Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Novi monitor!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
puffhh



Joined: 28 Nov 2008
Posts: 17

PostPosted: 06.11.2009 01:56    Post subject: Novi monitor! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!

Ovako, trenutno posjedujem 19 inčni CRT monitor, koji je lagano u ''banani'', pa namjeravam kupiti novi, ili rabljeni lcd monitor.Zamolio bih iskusnije da mi kažu na što trebam pripaziti prilikom odabira. Važno mi je da je dovoljno velik (veći od 19 inača) pošto se bavim 3 d-om, a namjeravam i kupiti tv karticu kako bi mogao gledati Tv na njemu..Na koje marke trebam pripaziti...itd..Postavite mi pitanja ukoliko mislite da biste mi mogli pomoći prilikom odabira.

Hvala unaprijed na pomoći !
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 06.11.2009 06:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.prad.de/en/index.html

nemoj se ogranicavati s cijenom, gledaj da si uzmes "bolju" matricu, a ne TN, neka te ne zavede odziv od neznam koliko malo "ms" prilikom odabira......

ako ides na wide varijante onda se ne isplati (moje osobno misljenje) gledati nista ispod 22" jer ce ti slika biti preplitka.....

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2009 12:25    Post subject: Re: Novi monitor! Add user to your forum ignore list Reply with quote

puffhh wrote:
...Zamolio bih iskusnije da mi kažu na što trebam pripaziti prilikom odabira....


Pogledaj malo ovdje:
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=12572&start=25


Preciznije moj post na drugoj strani, Posted: 05.03.2008. Tam sam ti opisao cijelu filozofiju kupovine LCD monitora izraslu iz dugogodišjne muke po kupovanju istih.
Post je malo stariji i ima novih modela, ali situacije je manje više i ista i primjenjiva i danas.

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
puffhh



Joined: 28 Nov 2008
Posts: 17

PostPosted: 06.11.2009 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle, pročitao sam podosta postova, te se sam malo više kužim, ali nedostaje mi prakse jer sa LCD monitorima nemam nikakvog ''praktičnog'' iskustva.

Novac koji sam u mogućnosti trenutno izdvojiti je nekih 1300 kuna, pa me zanima što mi preporučate u tom cjenovnom rangu..Samo da se razumijemo, što se 3d-a i grafike tiće nisam profesionalac (još Very Happy ) pa u skaldu s time nisam niti ajmo reć ''picajzla''. Samo želim veći monitor od 19 inča koji će me služiti, a u obzir dolazi i rabljena roba.

Molim vas za preporuke!

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
korni



Joined: 07 Oct 2008
Posts: 27

PostPosted: 06.11.2009 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda da probas nadodat jos para pa uzeti ovako nesta
http://www.tecomtrade.hr/konfigview1.asp?id=219
Back to top
View user's profile Send private message
puffhh



Joined: 28 Nov 2008
Posts: 17

PostPosted: 07.11.2009 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa mogu nadodati još para..Samo ako ću nadodavati moram biti 100 % siguran da je to to..
Koliko sam shvatio Deel monitori su priznati i korišteni od strane grafičara, 3d artista itd..
Ono što sam zamjetio je da je taj monitor koji si mi ponudio ima ISP matricu te 22 inča, a cijena mu je za te karakteristike po meni malena(pošto su ISP monitori najskuplji)..Dali je to neka lošija serija ili ?...Uputite me..

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 07.11.2009 07:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

puffhh wrote:
Dakle, pročitao sam podosta postova, te se sam malo više kužim, ali nedostaje mi prakse jer sa LCD monitorima nemam nikakvog ''praktičnog'' iskustva.

Novac koji sam u mogućnosti trenutno izdvojiti je nekih 1300 kuna, pa me zanima što mi preporučate u tom cjenovnom rangu..Samo da se razumijemo, što se 3d-a i grafike tiće nisam profesionalac (još Very Happy ) pa u skaldu s time nisam niti ajmo reć ''picajzla''. Samo želim veći monitor od 19 inča koji će me služiti, a u obzir dolazi i rabljena roba.

Molim vas za preporuke!

Hvala!


pazi, i ak nisi picajzla pocinje te smetati to sto se kod TN matrice kuzi ferlauf :d naime ispunis ekran zelenom bojom te onda fino gledas kak je na vrhu lepa zelena, a na dnu ekrana lepa svijetlo zelena Very Happy

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
puffhh



Joined: 28 Nov 2008
Posts: 17

PostPosted: 10.11.2009 02:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U redu, Dell me privukao.. Very Happy , Bi mi mogli još koje firme preporučiti i modele s ips matricama, te mjesta u Zagrebu di ih mogu najpovoljnije i najpristojnije nabaviti

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group