Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Upis zvanja u radnu knjizicu?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 11.10.2009 12:16    Post subject: Upis zvanja u radnu knjizicu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zavrsio sam tecaj web designa u Algebri i vec je krajnje vrjeme da predam zavrsni rad. Meni je stvarno muka sve zivo i mrtvo raditi po njihovim pravilima i potrositi vrjeme na to pa me zanima koliko je vazno ako je zvanje upisano u radnu knjizicu i gleda li se to vani u stranim zemljama? Cemu to zapravo moze koristiti? Jos nemam radnu knjizicu pa pitam... Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 11.10.2009 14:12    Post subject: Re: Upis zvanja u radnu knjizicu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako super radis nitko ti ni nece gledat sta si zavrsio.

IMHO

Za ostalo neznam...
Back to top
View user's profile Send private message
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 11.10.2009 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To uspisano u knjižicu ti u niti jednoj firmi normalnoj neće skoro ništa značiti, ali opet ako si već završio šteta da ne napraviš taj završni i dobiješ i to.
A što se tiče zapošljavanja, dokaži se ti s radovima. Smile

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 11.10.2009 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razgovarajući s kolegama koji rade po firmama u mom gradu,većina kaže da je sistem zapošljavanja bio "sjedi i pokaži šta znaš".
nije bitan bio ni faks a kamoli neki tečaj.
Ali lijepo izgleda u radnoj,eto ja imam 2..web dizajn i programiranje Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 11.10.2009 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vani ti sigurno nikakav hrvatski tečaj neće ništa značiti, a bome ni kod nas nisam primijetila da to gledaju.
za CarNet i slične mastodonte od firmi lijepo je imati završen fakultet, no u manjim firmama za obrazovanje te pitaju čisto reda radi, ali portfolio odlučuje hoće li te zaposliti.

ipak, ako si već platio sve i samo trebaš napraviti završni rad, napravi ga zbog sebe. da dođeš na razgovor u firmu i pitaju te što si radio, a ti kažeš "Ma ono, išao sam u Algebru na tečaj, ali nisam završio rad jer mi je bila gnjavaža, pa sam zaključio da mi to ne treba i odustao" ostavit ćeš dojam osobe koja nije u stanju dovršiti započeto, a jedino što je firmama važnije od same kvalitete radova je tvoj odnos prema poslu.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group