Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Natječaj za dizajn kartice
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marexx



Joined: 15 Jul 2009
Posts: 8

PostPosted: 19.10.2009 10:49    Post subject: Natječaj za dizajn kartice Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav....

evo sve piše na linku...


http://www.erstebank.hr/gr_kartice_maestro_natjecaj.asp?pos=gr_kartice_maestro
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 19.10.2009 11:09    Post subject: Re: Natječaj za dizajn kartice Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanimljivo.
Back to top
View user's profile Send private message
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 19.10.2009 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Natječaj za dizajn Erste Maestro kartice namijenjen je profesionalnim i diplomiranim dizajnerima te studentima Studija dizajna i Studija grafičke tehnologije.


E sad da li oni hoće reći da samo studenti studija dizajna i studija grafičke tehnologije mogu sudjelovat ili ne, ne kontam. Rolling Eyes

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 19.10.2009 20:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jabba wrote:
Quote:
Natječaj za dizajn Erste Maestro kartice namijenjen je profesionalnim i diplomiranim dizajnerima te studentima Studija dizajna i Studija grafičke tehnologije.


E sad da li oni hoće reći da samo studenti studija dizajna i studija grafičke tehnologije mogu sudjelovat ili ne, ne kontam. Rolling Eyes


a mislim jel tesko procitati do kraja pa poslati upit na emajl onoj gospodjici koja je na kraju navedena za kontakt?? Very Happy

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 19.10.2009 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jabba wrote:
Quote:
Natječaj za dizajn Erste Maestro kartice namijenjen je profesionalnim i diplomiranim dizajnerima te studentima Studija dizajna i Studija grafičke tehnologije.


E sad da li oni hoće reći da samo studenti studija dizajna i studija grafičke tehnologije mogu sudjelovat ili ne, ne kontam. Rolling Eyes


Pa lijepo ti piše...

Quote:
Natječaj za dizajn Erste Maestro kartice namijenjen je profesionalnim i diplomiranim dizajnerima te studentima Studija dizajna i Studija grafičke tehnologije.
Back to top
View user's profile Send private message
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 22.10.2009 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-ponudu za otkup predloženog vizualnog rješenja, iskazanu u neto i bruto vrijednosti - u ponuđenu cijenu potrebno je uključiti i naknadu za otkup prava ekskluzivnog korištenja vizuala za aplikaciju na Maestro kartici kao i pravo korištenja vizuala u promotivne svrhe Erste&Steiermärkische banke na području Republike Hrvatske, bez vremenskih ograničenja.

Moze li mi netko barem okvirno dati do znanja kakve se cifre ovdje ocekuju? Confused
Back to top
View user's profile Send private message
marexx



Joined: 15 Jul 2009
Posts: 8

PostPosted: 22.10.2009 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budući da je uvjet da si dizajner jer su mi obrazložili da žele "očuvati" struku stavi 5000kn minimalno... Kad traže samo struku nek je onda i plate...

ps. ja nisam ta struka al volim to radit - hobi
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 25.10.2009 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel netko skinuo temlate. Nigdje ne piše da li je dopušteno premještanje ili resize-anje logotipa erste i maestro. Jel netko zna?
Za text predpostavljam da se nesmije..

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 25.10.2009 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam skinio i napravio... Poslao sam im danas mail dali je moguće premještanje elemenata i texta... pa ćemo vidjet šta će odgovoriti.
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.10.2009 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Na žalost nije dopuštena izmjena pozicija zadanih elemenata iz razloga jer su te pozicije propisane uputama nositelja licence i izdavatelja same kartice.
Back to top
View user's profile Send private message
marexx



Joined: 15 Jul 2009
Posts: 8

PostPosted: 26.10.2009 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj prikažite radove... baš me zanima...
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 26.10.2009 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
Quote:
Na žalost nije dopuštena izmjena pozicija zadanih elemenata iz razloga jer su te pozicije propisane uputama nositelja licence i izdavatelja same kartice.

Tnx Jasi, sretno sa natječajem

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.10.2009 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
xyxjasilixyx wrote:
Quote:
Na žalost nije dopuštena izmjena pozicija zadanih elemenata iz razloga jer su te pozicije propisane uputama nositelja licence i izdavatelja same kartice.

Tnx Jasi, sretno sa natječajem


Ty, gl također. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.10.2009 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw nadam se da ovaj donji layer gdje je logo se smije ukljucit, a gornji iskljucit... to sam zaboravio pitat...
Back to top
View user's profile Send private message
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 26.10.2009 23:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
btw nadam se da ovaj donji layer gdje je logo se smije ukljucit, a gornji iskljucit... to sam zaboravio pitat...


A ja pretpostavljam da se smije, zasto bi inace stavili oba...
Nego, kod printanja rjesenja, pretpostavljam da se onaj crni obrub smije obojati u bijelo kako bi na papiru ostao cisti oblik kartice?
Back to top
View user's profile Send private message
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 27.10.2009 09:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TheFlyOnTheWall wrote:
Nego, kod printanja rjesenja, pretpostavljam da se onaj crni obrub smije obojati u bijelo kako bi na papiru ostao cisti oblik kartice?


Pitao. Rekli da se ne smije. Sve ostaje kao u predlosku, tako da se rjesenja printaju s onim crnim obrubom.
Back to top
View user's profile Send private message
Reggie



Joined: 31 May 2004
Posts: 76

PostPosted: 27.10.2009 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"...spremljen na CD mediju, format 241*153 px, rezolucija 300 dpi..."

čudan neki format.
Back to top
View user's profile Send private message
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 29.10.2009 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš me zanima kakve će cijene ljudi staviti u ponudi...mislim da bi sve ispod 5000-6000 kn bilo smiješno

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 31.10.2009 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Virus69 wrote:
baš me zanima kakve će cijene ljudi staviti u ponudi...mislim da bi sve ispod 5000-6000 kn bilo smiješno


A te cijene će se možda negdje prikazivati?
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.11.2009 06:47    Post subject: Re: Natječaj za dizajn kartice Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rezultati natječaja bit će objavljeni do 30. studenog 2009. godine tj. danas, na internetskim stranicama Erste banke.

Edit:
Konačni rezultati natječaja bit će objavljeni u petak, 4. prosinca 2009. godine iza 12 sati.
Ispričavamo se radi kašnjenja u objavi rezlutata do kojeg dolazi radi iznenadne spriječenosti jednog od članova žirija.
Back to top
View user's profile Send private message
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 05.12.2009 01:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo sto dragi Ersteovci kazu nakon vise od mjesec dana vijecanja:

"Poštovani,

s obzirom da niti jedna od pristiglih ponuda na natječaj za dizajn Erste Maestro kartice nije udovoljila našim očekivanjima, obavještavamo Vas da niti jedan ponuđeni dizajn nije odabran."
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 05.12.2009 09:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znači dobili su xy riješenja, jedno im se sigurno svidjelo, malo će ga izmjeniti i eto uštede za banku megabelj:

još jednom se pokazalo, ništa bez ugovora raditi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zeljak



Joined: 02 Nov 2009
Posts: 2

PostPosted: 05.12.2009 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ liftoboy
Misliš da to mogu? Napisali su da radove vraćaju, mislim da bi bilo krajnje neozbiljno i neodgovorno od njih da tak nešto naprave... Rolling Eyes

A usput, kad su već imali toliko velika očekivanja, mogli su navesti neke kriterije, a ne ovako, da baš niti jedan jedini rad nije zadovoljio, a sigurna sam da su ih primili dovoljno da odaberu neki. Baš sam gledala ostale njihove kartice, pa niti jedna nije toliko dobra da padneš u nesvijest što se maštovitosti tiče, pa ne znam što su onda sad očekivali.
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 05.12.2009 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radove vraćaju ali ne znači da ih ne mogu iskopirati sa minornom izmjenom i tvrditi da njihov i
kopirani rad nisu isti Smile

kod nas je sve moguće
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nihrzenjak



Joined: 02 Apr 2008
Posts: 2

PostPosted: 05.12.2009 10:20    Post subject: dizajn u hrvata Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina, totalna sramota za ovu banku. Pa mogli su radi reda jednom sreckovicu dati tih 5.000 kuna. Ali tak se to ne radi kod nas. Das ekipi posao, oni ga odrade i na kraju niti jedno od rjesenja ne zadovoljava. To me podsjeca na jedan nedavni posao oko dizajniranja etiketa za vino. Dogovorim sa strankom sve pojedinosti, napravim 10-ak razlicitih prijedloga, izabere 3 dobra, doradimo ih, pa jos malo, pa nakraju dobije 30-tak predlozaka i onda tisina, nema komunikacije 3 tjedna. I eto javi se konacno, ali sljedi ono dobro poznato...sorry ali niti jedno rjesenje nije ono kaj sam ja ocekival...najbolje da vise ne radis prijedloge jer nismo da dobrom putu...pa da ga posaljes u P.M. Gamad jedna...Jebote potrosis mjesec dana i onda nista od posla....zalosno...izgleda da trebamo promijeniti zanimanje i ici polagati plocice jer tamo su novci...koliko kvadrata - toliko novaca, i za razliko od ovog posla placa se odmah po obavljenom poslu....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group