Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zelim novcano usreciti pravog PHP gurua

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PHPejac



Joined: 02 Feb 2010
Posts: 2

PostPosted: 02.02.2010 04:51    Post subject: Zelim novcano usreciti pravog PHP gurua Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zatrpan sam poslom, pa trazim odgovornog PHP experta ili team/firmu koja iza sebe ima dovoljno projekata da tu expertizu moze potvrditi - za dugorocnu povremenu suradnju po projektu.

Prave ljude spreman sam dobro platiti.


Idealan developer:

    - radi OOP pristupom u PHPu vec N godina i moze to dokazati
    - poznaje neke od PHP frameworka (Codeigniter, Yii, CakePHP, Zend, ...)
    - s SQL-baziran bazama je na TI (zna ih dizajnirati, optimizirati, replicirati, zna s triggerima, stored procedures ...)
    - ima iskustva kako optimizirati/integrirati AJAX-heavy stranice s serverom/bazom
    - poznaje dovoljno od server administracije za poslozit web server od nule ako treba, zna s schedulingom tj. cron-jobovima, optimizirati high-load siteove, cachiranje, instalirati extra 3rd party komponente itd...
    - znaju s XMLom naravno
    - eventualno poznaje i nesto od Java/Servlet tehnologije
    - drzi se ROKOVA ko svetinje (vecinom rokove odredjuje sam u razgovoru sa mnom)
    - komunikativan (vecina komunikacije ce biti putem maila/IMa eventualno Skypea)


Sto NE trebam:

    - ljude koji samo u nekom CMSu slazu portale/stranice (obicno su projekti prekomplicirani da se mogu lako u nekom CMSu sloziti)
    - nemojte mi nuditi XHTML validne temlpateove i slicne stvari (dizajn, HTML i u vecoj mjeri JS dobivat cete od mene i to radi netko drugi)
    - pocetnici molim nemojte mi se javljati, necu odgovarati (nemam resursa trenutno bavit se pocetnicima pa makar i besplatno radili)


Primjeri projekata kakvi ce biti:

    - dinamicki flash siteovi koji na server salju XML kojeg treba parsati i pospremiti u bazu i obratno (generirati ponovno za flash)
    - custom google maps implementacije gdje treba nesto dinamicki pretrazivati po razlicitim filterima (npr. nesto u krugu 100km) i prikazivati na mapi
    - intranet aplikacija koja npr. generira PDFove za print od online clanaka po nekoj XML spranci/settinzima
    - Ajax-intenzivan jquery-baziran news portal gdje se sve s jedne stranice izvrsava
    - integracija nekog sitea s nekim payment gatewayom


Jos jednom - vaza je zadaca primarno PHP/SQL i sve sto se na serveru dogadja - oko flasha, xhtmla/cssa/jsa ne brinite - to ce gotovo uvijek netko drugi rjesavati.

Nije mi bitno dal ste samostalan PHP guru s faksa, dal ste firma/obrt ili fusher koji preko dana radi u nekoj firmi a preko noci zeli nesto extra zaraditi. Bitni su mi samo iskustvo i pridrzavanje rokova. Radite i placeni ste po projektu od kuce ili od gdje god zelite - ovo moze biti prava prilika i dugorocna suradnja za pravu osobu/firmu da nesto dodatno zaradi.

Kod javljanja molim predstavite mi se i na najbolji nacin pokazite svoju ekspertizu - primjer par siteova/projekata molim (uz objasnjenje sto ste tamo radili), itd. Ako radite u nekoj firmi i zelite fushati pa se bojite mi poslat svoje podatke - bez brige, postujem vasu diskreciju.

Ostalo cemo putem maila tj. PHPejac@gmail.com
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group