Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
VJ software i jos par "noob" pitanja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
win32



Joined: 14 Aug 2009
Posts: 9
Location: Zg

PostPosted: 14.08.2009 13:32    Post subject: VJ software i jos par "noob" pitanja Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vec dosta vremen me zanim VJ-ing i takva vrsta "umjetnosti" no nisam prije imao bas vremena za malo bolje istraziti sve to i posvetiti se malo vise svemu tome....no sada imam vremena i volje, ali nemam ni osnovno znanje u vezi svega toga pa imam par pitanja. Wink

- koji je software dobar za pocetnike (ako se uopce moze neki softeare preporucit posebno za pocetnike, a posebno za napredne korisnike)
- od kuda da skinem potrebne .mov fileove ili koje vec program koristi ekstenzije
- dali mi netko moze dati bar na PM neke kontakte ili nesto kome bih se kod nas u Hrvatskoj mogao obratiti u vezi toga
- dali se u Zg organiziraju kakve radionice VJ-inga ili nesto slicno tome
- znaci zanima me iskljucivo grafika i animacije koje bih radio za odredenu glazbu po mome izboru (bar za sada)

TNX unaprijed!

LP Very Happy

P.S.

Posto sam novi na forumu i ne znam gdje sta staviti tj. gdje smjestiti ovo pitanje, ako je na pogresnome mjestu neka ga mod. slobodno premjesti gdje vec treba.
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 14.08.2009 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo tu je već bila tema koja ti može biti od pomoći, a imaš listing softvera koji sam naveo i koji vrijedi i danas uz manje dopune:
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=11843&highlight=vjing

Odgovori na pitanja:
-za početnike je ponajbolje koristiti Arkaos VJ,
-besplatne clipove, VJ loopove i visuale možeš pronaći na www.vjvault.com (btw u toku je odličan natječaj sa još boljim nagradama),

Ako te još šta zanima pitaj, btw posjeti moj blog (sorry svima ako zvuči kao reklama ali cilj mi je da širim VJ kulturu).

Pozz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group