Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iPad
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.01.2010 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

visual_lab wrote:

jedva čekam hp slate - mislim da će ovaj biti velika konkurencija ipadu, jer ima gore CIJELI OS - tako da rade svi programi..


kako je vec receno na drugim portalima i clancima, ono sto je revolucionarno, nije uredjaj ko uredjaj, vec povrsina koja je osjetljiva na dodir i mogucnosti sa njom, ono sto i nakon par godina nakon iphona, ostali proizvodjaci nikako da uspiju kopirat je bas ta touch tehnologija. nekako sumljam da ce na tom uredjaju od hp-a pogonjenom vjerovatno widnwosima sve radit ok Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 30.01.2010 15:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Misliš kapacitivni ekran , tehnologoja koju HTC koristi skoro koliko i apple? Very Happy

također, za nepovjerovat je da takav "revolucionalan" uređaj nema multitasking.
rade isto što i sa iphoneom, izbace "pola" uređaja, ljudi pograbe i kad vide da su se zajebali, eto applea s novom verzijom i ispravljenim nedostacima pa šta češ kad si se već navikao, kupiš novu verziju.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.01.2010 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Misliš kapacitivni ekran , tehnologoja koju HTC koristi skoro koliko i apple? Very Happy


hehe koristi da, i vjerovatno koriste i neki drugi, ali nazalost to nije ni cetvrtinu onoga kako to radi apple. ako ti je u interesu da trollas i naljevas vatru, postedi me vremena.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 30.01.2010 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
uGlavu wrote:
Misliš kapacitivni ekran , tehnologoja koju HTC koristi skoro koliko i apple? Very Happy


hehe koristi da, i vjerovatno koriste i neki drugi, ali nazalost to nije ni cetvrtinu onoga kako to radi apple. ako ti je u interesu da trollas i naljevas vatru, postedi me vremena.


ne ne trollam nego ti pričaš gluposti.imao sam iphone i sad imam htc hero i vjerovao ti ili ne, ekran HTC-a se bolje ponaša.

ponavljam, ne pričaj gluposti.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.01.2010 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
:cosmos: wrote:
uGlavu wrote:
Misliš kapacitivni ekran , tehnologoja koju HTC koristi skoro koliko i apple? Very Happy


hehe koristi da, i vjerovatno koriste i neki drugi, ali nazalost to nije ni cetvrtinu onoga kako to radi apple. ako ti je u interesu da trollas i naljevas vatru, postedi me vremena.


ne ne trollam nego ti pričaš gluposti.imao sam iphone i sad imam htc hero i vjerovao ti ili ne, ekran HTC-a se bolje ponaša.

ponavljam, ne pričaj gluposti.


da te ne znam, bi se poceo svadjat Very Happy
nema smislat nastavit jer smo malo OT a i mozemo do sutra tako
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 30.01.2010 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znaš me Wink
Također ni ja tebe ali kad vidim koliko zapravo malo znaš o tehnologiji o kojoj pričaš, odustajem od daljne prepirke Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.01.2010 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Ne znaš me Wink
Također ni ja tebe ali kad vidim koliko zapravo malo znaš o tehnologiji o kojoj pričaš, odustajem od daljne prepirke Very Happy


osobno ne, al poznam tvoje postove, zato se ne brinem puno Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 30.01.2010 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
uGlavu wrote:
Ne znaš me Wink
Također ni ja tebe ali kad vidim koliko zapravo malo znaš o tehnologiji o kojoj pričaš, odustajem od daljne prepirke Very Happy


osobno ne, al poznam tvoje postove, zato se ne brinem puno Smile


činjenica da mi stalno odgovaraš ipak govori da brineš Very Happy
moji postovi možda jesu nekad nepristojni i agresivni ali to je moj stil...pokazivanja nekom da priča gluposti, kao tebi sad Very Happy
sorry admin na ot, stajemo.

da nije samo OT, što se tiče ipada...ne kupovati ovo samo zbog "medijske histerije" nego sačekati drugu verziju koja će ispraviti sve nedostatke ove.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.01.2010 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:


da nije samo OT, što se tiče ipada...ne kupovati ovo samo zbog "medijske histerije" nego sačekati drugu verziju koja će ispraviti sve nedostatke ove.


sa ovim zadnji, se potpuno slazem sto si napisao , tako da ipak imamo zajednickih misli i osjecaja Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 30.01.2010 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Apple faces legal challenge to iPad name
http://www.v3.co.uk/v3/news/2256983/apple-faces-legal-challenge

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
canyonos



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 5

PostPosted: 12.09.2010 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Budući da bi mi dobro došao jedan iPad, molio bi sve koje imaju account na 99designu da me malo poguraju, Wink nick je isti kao tu, hvala

https://99designs.wufoo.com/forms/top-9-at-99-august-ballot/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group