Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
District 9
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 23.10.2009 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

film napokon dosao i do moje selendre i sinoc ga vidio u kinu i jako mi se svidio, moram priznat da su efekti jako jako realni.

jedno pitanje za one koji su vidjeli: na traileru pokazu onaj dio gdje je buba na ispitivanju pa ih pitaju "kako sljakaju vasa oruzja? sto radite ovdje itd" al to nisam vidio u filmu, sumljam da sam zaspo Smile http://www.youtube.com/watch?v=pHihFA8q8xI ( 0:58 )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 23.10.2009 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je to bio dio viral kampanje za film koja se sastojala od par takvi videa.
Inače, dosta su kreativnu kampanju napravili. Par mjeseci prije filma, su se po NY pojavili ovi znakovi na ulazu u buseve i stanice Smile Prejako

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 23.10.2009 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slusao danas na radiu kriticki osvrt nekog kriticara pa cuo da se na pocetku radilo navodno o kratkometraznom filmicu, vise kao neki mini dokumentarac, al da je netko prepoznao potencijal ko filma pa da se napravio film. valjda od tamo i ti isjesci sto kasnije nije bilo montirano u filmu, bo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.10.2009 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
slusao danas na radiu kriticki osvrt nekog kriticara pa cuo da se na pocetku radilo navodno o kratkometraznom filmicu, vise kao neki mini dokumentarac, al da je netko prepoznao potencijal ko filma pa da se napravio film. valjda od tamo i ti isjesci sto kasnije nije bilo montirano u filmu, bo


Da, 6min short: http://www.imdb.com/title/tt0813999/ ( via comments here: http://friendfeed.com/zytzagoo/ab4cb9ff/district-9-delivers )

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 24.10.2009 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alive in Joburg
http://www.youtube.com/watch?v=W3bN64ISyUA
mislim da je to je taj filmić
Peter Jackson vidio i odlučio uložit u snimanje Smile Dobra odluka

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.10.2009 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e to to.. eto super da smo iskopali video, ja sam zaboravio potraziti Sad
thanx zyt/nyo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.10.2009 03:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo cuo danas da kaze redatelj da ce ici za drugim dijelom, ja se osobno nadam da ce ostati ista ekipa i da kvaliteta nece pasti, te da ce ici samo za lovom. ako netko nadje neki info neka posalje, ja sam malo guglo na goglu i nisam odguglo nista guglovitog Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
treniro_ko_DeNiro



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 15

PostPosted: 09.06.2011 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije los film, ali mi se sigurno nece naci na top listi!
10/6
Solidno
Back to top
View user's profile Send private message
Rio_grande



Joined: 02 Jan 2012
Posts: 8

PostPosted: 02.01.2012 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bas sam ga jucer gledao, OK film

_________________
PVC prozori
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group