Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tisak kataloga? pomoć

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tochko



Joined: 12 Feb 2010
Posts: 2

PostPosted: 12.02.2010 19:37    Post subject: tisak kataloga? pomoć Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naime evo ovako junfer sam u tim stvarima, ovdje ima više manje dosta ljudi sa iskustvom pa zato da vas pitam za malu pomoć...

Radio sam katalog za jednog umjetnika, u njemu se nalaze njegove slike (pirografija,duborez) nije ni važno i pjesme jelte...ništa komplicirano

Uglavnom Katalog je veličine A5 formata, i ima 16 stranica, naravno treba mi tisak u boji...e sad u vrste papira se ne razumijem pa ako bi mi mogli pomoć oko toga...koji je ono da nije neki loši a opet da nije ultimativno skup....

I da reko je da bi on 150 komada...

E sad osim odabira papira, da li bi mi mogli reć kolko bi taj tisak otprilike koštao, ono okvirno da znam prije slanja upita nekoj tiskari? šta se sve računa u tu cijenu? jel ako mi tiskaju katalog očito je u pitanju i neki uvez ili šta već jel?

I nakraju ako bi mi mogli preporučiti neku tiskaru koja bi mi kvalitetno i povoljno izvela tisak tako male naklade....

Unaprijed puno puno hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 13.02.2010 00:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ti je nabolje da uzmeš neki glossy papir od oko 100-150gr.
Na njemu će slike izgledati življe nego na matt-u.
To je doista mala količina pa sumnjam da će na offset biti isplativo.
Vjerojatno ti je bolje na digitalni tisak.

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 14.02.2010 00:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cijenu ces znat kad upit s formatom, zeljenom vrstom papira i uveza te brojem komada posaljes na par tiskara (ima par topika na kojima ljudi traze da im se preporuci tiskara pa prosurfaj malo forumom), bezveze je sad tu od nas trazit da pretpostavljamo kolko bi te to kostalo
16 str. ti je najbolje zaklamat
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tochko



Joined: 12 Feb 2010
Posts: 2

PostPosted: 14.02.2010 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa dobro mislio sam kad ima tu ljudi vjerojatno koji su radili tako nešto pa možda znaju odprilike....no nema veze...poslao sam upit na par tiskara

znači po ovim navedenim karakteristikama:
A5
16. strana
boja
150 komada
preporučili su mi klam ko i vi ovdje (hvala na tome) makar sam i mislio da vjerojatno ide klam
papir sjajni KD cca 160g

jedni su mi odgovorili da bi to bilo 14,70 kuna po komadu
a druga tiskara da bi to sve skupa koštalo 2250 kuna
ponude cjenovno nisu neka razlika, tu su negdje odprilike...

čini mi se i jedno i drugo sasvim fer.....ili vi mislite drugačije? Smile

Sve u svemu hvala na oba odgovora
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group