Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kupujem 2 laptopa, trebam mišljenje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 25.01.2010 12:54    Post subject: Kupujem 2 laptopa, trebam mišljenje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, kupujem dva laptopa za 14K kuna pa me zanima koja dva su najbolji omjer cijene i kvalitete. Fora je u tome da mi ne treba OS na njima i neželim spiskat lovu na macove iako su kvalitetni, dobri i daju osjećaj superiornosti...

Prvi
Ovaj laptop je neki uredski, čisto da je ugodan za korištenje, ima oke performanse, web kameru uključenu i dovoljnu snagu da pokreće novi Office, drži videokonferencije preko Skypea, može na kućnu wireless mrežu itd...
Po mogućnosti 17 inča...

Uglavnom, ono što biste kupili starcima za traženje recepata, pisanje dokumenata i video konferencije.

Drugi laptop
Ovaj bi trebao biti nabrijani, gamerski s dosta prostora, 17 inchnim zaslonom itd. Naravno, ugodan za korištenje, pogotovo za korištenje photoshopa, illustratora, ali glavno mi je da je gamerski komp, da može izdržati igre koje će dolazit (Mafia 2, Bad Company 2) i one koje su došle (MW2, Civ 4 sve na highest). I naravno, kamera, wireless itd...

Imam budžet od 14K kuna za oba, ali mogu doć i na 15K...

E da, jel može linkove di kupiti?

Tnx Smile

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 25.01.2010 14:40    Post subject: Re: Kupujem 2 laptopa, trebam mišljenje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mali ti je buđet nažalost Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Hrvoje



Joined: 03 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 25.01.2010 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja preferiram samo hp iz osobnog iskustva i mikronis topla preporuka

Home/Internet/Office Laughing Cura ga je kupila neki dan i laptop je mrak!
Ima ih sa 17" ekranom ovo sam stavio samo da vidis konf. Pogledaj u msan-u za taj 17"

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=10992&catid=19

Nije hp, ali kao stvoren za game Laughing

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=11294&catid=23
Back to top
View user's profile Send private message
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 25.01.2010 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda 2x HP dv7
http://www.nabava.net/trazilica.php?q=HP+dv7&x=0&y=0
(prvi za cca 6, a drugi 8k kn)

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 25.01.2010 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sada cu ja malo kontra ali Surprised))) u zadnje vrijeme sam imao posla s HP-om (kupovali ih ljudi oko mene - 17" modele s 4 gb rama i 500gb diska intel proc - neznam koji tocno model) i reko bi se da to nije to... tri komada su nabrzinu zavrsila u servisu.. na jednom je umro hard, na drugima maticna... nadalje plastika im je pre glossy te se na njoj pozna sve jedno zrnce prasine, a o otiscima prstiju da ne precima....

nije da sam neki brand fasist al pripazi malo ak ces se odluciti za HP

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Hrvoje



Joined: 03 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 25.01.2010 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

suncek wrote:
sada cu ja malo kontra ali Surprised))) u zadnje vrijeme sam imao posla s HP-om (kupovali ih ljudi oko mene - 17" modele s 4 gb rama i 500gb diska intel proc - neznam koji tocno model) i reko bi se da to nije to... tri komada su nabrzinu zavrsila u servisu.. na jednom je umro hard, na drugima maticna... nadalje plastika im je pre glossy te se na njoj pozna sve jedno zrnce prasine, a o otiscima prstiju da ne precima....

nije da sam neki brand fasist al pripazi malo ak ces se odluciti za HP


Ne poricem nista, respect Wink , ali bilo koji model iz ProBook serije po meni ne upada u ovu tvoju grupu!
Radio sam ih preko 20 komada koji dan danas rade!
Stvarno zna se desit da ode neki klinac, ali rijetko
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 26.01.2010 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda pretjerujem, ali ako su "starci" u pitanju ... ja bi se za #1 možda usudija čak posegnut za nekim dobrim netbookom.

Imam mini dell 10" i na njemu Ubuntu sa OpenOffice, skype-om, empathy ( multi chat protokoli ), 0 virusa ... čita i zadnje M$ Office dokumente i snima u starije verzije.
A za razliku od 17" laptopa (?) stvarno je prenosiv. Cijenom su prihvatljivi a otvaraju ti uštedu za uložit u gamerski.

Ako ti je baš do ugodnog ekrana, štekneš mu za 700kn neki 17" trashexterni ... Smile

...
naletih i na ovo Moram priznat da meni alienware odavno "titra" i da san još 20 godina mlađi Smile[/url]

_________________
there R only 10 typs of ppl.
Those who understand binary & those who don't.
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 26.01.2010 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvoje wrote:
suncek wrote:
sada cu ja malo kontra ali Surprised))) u zadnje vrijeme sam imao posla s HP-om (kupovali ih ljudi oko mene - 17" modele s 4 gb rama i 500gb diska intel proc - neznam koji tocno model) i reko bi se da to nije to... tri komada su nabrzinu zavrsila u servisu.. na jednom je umro hard, na drugima maticna... nadalje plastika im je pre glossy te se na njoj pozna sve jedno zrnce prasine, a o otiscima prstiju da ne precima....

nije da sam neki brand fasist al pripazi malo ak ces se odluciti za HP


Ne poricem nista, respect Wink , ali bilo koji model iz ProBook serije po meni ne upada u ovu tvoju grupu!
Radio sam ih preko 20 komada koji dan danas rade!
Stvarno zna se desit da ode neki klinac, ali rijetko


radi se o (danas provjerio, kada je gazdarica donijela svog da joj skuzim zakaj joj zvuk ne radi kada ono zbucnik na mute Surprised)) ) HP ProBook 4710s seriji managment uzeo 5 komada i tri su nakon mjesec dana umrla .... valjda je bad luck Surprised(

al da im je plastika u banani morao bi se sloziti jer se po otiscima na istoj kuzi kad je ko mlatio burek a kada sladoled...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 29.01.2010 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E vjerojatno ću se odlučiti za hp. Hvala svima na swvjetima možete li mi samo reci koje su grafulje od Atija i nvidije oke za igranje ovih igara hvala

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Hrvoje



Joined: 03 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 29.01.2010 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trenutno ok što se moze naci u laptopima ATI Mobility Radeon HD 4670 1GB i takve serije...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group