Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Večer s Joškom Lokasom
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 18.04.2004 12:26    Post subject: Večer s Joškom Lokasom Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel gleda ko? sinoć je bila tek druga. Meni je show ok, vama?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 18.04.2004 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ništa ne valja.. dosadni su.. nema 10% humora koliko sam mislija da će bit..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.04.2004 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

treca je bila kolko ja znam.
a tuzno je sto nemoze napraviti 45minuta na tjedan dobru seriju.

inace, bend je ok, scena ok, grafika ok. po uzoru na vani. al kad dodje ovaj rajko debilni i pocne nekaj srat...
btw josko, eye contact, ne gledati u pod. nije dobro to!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 18.04.2004 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

juce sam slucajno naleti na to.
Iako me jako podsjecana lettermana itd (u biti to mu je uzor..), nije mi se bas iskazao..
Trebali su razgovarati u 3-je, a ne samo rajko (tada sam doso), a rafo sa strane se samo ceri.
i gosti.. grupa Boy Band.. iss. Surprised

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 18.04.2004 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Show mi nije loš, ali može Lokas i bolje....

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 18.04.2004 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kao sto je vec neko gore reko, nema uopce zabave ni humora...moglo bi to puno puno bolje, ma nasi ni domacu seriju vise ne mogu smijesnu napravit, pa jeste vidili ono "Zlatni vrc" il kako se vec zove...ajme katastrofe!!! Bang!

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.04.2004 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam gledao Lokasa ali koliko sam skuzio to bi trebao HRT-ov odgovor na emisiju od Stefana Raaba sa Pro Sieben jelda? Tu i tamo neki vic - ovo ono.. pa gost.. sim-tam..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 18.04.2004 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je show ok... al let's face it, nema puno brijaca kod nas koje mozes dovest u studio pa da budu zabavni Sad

Inace, takvi show programi su uglavnom pokupljeni sa NBC-a. U tome je definitivni tzar Jay Leno (show se zove "Tonight show with Jay Leno" - vid' slicnosti,ko bi reko) koji svoj posao super odradi, i ima malo vise standup komedije, odnosno, manje razgovora sa gostima...

Na NBC-u poslije Lena ide "Late night with Conan O'Brien"... isto jako fora show, malo drugacije od lena... al u principu na isti kalup...

Mislim da su na HRT-u pokusali napraviti nekakvu mjesavinu ta dwa show-a, al treba tu dosta radit...

Inace, meni je proslu subotu bilo zakon, al to je vecinom zasluga gostiju (Minje i Šveca)

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.04.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da. koncepcija je ista, ko i letterman, carson daily, blah blah
ali josko je par puta rekao (ovo sto filac tvrdi) da je blizi njemackom stefanu...
band, scenografija, muzika, prakticki pokupljena
kao i ovaj guest smijesni novinar (u nasem slucaju tironi, lose obavljen posao)

a cudno mi je da bosanci i srbi imaju zabavni program a mi nemozemo jebenih 45minuta/tjedan - efektivnih 38. blah. koma

leno + conan nemaju veze s joskom. jebiga
ja neznam dali su oni nakon dvije emisije ostali bez gostiju pa morali uzet cijelu ekipu sa nove tv. katastrofa...

gdje je zapravo glavni problem.
da su SVI voditelji Tonight show-ova dijelim amerike bili apriori KOMIČARI. i to JAKO dobri, inače nebi dobili takav show. Oni su a) komunicirali sa publikom jako dobro b) smiješni su c) karizmatični d) znaju tišine dobro iskoristiti

uz činjenicu da sve to fali Lokasu, loš je interviewer, znači... rafo je bio minutu i pol, ovaj nezanimljivi rajko 30minuta, razgovor u krivom smjeru krenuo.... i tako....
uff. anyway..

ja se jako zestim jel sam imao monolog sa nekim likom sa hrta da zakaj nemre bit jedan show dobar na televijizi, pa je on rekao da krece za par mjeseci sa lokasom. mislim si, jebote kul.
a najgore, nemogu se sjetit nekog boljeg od lokasa...

nada ostaje u cinjenici da se mozda lokas 'uhoda', il da se pokrene na RTLu nekaj pametno.
u svakom slucaju, Tatjana ce voditi svaki dan na RTLu emisiju, to je meni dosta.

Quote:
koji svoj posao super odradi, i ima malo vise standup komedije, odnosno, manje razgovora sa gostima...

ma razgovara on sa gostima isto po 10minuta svaki, al su 2gosta + muzicki + sto ima neki skit svaki put, koji su meni dosta smjesni

fala bogu da mi je jebena kabelska televizija oduzela CNBC pa nemogu vise lenoa gledat...ni conana.
kul

pozdrav :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.04.2004 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Oni su a) komunicirali sa publikom jako dobro b) smiješni su c) karizmatični d) znaju tišine dobro iskoristiti


upravo to...Lokas nema niti jednu od ovih kvaliteta koje su osnova takvog showa (ako ih i posjeduje, dobro ih je zatajio - sramota da se netko s radija (Svec, Minja) bolje isfura na telki nego "covjek s telke")

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.04.2004 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da.
ali ipak, svaka cast za upitnik, njegovu autorsku bebu, i odlican je bio u upitniku. no doubt.
al ocito, kad su ljudi uzivo i ne igraju nagradnu igru... nekaj zasteka.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 19.04.2004 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde ajde... moglo je i gore... mogli su show dati Fodoru Laughing

ja bi recimo pervana volio vidjeti u takvoj ulozi... al nije haerteovac... eventualno knjaz jos uz joska... knjaz i ona njegova ekipa su mi do jaja...

uzas zivi mi je bio onaj tironijev "izvjestaj" sa burze rada... i to je bilo totalno isfuravanje na TLN (top lista nadrealista), al uzasno lose odradjeno..

'el se meni cini il nam fali istinski duhovitih ljudi na telki?

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
marica



Joined: 16 Feb 2004
Posts: 2

PostPosted: 19.04.2004 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma, show je grozan...Iz njegove komunikacije s gostima nismo culi nista suvislo, pa nismo shvatili zbog cega se ta emisija zove talk show i zasto su gosti potrebni kad se on ionako smije samom sebi i svojim nazovi forama. Drugu emisiju su spasili (koliko su mogli) Minja i Svec. No, bilo bi bolje da Joska nije bilo...

Uostalom, mogao bi covjek (ako je vec javna licnost) malo poraditi i na stajlingu, posjetiti zubara i sl.. Nije mi jasno zar je danas moderno na Prisavlju biti bez cetvorke gore lijevo? Ocito da jest, ako cemo suditi po Tarikovom i Joskovom smijesku.

Oni koji tvrde da im je show ok. bojim se da su cijepljeni od humora....
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 19.04.2004 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
ajde ajde... moglo je i gore... mogli su show dati Fodoru Laughing


ili branku uvodicu Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 19.04.2004 20:57    Post subject: show?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

... knjaz bi to bolje, al' su zato njegovi literarni uradci iz USA totalno zbrckani, dosadni i bez "mesa"...
Jadni Lokas, meni to neugodno gledat Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 19.04.2004 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Grozno,nakon kvazi_jasamsmijesan_posalica na racun one budale Katalenića i glupavog skeca na burzi,ugasio sam Tv...Lokas je za upitnik stvarno zaqon,ali ovakav tip emisije mu ne lezi niti je zna raditi...Necu trositi rijeci na Tironija,koji je ne znam kojim cudom zaglavio na upitniku i ovdje,Lokas ga gura a decko se gubi i izvaljuje moronske sale...

ps.sto kaze carr,sta bi da su je tek dali Uvodicu aka nogice_mi_samo_vire_iz_gostove_guzice

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.04.2004 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fodor bi dao svoj uzasan KVAZI-Sinatra tj. wannabe Sinatra touch svom showu tako da NO-GO.. ja sam vise za nekakav spontani show sa voditeljem poput High-Tironija (e sad, nije da mi je on super-super ali bi show dobio na nekakvom ultra-dub slow-go tempu, bilo bi sve nekako.. kako da kazem.. high..), ili da show vodi nekakav urbani Joe-Punch-Clock koji je dobio sansu da bude na telki.. recimo neki saljivi lik iz kvarta koji je na granici izmedju gluposti i realnosti.. to je onaj lik koji nema najboljeg frenda ali kad se treba nacugat uvijek je tu - ljudi ga cesto zovu na tulume i rodjendane jer valjda fore kao navinut, ne vole ga zvat doma jer im stalno prekopa cijelu sobu bez njihovog znanja i posudi tone filmova koje ne vrati u slijedece dvije/tri godine.. e to je lik koji bi trebao voditi nekakav show. Lik tipa Markus Kafka (MTV) i Mola Adebisi (VIVA)..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 20.04.2004 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to imas kod Malnara
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.04.2004 08:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dot wrote:
to imas kod Malnara

Pa bas i ne. Drugo je gledat ljude koji si zabrijavaju da su zvijezde a zapravo ni ne kuze da njihovu invalidnost drugi iskoristavaju.. a drugo je gledati nekakvu emisiju u kojoj je voditelj kakav je u uvijek, normalan kao da sjedis s njim na kavi i da pricas.. bez glume.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 20.04.2004 09:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uh, sto si ozzzbiljan! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.04.2004 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@dot: Razz
Ma ja sam ozbiljan kad ne stavim smile, kad stavim smile onda je sve ok.. ali kad ne stavim.. uf.. rrrrrrrah

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 20.04.2004 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a-ha! ja uglavnom. neozbiljna. i zaboravim stavit - Smile
jutro je, pa to je.

ali ovo sto kazes: lik iz kvarta itd... sve to stoji, ali ako nije kao Malnarovi likovi - taj se nece dat na ekran!

nema u hrvata humora, nema... pa nama Djuro radi reklame da bi bile smijesne!!!...
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.04.2004 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina istina.. Bez Djure bi bili u komi totalno. Eto ne znam za vas druge, ali meni su jako smjesne stvari sa psovkama.. recimo eto konkretno Nightmare Stage, ne smijem se budalama ali se nasmijem svaki put kad netko kaze "u p**** materinu" ili "odi u kujac".. to mi je najsmjesniji dio emisije. Ovo sto kazes da u Hrvata nema Humora.. a cuj.. ovisi kako s koje strane se gleda, naravno da mladja generacija ima drugaciji pojam humora od starije generacije - neki dan sam bio vani sa frendovima i ulete moji starci i sjednu s nama: "kao joj bili smo u blizini pa ono..", i sad sjede pola sata s nama i gledaju o cemu mi to pricamo - ne kuze nasu zajebanciju tj. kuze ali ju love sa mrezom - a mreza je propusna tako da pola toga ode pored. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 20.04.2004 09:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-->Philatz
sad si pomijesao malo - jasno da ja slabo kuzim svoju sestru koja je 11 godina mladja ili ona mene kad smo kod skuzavanja humora... ali moja stara voli gledat smijesne srpske filmove... stariji od nje 20 godina isto, a volim i ja - jer se fakat mozes nasmijat. Fali nama taj ... pa ne znam ... obiteljski smijesan humor? kak se to zove... univerzalni humor?

a starci koji su vam "lovili mrezom zajebanciju" - mozda su je previse puta culi vec u zivotu jer ipak... godine... hihihihi

psovke? meni osobno nisu bas smijesne... osim ako nisu kreativne. al eto.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.04.2004 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ono samo kazem kao.. Nisu bili bas previse INTO our jokes. Smile
A taj obiteljski humor - e da ali to je cudno skroz, kako je jedan Srpski film toliko smjesan i ono, dobar.. a nas totalno uzasan, dosadan i humor na nuli. To je tema koja se stalno vrti i stalno je u zraku - mozda moramo definirati nekakav status humora. Kao, smjesni humor je za ovo, ovakav je za ovo.. dunno.

Kakve su to kreativne psovke? mislis onako, originalne? Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group