Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Mareda Potrčko - full flash site
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 20.10.2009 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ xyxjasilixyx
lol, I ja Very Happy
Thanks na pohvalama i komentarima! Lagano krećemo s nečim novim Wink

@ duddits
Thanks na podršci... još jednom Wink

@ gorrc
Hvala na komentarima! Prezentacija je bila jedini smisao ova stranice odnosno predstaviti usluge ove novonastale firme. Naprednije stavke nisu bile u planu zbog ograničenih resursa - možemo reći na žalost jer bi bio pravi izazov raditi tako nešto.
P.S. ova GPS ideja ti je zakon, to bi zaista bilo nešto jedinstveno Razz

@ fajteri
Khm, thanks i vama na podršci i ovom drugom ali nema potrebe za SVAĐOM.

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gorrc



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 87

PostPosted: 20.10.2009 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kreativa_Studio wrote:

Hvala na komentarima! Prezentacija je bila jedini smisao ova stranice odnosno predstaviti usluge ove novonastale firme. Naprednije stavke nisu bile u planu zbog ograničenih resursa .


Tako sam i nešto mislio. Firma je tek krenula i ima vremena.
Niti im se ne isplati zaletavati na početku s webom ali opet možda je web mogao biti okosnica cijelog poslovanja.

Kreativa_Studio wrote:


P.S. ova GPS ideja ti je zakon, to bi zaista bilo nešto jedinstveno Razz


Nebi bilo mislim da Fedex ima to u ponudi.

_________________
www.topnogomet.com -- http://www.gorrc.blogspot.com/ - http://code.google.com/p/bet-script/
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 20.10.2009 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kreativa miješaš svađu sa sprdanjem
Very Happy

ovakva stranica sa svim nabrojanim košta dosta...za prvu ruku ovo je odlično..kad se posao razmaše,uvijek mogu kupit neki dobar cms i šibaj.
Back to top
View user's profile Send private message
Kaos



Joined: 01 Sep 2006
Posts: 121
Location: Sl.Brod

PostPosted: 21.10.2009 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

" al dobro ovo je napredan dizajn s modernim efektima,ti si prerastao pomicanje pozadine odavno "

barem nije isto ko na svakoj flash stranici na koju odem

_________________
http://ib4web.com/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 21.10.2009 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaos wrote:
" al dobro ovo je napredan dizajn s modernim efektima,ti si prerastao pomicanje pozadine odavno "

barem nije isto ko na svakoj flash stranici na koju odem


vidim, ni kvotat još nisi naučio, al se pravit pametan znaš... Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nibuster



Joined: 18 Nov 2006
Posts: 4

PostPosted: 26.11.2009 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ovo neuspjeli pokušaj kopiranja Janine stranice?
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 26.11.2009 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa da! i jana i potrčko su rađeni u flashu! sramota! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nibuster



Joined: 18 Nov 2006
Posts: 4

PostPosted: 26.11.2009 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liftboy wrote:
pa da! i jana i potrčko su rađeni u flashu! sramota! Rolling Eyes


ako ti tako usko gledaš na cijeli web posao nije ti mjestu u tome poslu (ako se uopće baviš tim poslom).
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.11.2009 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nibuster wrote:
jel ovo neuspjeli pokušaj kopiranja Janine stranice?


Po čemu? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 26.11.2009 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

what xyxjasilixyx said...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nibuster



Joined: 18 Nov 2006
Posts: 4

PostPosted: 26.11.2009 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja mislim da to pomicanje pozadine nije neka nova tehnologija ili metoda, sistem šta li već, nego jednostavno ideja za stranicu. sve ostalo što ima micanje pozadine po meni je kopiranje stranice . možda to uopće nije tako kako sam ja sada reko hihhi a mislim na ovo http://www.jana.com.hr/hr/home.html

samo je jana to napravila kvalitetno i sa svrhom.
mene ovo potrčko podsjeća na neku stranicu koja bi bila za ljekarnu ili slično. mislim zelenilo -grad Zagreb?
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 27.11.2009 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam što si se uhvatio jane, naravno da nije nova fora, bilo je toga i prije jane, tak da onda mogu tvrditi da su oni nekog skopirali, ali meni baš na potrčku micanje pozadine ima smisla, jer je takva usluga, kretanje/trčanje po gradu

ljekarna? Shocked

mislim da ovdje zelena boja sajta ne predstavlja eko crtu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 27.11.2009 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljekarna Laughing Laughing Laughing

ako ćemo ovako razmišljat,onda je svaka stranica rađena po gridu kopija prve grid-based stranice...
Back to top
View user's profile Send private message
nibuster



Joined: 18 Nov 2006
Posts: 4

PostPosted: 28.11.2009 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a može bit, uglavnom lijepa je stranica. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group