Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
CroITportal.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 30.06.2009 18:35    Post subject: CroITportal.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo od prekjučer smo online. Komentari, pohvale, kritike, prijedlozi ( dizajn, izvedba, ideja...)

Hvala Wink
Back to top
View user's profile Send private message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 01.07.2009 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

v nice !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 02.07.2009 00:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2009 07:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije loše!

Možda mi je jedino onaj meni skroz gore jako jednostavan, ali to su već sitnice.
Sadržaj je super organiziran. Ovaj ću portal definitivno pratit. Smile

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 02.07.2009 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

<div class="omot">

</div>


lol smjesno mi ovo, omot Very Happy

nego, ima di na webu div id? Very Happy i zašto nema...
Back to top
View user's profile Send private message
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 02.07.2009 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe eto svako ima svoj stil. ja malo kombiniram eng i hrv kad dajem imena klasama Laughing

hvala vj3ko...
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 02.07.2009 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, trebao bi malo optimizirat kod, previse class-a, nema uopce ID-eva Smile

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 06.07.2009 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj jel sad bitno dal su klase ili id-ovi,optimizacija uštedi koliko ono kb? Very Happy
bitna je organizacija,tipografija,vizuala i brzina..ono što je ispod haube nek ostane na volju developeru.

svđa mi se portal jedino mi jedna stvar smeta..
dakle, zanima me isključivo web razvoj stoga sutomatski klikam na tu sekciju..kad ono bump..# Very Happy
znači moram posebno otvarat svaku kategoriju da bih vidio šta u njima ima novo..zar ne možeš napravit da klikom na web razvoj otvara zadnjih npr 10 članaka iz te sekcije,tj ove 4 podkategorije?
Back to top
View user's profile Send private message
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 16.07.2009 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

racuna sam na to da će se posjetitlju brzo otvorit drop down menu i da će shvatit da je to ono glavno.. al ipak hvala ti popravit ću to barem da se klikom na "web razvoj" otvori novi članak na kojem su linkovi prema sadržaju u toj kategoriji..
hvala! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 17.07.2009 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brzo sam ja shvatio taj dropdown ali nije to poanta...hoću na jednoj stranici sve zadnje članke iz web razvoj sekcije a ne da moram otvarati svaku kategoriju zasebno Smile
Back to top
View user's profile Send private message
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 25.07.2009 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo napravljeno i to... Zuta verzija Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group