Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
odličan flash

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 24.01.2010 14:42    Post subject: odličan flash Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da većina vas ovdje prati www.thefwa.com i da ste vjerujem vidjeli ovaj site
http://soytuaire.labuat.com/
no ipak imam potrebu staviti link ovdje.
Ovo je predobro. Genijalan spoj animacije i interaktivnosti. Slobodno bi mogao funkcionirati i kao animirani film na festivalima ili kao glazbeni spot na mtv-u. Odlično!

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 24.01.2010 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prekrasno.
Hvala za link.

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gorrc



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 87

PostPosted: 24.01.2010 17:14    Post subject: Re: odličan flash Add user to your forum ignore list Reply with quote

mogibo wrote:
Genijalan spoj animacije i interaktivnosti.


Večina kad se primi falsha zaboravlja na riječ interaktivnost.

_________________
www.topnogomet.com -- http://www.gorrc.blogspot.com/ - http://code.google.com/p/bet-script/
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 25.01.2010 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa i nema baš previše interaktivnosti.,
Ove akcije će izvesti sa ili bez vaših "akcija", koje su usput iscrtavanje obične linije.
Ovo je više komponiran VJing uz stvar, flash video nego web.
Ali kul je.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 26.01.2010 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adi wrote:
Pa i nema baš previše interaktivnosti.,
Ove akcije će izvesti sa ili bez vaših "akcija", koje su usput iscrtavanje obične linije.
Ovo je više komponiran VJing uz stvar, flash video nego web.
Ali kul je.


Da, ali izgleda izvrsno i super je osjećaj igrati se "običnom linijom". To je dovoljno. Umjetnost ne mora nužno biti funkcionalna. Ni u Duchampovu fontanu se nitko nikad nije popišao.

Ali u pravu si. Pitanje je koliko je to zapravo web.

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 26.01.2010 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cool je, u ovom slučaju nije toliko bitna upotreba weba kao tradicionalnog sredstva informiranja već Flasha kao sredstva prezentacije. Od jedne linije napraviti ovako nešto - iznimno kreativno i maštovito. FWA + PCA nagrade svjedoče tomu.

Za 34 dana nam dolazi novi thefwa.com, možda (probably!) će i to biti nešto spektakularno Smile

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 26.01.2010 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš zbog te jednostavne interakcije mi je toliko privlačan rad. Uživao sam je šetat vamo tamo po ekranu i gledat animacije usput.

Kreativa - da, pa da vidimo što će napravit od thefwa.com , kao što sam kažeš - jamačno spektakl Smile

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 26.01.2010 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično.. neznam što je prirodnija komunikacija od plesa. Nije sve u tehnikalijama, meni je ovo super!!!

_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 27.01.2010 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad si mi dao misliti. Smile

Zamisli da se glazbeni spotovi uz standardni video format portaju na flash platformu, u interaktivne priče. To tko prvi napravi, odma će zbog ljubomore drugih kuća/izvođača imati 100 klijenata i zilijun prometa. Smile

Nego, jel se zna tko radi novi fwa?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 27.01.2010 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Sad si mi dao misliti. Smile

Nego, jel se zna tko radi novi fwa?


Kreativa
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 27.01.2010 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@liftboy
Mega LOLčina, I wish Laughing

@ Adrian
Ne zna se ali ima nagađanja. Kao sam Rob Ford kaže - world's leading interactive agency. Dakle vjerojatno Fantasy Interactive, oni su im radili FWA theatre. Ali 1.3. ove godine ćemo znati for sure Smile

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 28.01.2010 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:

Zamisli da se glazbeni spotovi uz standardni video format portaju na flash platformu, u interaktivne priče. To tko prvi napravi, odma će zbog ljubomore drugih kuća/izvođača imati 100 klijenata i zilijun prometa. Smile


Ne bi bilo loše. Zasigurno jedan od oblika izražavanja gdje bi glazba super funkcionirala.
Opet bi trebalo biti jako dobro izvedeno. Sumnjam da bi se to pretočilo u masovnu histeriju ali definitivno bi moglo biti interesantno.

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Silvenon



Joined: 08 Feb 2010
Posts: 47

PostPosted: 11.02.2010 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prezakon Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger Twitter profile
psych



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 14
Location: Zagreb/Dubrovnik

PostPosted: 16.02.2010 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kreativa_Studio wrote:

@ Adrian
Ne zna se ali ima nagađanja. Kao sam Rob Ford kaže - world's leading interactive agency. Dakle vjerojatno Fantasy Interactive, oni su im radili FWA theatre. Ali 1.3. ove godine ćemo znati for sure Smile


Mislim da se pod "World's leading interactive agency" ovdje misli na Group94 koji izmedju ostaloga rade i Flash CMS za novi thefwa pa pretpostavljam da rade i sajt. Ubrzo cemo saznati Smile

Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group