Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
HR designerski časopis
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  

bi li kupili časopis?
da
94%
 94%  [ 32 ]
ne
5%
 5%  [ 2 ]
Total Votes : 34

Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 15:55    Post subject: HR designerski časopis Add user to your forum ignore list Reply with quote

razmišljali smo već prije da napravimo HR designerski časopis.. e sada.. imamo medijsku podršku (radio riva) koji se čuje po ciloj Dalmaciji, a raklamirao bi se i na 2. mistima..

može biti 1 u 3 miseca, nije bitno, samo da ga ima.. bili ga kupovali? da je recimo 50 kn, 50 - 60 strana, a u njemu ima članaka što se gdje događa, natječaji, tutovi za neke stvari kao ovdje, pa da se može prijavit s nekom idejom kao u mitrijevim radionicama, izložbe, svašta..

ukratko - sve i svašta o graphic designu, web designu i produkt designu.. imao bi natječaj za naj web, itd..

Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 19.04.2004 16:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi, sto posto.
ako trosim lovu na druge stvari, onda bi ziher i na nesto sto me zanima i sto mi se dogadja u blizini.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dapasce Very Happy Cak bih se i pretplatio.
Aj konacno da je netko uspio pokrenuti nesti takvo.
Imas moj glas i moralnu podrsku.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je (nažalost) jedino misto gdje mogu dobit takvu informaciju, tj. vidit što ljudi misle..

jer ako sve bude s glasanjem OK, moderatori foruma, javite se na ars@ars.hr, ako ste zainteresirani.. mi smo full ozbiljn za realizaciju ovogai.. Wink

Last edited by ars on 19.04.2004 16:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.04.2004 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ne kenjam previse: jel bi ti kupio auto za 10000 eura? ako se radi o novom a4 - bi sigurno, ali ako je u pitanju fico sa home-made siberom bojim se da ne bi dao ni 1000 kuna.

btw, za 50 kuna od casopisa ocekujem straaaasno puno...
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 19.04.2004 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cek, a sto je onda ovaj bonaparte sto je duke stavio na njuze?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ni ne namjeravamio da bude malo.. kvalitetom tiska i formatom bi bio kao KLIK.. radili smo računice, s 50 kn ne bi u početku (do sponzora naravno) pokrili ni tisak, pa.. ali bi sigurno bio 30 kn - 40 kn after 1- 2 broja..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
cek, a sto je onda ovaj bonaparte sto je duke stavio na njuze?

ovo sam tek sada vidija.. Shocked
hmm..
duke - piše tematski.. daj reci koju više o tome kad je već na njuzima..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 16:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da da tek sad vidio, pol sata nakon posta stavis ti svoj topic :)

a evo, pise na siteu
da, to je tematski po uzoru na ovakve tu časopise sa www.thedrama.org/store/index2.php?, bit ce tematski za pocetak (prakticki klasicni PDF magazin samo tiskan)

ide u prodaju u svibnju, naklada 250 komada, 15 kuna ce bit, prodavat ce se nadam se u jednoj zg knjižari, bit će 15 radova različitih artista. i tako

nema više infoa za sad :)

stay tuned
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, ako za 30kn mozes kupiti kvalitetan kompjutorski casopis sa CD-om (ili nekad DVD-om!!!) ne znam sta bi taj casopis trebao nuditi za 50kn. Dobra strana svega toga je da ces (barem vjerujem), moci naci dosta suradnika tu, na samom mi3-u. Prvih par brojeva otegnut ces jaja, ali ako prije toga sve dobro organiziras, vrlo brzo ce se sve uhodati i nece biti problema. Sto se tice prodaje oglasnog prostora, sve jace tiskare i dizajnerski studiji vec se oglasavaju, a bit ce im grehota oglasavati se, recimo u Total Film-u, Gloriji i sl, a u tom casopisu ne. Moj savjet ti je za pocetak skupiti brdo materijala, napraviti dizajn novina i objaviti ga ovdje. Mi cemo te bez grcha pohvaliti ili - popljuvati. Sve u svemu, takvih casopisa nema, takav casopis nam treba, a ne bih se cudio da ako ti krene, Sanoma ili EPH lansiraju konkurentski. Zato dobro izracunaj.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
da da tek sad vidio, pol sata nakon posta stavis ti svoj topic Smile

pa ne bi toliko proziran bija da sam vidija na njuzima..
ovo je sad malo odd.. volite konkurenciju?? hehehe.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Da, ako za 30kn mozes kupiti kvalitetan kompjutorski casopis sa CD-om (ili nekad DVD-om!!!) ne znam sta bi taj casopis trebao nuditi za 50kn. Dobra strana svega toga je da ces (barem vjerujem), moci naci dosta suradnika tu, na samom mi3-u. Prvih par brojeva otegnut ces jaja, ali ako prije toga sve dobro organiziras, vrlo brzo ce se sve uhodati i nece biti problema. Sto se tice prodaje oglasnog prostora, sve jace tiskare i dizajnerski studiji vec se oglasavaju, a bit ce im grehota oglasavati se, recimo u Total Film-u, Gloriji i sl, a u tom casopisu ne. Moj savjet ti je za pocetak skupiti brdo materijala, napraviti dizajn novina i objaviti ga ovdje. Mi cemo te bez grcha pohvaliti ili - popljuvati. Sve u svemu, takvih casopisa nema, takav casopis nam treba, a ne bih se cudio da ako ti krene, Sanoma ili EPH lansiraju konkurentski. Zato dobro izracunaj.


materijala ima dosta, even dosta zainteresiranih za reklamiranje.. ne bi se oglašavali designerski studio niti jedan, jer je dosta gupasto da se konkurencija oglašava, zar ne? zamisli da na zadnjoj strani Glorie stoji reklama za Millu?!?! glupo, ha?
inaće, "frend od frend" radi u KLIKa i ima jedna studija o izdavanju časopisa, pa..
u svakom slučaju.. bumo videli.. ovo što duke radi - ako su već s tim krenuli i MI3 je iza njega s svim.. nema smisla za nas.. zar ne? Laughing

Respect Duke.. brži si na pištolju.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 19.04.2004 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene zanima tko ce pisati strucne clanke o grafickom, web i produkt dizajnu...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebali bi profe s akademije.. to bar nije problem..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
mene zanima tko ce pisati strucne clanke o grafickom, web i produkt dizajnu...

igzekli
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

even s privatne akademije iz Brescie - Libera accedemia di belle arti (LABA).. frend s kojim sam i mislija to napravit tamo studira i profe bi sigurno napisali koji članak..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 19.04.2004 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
trebali bi profe s akademije.. to bar nije problem..


Anxious Shame on you Sick

Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
ars wrote:
trebali bi profe s akademije.. to bar nije problem..


Anxious Shame on you Sick

Smile

Laughing pa tko bi STRUČNO drugi mogao pisat? jedino profa, zar ne?
ali bi se najviše baziralo na njuzima, tako da.. nije baš neki preveliki pritisak na taj dio.. zato smo i gledali da bude samo 1 u 3 miseca.. nije da baš ima događanja svaki dan povezanog s designom, zar ne? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 19.04.2004 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

duke, jeli se može rezervirat taj bonaparte da ne bude repriza na temu 'Ime ruže' Laughing

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pa tko bi STRUČNO drugi mogao pisat? jedino profa, zar ne?

pa zapravo, svako ko je 'diplomirani' i zna kaj radi. bar se tak meni cini. a on nemora bit profa

Quote:
duke, jeli se može rezervirat taj bonaparte da ne bude repriza na temu 'Ime ruže'

don't worry, bit ce komada za sve. ako nebude ja cu bit presretan :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 19.04.2004 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja mislim da je imati casopis super stvar. Bduke" thumbs up" ali caso-pis koji nema nikakve strucne kenjade unutra,no fens. ....mislim da to uopce nije potrebno....naime .....ako je sadrzaj tog casopisa 100% pure Energie ....to bi dalo ljudima to jest mladim ljudima dovoljan poticaj da naprave nesto kreativno.Ja to gledam po sebi .....to mi se desilo kada sam naletija na slican Japanski mag......20strana pure graphic i neshto malo txt-a ali ga nekuzim jer je na japanskom i znash sta, ja bi ga kupia opet da ga nadjem jer mi je takav impuls zakon.Mislim da treba napravit tematski Mag....i pustit ruke da cine svoje. Big Thumbs Up Bduke.keep it up. Applause Very Happy Wink

Last edited by Rooty on 19.04.2004 17:10; edited 1 time in total

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
pa zapravo, svako ko je 'diplomirani' i zna kaj radi. bar se tak meni cini. a on nemora bit profa

na to se i mislilo.. Laughing
profe, pogotove s ST akademije, su umišljeni znaju samo pizdit o teoriji (al to se i trži jel....hmm.. Laughing ) kao Petrić recimo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rooty wrote:
20strana pure graphic i neshto malo txt-a

da, TO je koncepcija, i hvala kaj si skužio odmah i podržao me. tnx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 19.04.2004 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma treba izbjec bilo kakve strucne txt-ove........samo info o radovima i o magu i to je to.......
jer txtovi bi samo usporili proces stvaranja maga i jebali bi te u zdrav mozak da oprostish....pa lektura pa ovo pa ono........kuzis......

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.04.2004 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rooty wrote:
ma treba izbjec bilo kakve strucne txt-ove........samo info o radovima i o magu i to je to.......
jer txtovi bi samo usporili proces stvaranja maga i jebali bi te u zdrav mozak da oprostish....pa lektura pa ovo pa ono........kuzis......

nešto ala "godišnjak hrvatskog dizajna"?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group