine ne može sudjelovati u natjecanju.

Radove treba poslati u tri primjerka, u stereo verziji (na CD ili DAT formatu), te kopiju originalne višekanlane verzije u slučaju radova s više od dva kanala (u tom slučaju radove predati na ADAT ili CD-R s audio dokumentima koji odgovaraju svakom kanalu na SDII, AIFF ili WAV formatu).

Uz svaku kopiju kompozicije treba pričvrstiti omotnicu s naslovom i detaljima bitnim za identificiranje skladatelja s dokazom nacionalnosti, godina, kontakt informacijama. Također potrebno je poslati životopis, kratki opis rada i fotografiju skladatelja.

Komisija može odabrati do 3 rada koji će se izvoditi na Miso Music Portugal koncertnim serijama ili na Festivalu s Loudspeaker Orchestraom, te se izdati na CD-u Miso Records-u.

Primljeni radovi identificirat će se samo preko naslova, a šalju se putem pošte na:
Música Viva Electro-acoustic Composition Competition
Miso Music Portugal
Rua do Douro 92 Rebelva 2775-318 Parede
Portugal

Info:
tel:+351.21.4575068
fax:+351.21.4587256
email: concurso@misomusic.com

http://www.culturenet.hr/default.aspx?id=26118

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 05.06.2009 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vrlo zanimljivo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 05.06.2009 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cool Razz
Back to top
View user's profile Send private message
hyperactive_anki



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 06.06.2009 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prijavite se! prijavite se!
Razz

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 06.06.2009 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Anki a da kažeš prijatelju kojem je teško da čeprka Smile (naravno ako znaš), gdje se mogu poslušati dosadašnji pobjednici ili prijavljeni?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hyperactive_anki



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 07.06.2009 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na žalost ne znam Embarassed
ali bolje da ne znaš Razz
moći ćeš se lakše koncentrirati na vlastiti uradak Cool

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 07.06.2009 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina, no nisam nisam ni mislio kopirati Smile već čisto da vidim šta se traži (ako postoji kriterij neki), odnosno da li ima simisla za angažman, pri tom mislim i na dosta ljudi koji se bave produkcijom i vjerujem da bi postigli dobre rezultate tu ... samo pitanje je sad šta se sklada.
No još ću da pročeprkam, hvala ti puno Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hyperactive_anki



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 07.06.2009 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisan ni mislila da bi krao Razz

ja virujen da nas nekad previše informacija može odvesti i na krivi put. ne nužno ali... Wink

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group