Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Logotip Hrvatske udruge sitotiskara
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
daglas



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 28.10.2009 17:22    Post subject: Logotip Hrvatske udruge sitotiskara Add user to your forum ignore list Reply with quote

Udruga sitotiskara misli da im treba novi logotip.

Pogledajte detalje na:

http://sitotisak-udruga.hr/novosti.php?subaction=showfull&id=1256746290&archive=&start_from=&ucat=8&
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 29.10.2009 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pretpostavljam da ćete imati jako veliki odaziv pošto nema nikakve naknade za odrađeni posao... Cool
sretno

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
daglas



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 29.10.2009 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svima koji nešto pošalju ostaje vječna slava...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 29.10.2009 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Virus69 wrote:
pretpostavljam da ćete imati jako veliki odaziv pošto nema nikakve naknade za odrađeni posao... Cool
sretno


bar su posteni i kazu da se trazi volonterski pristup.... nekada nije sve u lovi, a ako ti logo prodje imas jednu referencu.....

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 29.10.2009 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yup! Brdo je besposlenih studenata... to je dobra prilika mnogima za mrdnut guzicom! ! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To mi je super kako se cijene usluge dizajnera(bilo koja struka)...vrlo često nailazim na ovakve "natječaje" gdje honorara ili nema ili je smiješan..moram priznati da nikad nisam vidio "natječaj" za recimo automehaničara, soboslikara, frizera i da ne nabrajam sad gdje je honorar vječna slava...wtf??? pa nismo mi đabe išli 5 god na fax ili se školovali godinama na bilo koji način i plaćali to školovanje, literaturu, kompove na kojima radimo da bi onda nekom radili za "vječnu slavu"..pa dajte ljudi!!! mislim meni je to strašno..pa meni nebi palo na pamet raspisat natječaj tiskarama da mi otisnu neki print i navest da je nagrada za njihov trud,vrijeme i materijal "vječna slava"..dajte si zamislite tu situaciju...ne znam jesam li samo ja ovdje lud ili je sve otišlo u k..
Ne napadam sad tu daglasa nego čisto iznosim moje mišljenje o dotičnoj temi Mad
odmah sam lud Twisted Evil

btw site vam je očajan,sredite prvo to!
Back to top
View user's profile Send private message
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš me zanima tiskaju li oni za vječnu slavu. Na kraju krajeva, uistinu nije sve u novcu. Ono što ovdje boli je stav. Neprofesionalnost i nepoštivanje druge struke. Ali ja to mogu trubit do preksutra...
Nema tu poštenja.

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa da bar su ponudili neku vrstu kompenzacije, ali ne.. misle si oni bumo izđiberili neki logo od kreativnog početnika kojem je bitno da se probije i bok..tak je valjda bilo i sa web dizajnom, zato i izgleda tak!
Nije uvijek stvar u novcima..ali da malo kulture pokažu..sve bi bilo ok da to traži neka humanitarna ili neprofitna organizacija, a ovako mi je to stvarno smiješno Sad
Back to top
View user's profile Send private message
oj!



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 24
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 01:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledao sam malo stranicu udruge i vjerujem da će promjenom logotipa ići u redizajn.


Iz teksta natječaja:
"Natječaj je isključivo volonterski te izuzev priznanja Udruge sitotiskara neće biti nikakve naknade za prava na korištenje logotipa."

Pošto je nagrada "slava" , lijepa gesta udruge sitotiskara bila bi da jednom mladom dizajneru omogućite praktičnu edukaciju sitotiskarskih tehnika (recimo jedan ozbiljan tečaj).
S obzirom na istaknute tvrtke koje su članice udruge vjerujem da bi mogli pronaći modus.

Ovisni smo jedni o drugima !
Back to top
View user's profile Send private message
daglas



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 07:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm lijepo da vam je stalo do teme pa ste se raspisali.

Moje misljenje:

Znate koliko nama sitotiskarima ljudi dode zicat sponzorstvo? Mislite da ima neka naknada?
Udruga sluzi za promicanje struke, jedan od vidova toga je da dizajnere naucimo sto moze sitotisak. Svaki od nas je vec ulozio nesto u tu udrugu volonterski, ja sam radio vizitke, baze podataka sa racunima, dizajnirao pristupnice, memorandume itd ali za opce dobro, bez da gundam o tome di je tu mojih 500 kuna.
Al da se ne bediram oko manjka sloge i suradnje u struci, molim sve dizajnere koji zele nauciti o sitotisku da se jave na moj mail jer radim BESPLATNI tecaj za sve koje zanima, da, ozbiljan tecaj.

P.s. Razumno je prvo unaprijeditit logo i identitet pa onda raditi novi web, jel tak?

P.p.s natjecaj je raspisan i na studiju za dizajn
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 07:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GR wrote:
To mi je super kako se cijene usluge dizajnera(bilo koja struka)...vrlo često nailazim na ovakve "natječaje" gdje honorara ili nema ili je smiješan..moram priznati da nikad nisam vidio "natječaj" za recimo automehaničara, soboslikara, frizera i da ne nabrajam sad gdje je honorar vječna slava...wtf??? pa nismo mi đabe išli 5 god na fax ili se školovali godinama na bilo koji način i plaćali to školovanje, literaturu, kompove na kojima radimo da bi onda nekom radili za "vječnu slavu"..pa dajte ljudi!!! mislim meni je to strašno..pa meni nebi palo na pamet raspisat natječaj tiskarama da mi otisnu neki print i navest da je nagrada za njihov trud,vrijeme i materijal "vječna slava"..dajte si zamislite tu situaciju...ne znam jesam li samo ja ovdje lud ili je sve otišlo u k..
Ne napadam sad tu daglasa nego čisto iznosim moje mišljenje o dotičnoj temi Mad
odmah sam lud Twisted Evil

btw site vam je očajan,sredite prvo to!


U potpunosti se slaqžem sa ovim komentarom, pogotovo sa dijelom da ono otisnu nešto za vječnu slavu , hahahaha baš sam se nasmijao.

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 30.10.2009 09:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

30 Clanova. pa da svaki odvoji 100 kunda vec bi bilo za simbolicnu naknadu:)
Ili zelis reci da je za svaku firmu to puno?
Back to top
View user's profile Send private message
daglas



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Upravo tako, u pravom si smjeru krenuo, ne radi se o novcima nego o principu, boljitku struke.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 30.10.2009 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Umjesto da tu pisete. Bilo bi bolje da na njihovj strani komentirate Smile) ja vec jesam:)
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.10.2009 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bog će platiti.
Back to top
View user's profile Send private message
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

RHnC wrote:
Umjesto da tu pisete. Bilo bi bolje da na njihovj strani komentirate Smile) ja vec jesam:)


Nema smisla, jer naravno negativne komentare brisu.

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.10.2009 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dosta flejmanja.

Da je stavio 500kn honorara, izbio bi flejm oko toga da bi bilo bolje da je stavio da je besplatno... Za više ili nema ili ne želi dati - njegova stvar.

1. Napisao je da je volonterizam - nece te zaebat za pare Smile.
2. Nemas vremena, nemas motiva... - igorniraj.

Dakle... ili radi ili šetaj.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
daglas



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glas razuma, respect...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.10.2009 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da me se krivo ne shvati...

Ja biram opciju dva, dakle adambarov avatar od posla Wink. Ni vremena, ni interesa...

Reagirao sam zato da se ovo ne pretvori u linch, jer je nepotrebno i nesvrsishodno.

Konkretno, odnosi se vise na RHnCov komentar o flejmanju na njihovim stranicama. Napisao si istu poruku i tu i tamo - ako nisi htio proizvest stereo efekt iz ciste zabave, ne vidim smisao osim "zgrabi vile i baklju!" Wink.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:

Dakle... ili radi ili šetaj.


Uz dužno poštovanje; ne bih se složio. Koliko znam, živimo u demokratskom sustavu čiji je temelj sloboda izražavanja. A ovo je forum. Prigodno mjesto za slobodno izražavanje. U ovom slučaju radi se o nečemu što i mene indirektno ugrožava u profesionalnom smislu, i mislim da bi bilo neodgovorno i neprofesionalno samo okrenuti glavu i šutjeti.

A ova avatar provokacija je sasvim neprikladna i predstavlja jednu nižu razinu komunikacije. IMHO

Last edited by adam|bar on 30.10.2009 11:38; edited 1 time in total

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 30.10.2009 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daklem :d

1. udruge su neprofitne po zakonu i po smislu egzistencije istih (da znam da ljudi peru lovu i rade svakojake cirkusarije s istima)

2. okomili ste se na udrugu kao da je neznam sto... recimo neka dobro stojeca firma s miljonskim prihodima koji onda izbaci natjecaj i nudi za logo par kuna

3. bez obzira na faks i trud ulozen u ucenje i lovu utucenu u opremu i software ponekda je dobro nesto napraviti i volonterski onak za dusu

4. da znam od zraka se ne zivi ali opet pogledatej tocku 3

mah mah

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
daglas



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tri put hura za razum!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.10.2009 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

adam|bar wrote:
A ova avatar provokacija je sasvim neprikladna i predstavlja jednu nižu razinu komunikacije. IMHO


Moja isprika ako te je uvrijedila referenca na tvoj avatar, nije mi to bila namjera. Niti kao provokacija.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 30.10.2009 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ empty Smile daj vile
Back to top
View user's profile Send private message
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije me uvrijedila sama primjedba, nego pomalo zlobna namjera. Ionako u avataru svatko vidi što hoće (Freud), a ja bih lagao kad bih rekao da nisam razmišljao o različitim interpretacijama.
No dobro; prihvaćam ispriku. Svi mi griješimo.
O ovom "natječaju" sam već sve rekao. Sapienti sat.

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group