Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.pustolovac.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pustolovac



Joined: 17 Jan 2010
Posts: 3

PostPosted: 17.01.2010 19:45    Post subject: www.pustolovac.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.pustolovac.com

Osim kritika i komenatara na dizajn, molim da komentirate i logo te samu ideju stranice. Da li mislite da imamo šanse za preživljavanje te što vam se sviđa a što ne...

pozdrav.

ps. inače već duže pratim ovaj forum no tek sam se sad odlučio registrirati kad imam što i predstaviti

Last edited by Pustolovac on 11.06.2010 01:39; edited 1 time in total

_________________
www.pustolovac.com - prvi korak Vašeg putovanja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 17.01.2010 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dizajn... Ah dobro, amateri ste pa vas neću obeshrabriti kritikama, al svakako poraditi na dizajnu...

Kod... Bože mili, tablice... No-no... Btw. CSS u posebnom fajlu ne unutar html-a....

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 17.01.2010 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Projekt zvuci ambiciozno, mozda i malo previse, ja bi se na vasem mjestu orijentirao na Hrvatsku i probao ponuditi i visejezicnost.

Di su vam recenzije, makar testne? Ipak je to najbitnije u cijeloj prici.

Logo i dizajn nisu neka sreca. Ovako mi to izgleda neafirmativno za eventualne turiste, putnike, anemija.

@Cozmika
web je u tablicama, ali prezivjet ce kao i svi webovi do sada, oko toga ne treba neku dramu praviti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 18.01.2010 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Web je i dobar, samo navigaciju sredit malo Very Happy

+ za ideju
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 18.01.2010 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sviđa mi se jednostavnost svega skupa. Al svejedno bih prije otišla pogledat na tripadvisor.
Sredite malo dizajn a posebno one ikone u headeru.
Vjerojatno je pametan savjet da se zasad koncentrirate na Hrvatku jer u svijetu postoje jako dobri i popularni sajtovi koji služe istoj svrsi

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Pustolovac



Joined: 17 Jan 2010
Posts: 3

PostPosted: 20.01.2010 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ cozmika: radimo u okvirima svojih mogućnosti

@ Moebius: slažem se da je ambiciozno, ali doslovno nemamo sto izgubiti pa valja probati , a naravno da se ne bih ni upuštao u to da ne vjerujem u uspjeh
postavljeno je za sada 30ak recenzija...npr. http://www.pustolovac.com/gradoviS/dobiacco.html ostale dodajemo kako stižu.. tebi možda izgleda neafirmativno, mi smo htjeli da bude maximalno jednostavno.

@ xyxjasilixyx: radi se na tome...

@jojo: i koncentrirat cemo se primarno na RH, (jer kod nas ni nema sajta s korisničkim recenzijama hotela a da nisu povezani s nekom turističkom agencijom) ali želimo svojim korisnicima istovremeno ponuditi i recenzije hotela u inozemstvu

@svi: hvala na komentarima

_________________
www.pustolovac.com - prvi korak Vašeg putovanja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pustolovac



Joined: 17 Jan 2010
Posts: 3

PostPosted: 11.06.2010 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

obnovismo se u međuvremenu - svi komentari dobrodošli
www.pustolovac.com

_________________
www.pustolovac.com - prvi korak Vašeg putovanja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group