Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
novi net.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 28.07.2009 16:05    Post subject: novi net.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.net.hr/

Šta mislite?

Stvarno dobro izgleda, posebno footer s linkovima.

Nisu neke veće promjene al se vidi da je puno bolje nego prije.
Back to top
View user's profile Send private message
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 28.07.2009 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uspješno izvedeno proširenje. Sviđa mi se Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
studioinvent



Joined: 09 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 28.07.2009 21:22    Post subject: novi net.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš sam htio postat link pa vidim da si ti stavio... Smile)

pa meni je totalno bezvezan... jest da je više vijesti na naslovnici ali...

1.) one njihove kategorizacije se uopće ne vide pa na koncu vidim samo hrpu novosti, a u svemu tomu se ne vidi recimo pod šta ta vijest spada... recimo pogledaj kategorizacijzu na centrala.hr
2.) svi linkovi su boldani... čemu boldat sve linkove?? opet se postigne isto ko da su recimo svi normalni, a opet su ovako samo teže čitljivi...
3.) oni njihovi boxevi samo natrpaju dizajn i uopće se ne vidi ono čitljivo...

sve u svemu, mislim da je ovaj dizajn pretežak za ovakvu vrstu portala.... tu je po meni potreban minimalizam kao na t-portalu ili recimo na centrala.hr... p.s. nije da ih reklamiram, ali stvarno su mi nekako najdraži i najpregledniji...

eto toliko...
poz!
Back to top
View user's profile Send private message
imbehind



Joined: 21 Oct 2009
Posts: 23

PostPosted: 21.10.2009 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je taj net.hr, toliko naporan za mozak da ga nikad ne otvaram.

PREVIŠE NABACANO.

(podsjeća me na moj radni stol, a on me ubija. Nikad ne mogu pronać što mi treba)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group