Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nešto i od mene

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
innos



Joined: 08 Mar 2010
Posts: 22

PostPosted: 08.03.2010 13:51    Post subject: nešto i od mene Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav kolege,

eto i mog portfolia pa bih molio za komentare.

http://www.innostudio.net

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 08.03.2010 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se dopada, 'slijedeći' se piše 'sljedeći' Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
innos



Joined: 08 Mar 2010
Posts: 22

PostPosted: 08.03.2010 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ispravljeno, hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 08.03.2010 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro izgleda.
Ja bi ti savjetovao, posto se u uvodnoj rijeci obracas u prvom licu - da se ujedno i predstavis imenom i prezimenom.
I maknuo bi "Hej tamo".

Inace super.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 08.03.2010 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao koncept mi se jako sviđa ali ima par stvari na kojima bi trebao poraditi/ispraviti.
1. na početnoj stranici imaš bijelu plohu ispod footera (na ostalim nemaš)
2. poradi na tipografiji...izbaci ovaj handwritten(kod logotipa,Što radim,Što sam napravio itd i ovo u navigaciji) font jer izgleda jako loše i nikako nije na nivou dizajna cijele stranice. Isto kao i uvodni tekst"Hej tamo!" stavi neki pro font jer ovo nije dobro.
3. Buttoni Portfolio i Kontakt mi djeluju nekako zastarijelo i dizajn i tipografija pa možda i malo o tome razmisli.
A ostalo, kao što sam i rekao je jako čisto i moderno! Wink

ps govorim samo o dizajnu..nisam gledao textove
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 08.03.2010 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica ti se raspada u IE6 i nemaš png fix...
Back to top
View user's profile Send private message
innos



Joined: 08 Mar 2010
Posts: 22

PostPosted: 08.03.2010 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na konstruktivnim komentatrima Exclamation
stranica nije namjerno optimizirana za IE6.
Back to top
View user's profile Send private message
dajajde



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 12

PostPosted: 10.03.2010 02:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možda bi bilo dobro da zadržiš ovaj koncept handwritten fonta jer daje "osobni štih", ali definitivno drugi font, jer ovom fali čitljivosti i čistoće (što se pogotovo vidi u smanjenom logotipu u footeru).
Također bi iskoristio isti "novi font" iz tagline-a u naslovima "Što radim?", "Što sam napravio", "Kako do mene?" jer se odnosi na stvari koje Ti radiš.

Doradio bi buttone "više..." izgledaju malo grubo i odskaču estetikom od ostatka dizajna.
Back to top
View user's profile Send private message
zokky



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 10.03.2010 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moebius wrote:

Ja bi ti savjetovao, posto se u uvodnoj rijeci obracas u prvom licu - da se ujedno i predstavis imenom i prezimenom.


Potpisujem.
S obzirom da piše da si freelance dizajner (riječ je o osobi) bilo bi lijepo da ti piše ime. Smile Međutim ne znam baš koliko su "studio" (innostudio) i "freelance" međusobno kompatibilni koncepti...
Ja bih se odlučio za jedan od tih dvoje i išao u tom smjeru.

Site mi se inače vizualno sviđa, ali me one tablice u kodu bodu u oči. S obzirom na "kompleksnost" sitea, mislim da ih se moglo izbjegnuti. Wink

Pozz.

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
horny_but_sensitive



Joined: 12 Jan 2007
Posts: 65

PostPosted: 16.03.2010 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ideja je uzeta odavde: http://www.logolabs.nl/
Twisted Evil

_________________
jebeno dobar
Back to top
View user's profile Send private message
innos



Joined: 08 Mar 2010
Posts: 22

PostPosted: 16.03.2010 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tu stranicu sam prvi put u zivotu vidio bas danas, prije pola sata.
također sam na css mania-i, malo prije te stranice Wink
http://cssmania.com/galleries/2010/03/09/innovation-studio.php
http://cssmania.com/galleries/2010/03/12/logolabs.php
+ moja je stara malo više od 1 mj, ne znam koliko je ova Smile

Hvala svima na komentarima, u puno stvari se slazem s vama ali jednostavno ne pronalazim dobre fontove za izmjenu postojecih i sto god probam mjenjat, izgubi mi se nekako "stih" stranice.zadovoljan sam za sada ovako, uvijek se naknadno moze nesto izmjeniti.

@zokky
sad pokusavam ici u smjeru "innovation" ali mi je domena stara par godina i imam zadovoljavajucu poziciju na google-u pa je ne bih mjenjao.
posto se studio spominje samo u domeni, nadam se da to nekako nece previse upadati u oci.

hvala jos jednom.
Back to top
View user's profile Send private message
innos



Joined: 08 Mar 2010
Posts: 22

PostPosted: 14.04.2010 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav ekipa,

Radio sam neke promjene:

1.tamnija roza boja na naslovima, i tekstualnim i slikovnim.
2.izmjenjena "portfolio" stranica.sada se nakon klika na "vise" tek pojavljuju detalji o stranici
3.izmjenjen font..sada dominiraju trebuchet i lucida umjesto tahome i lucide
4.uklonjen "bold" sa plavih linkova.

eto, mozda kozmeticke izmjene ali me svejedno zanima sta misle oni koji su vidjeli staru stranicu.
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 15.04.2010 05:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U svakom slučaju bolje nego prije Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group