Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Studentski servis Virovitica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Darude



Joined: 30 Sep 2009
Posts: 13
Location: Virovitica

PostPosted: 30.09.2009 20:42    Post subject: Studentski servis Virovitica Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo i jedan moj uradak...

Code:
www.ss-virovitica.com


feel free to comment...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2009 02:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo poradi na tipografiji i svakako stavi novi header(sve i typo i background i vizual), moj savjet ti je da staviš neku lijepu college stock fotku i samo preko toga neki moderniji font,nemoj komplicirat s ovakvom apstraktnim backgroundom!
Back to top
View user's profile Send private message
Darude



Joined: 30 Sep 2009
Posts: 13
Location: Virovitica

PostPosted: 01.10.2009 06:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a znam, svi mi kažu da je stranica ko za neki frizerski salon Smile

problem je što nisam ja smislio dizajn nego klijent... al mislim da ide na promjenu....

tipografija..... da smanjim font ili.....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2009 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u headeru nema potrebe da ti je tako ogroman naziv,nije to jumbo plakat. Može stavit neki moderniji font na lijevoj strani, da to izgleda diskretnije i ozbiljnije..nešto tipa Conduit,Futuru ili možda DinPro..a što se tiće fotografije možda ti ja imam neku fotku pa ti pošaljem na mail sam mi reci koji ti je!
Back to top
View user's profile Send private message
Darude



Joined: 30 Sep 2009
Posts: 13
Location: Virovitica

PostPosted: 01.10.2009 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ovo sam baš ujutro napravio mali redizajn...

naravno da će ići manje...

ajd šalji na..... darude.matija@gmail.com
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2009 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imaš mail!
Back to top
View user's profile Send private message
Darude



Joined: 30 Sep 2009
Posts: 13
Location: Virovitica

PostPosted: 01.10.2009 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Boom22 wrote:
imaš mail!


u daaa... super fotke...

bum ja to sredio... danas još...

al me zanima i ostalo...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Darude



Joined: 30 Sep 2009
Posts: 13
Location: Virovitica

PostPosted: 01.10.2009 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, moram priznati da je ova slika dosta "osvježila" sajt...

tnx
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2009 17:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je ali moraš ju proporcionalno smanjit a ne ovako..sad ti je slika spljoštena!I pazi kako cropaš fotku,moraš pazit da se vide detalji koji upućuju na to da je ona studentica,ne!?
i još par stvari...riješi se onog odraza u staklu ispred stupa,vidi se neki ženski lik,nadalje razmisli ipak o nekom drugom fontu,ako ti se sviđa onaj koji sam ti ja predložio javi!
i ja bi svejedno malo osvježio dizajn body-ja..malo ga olakšati nekako mi je pretežak..pronaj ga pročistiti i pojednostaviti.. znaš onu "less is more" Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Darude



Joined: 30 Sep 2009
Posts: 13
Location: Virovitica

PostPosted: 01.10.2009 17:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd daj neki font dobar...

pregledo sam svoje sve na kompu pa se nemrem odlučit...

msilim da je dobar onaj conduit valjda...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Darude



Joined: 30 Sep 2009
Posts: 13
Location: Virovitica

PostPosted: 01.10.2009 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, ajd daj neki dobar site gdje ima free slika...

znam da ima dosta stock stranica, al mi se baš ne plaća sad....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 01.10.2009 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.sxc.hu/gallery/nookiez/1 moraš se ulogirat
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group