Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pomoc InDesign

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
firefighter



Joined: 19 Mar 2009
Posts: 8

PostPosted: 10.06.2009 11:05    Post subject: Pomoc InDesign Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molio bih ako netko moze pomoci oko pomalo smijesnog problema. Naime, imam vec neko vrijeme instaliran Adobeov CS4 paket i uglavnom sam koristio Photoshop i Illustrator koji rade bez problema. Nedavno mi je zatrebao i InDesign i tu su se javili problemi. Uopce mi ne radi tipkovnica kad zelim upotrijebiti neki od shortcuta. Osjecaj je gadan, kao da su mi ruke vezane. Da bude jos cudnije, kad pisem tekst sa type toolom onda radi tipkovnica. Kad idem na keyboard shortcutsi ne mogu promijeniti set. Jel postoji kakvo rjesenje za ovaj problemcic ili moram reinstalirati?
Paket je inace original, nije piratski.
Back to top
View user's profile Send private message
skomdra



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 71
Location: travoltino

PostPosted: 10.06.2009 14:00    Post subject: Re: Pomoc InDesign Add user to your forum ignore list Reply with quote

firefighter wrote:

Paket je inace original, nije piratski.

Na krivo si mjesto onda postavio pitanje. Postavi ga na adobeov forum ili nazovi službu za korisnike. Ja nisam iskusio ništa slično. Sorry.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group