Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
apsinth
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 20.04.2004 23:05    Post subject: apsinth Add user to your forum ignore list Reply with quote

zanima me dal se moze kupiti u hrvatskoj original ?
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 20.04.2004 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi reko da nemoze.. odi u cesku pa prosveraj Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 20.04.2004 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pio ja taj iz ceske al cuo da ga ima za kupit u Rijeci pa provjeravam...
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 20.04.2004 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i meni je neko prico da ima tu za kupit!
bo... nebi znao... al bilo bi ok kad bi se nesto moglo nabavit Smile
hehe, pija i ja onaj iz ceske Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2004 08:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam pio samo iz Hrvatske. Smile Uglavnom ima nekakva "blaza" verzija od 0.3 za 9 kn. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 21.04.2004 09:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imas u jelsi na hvaru.. Laughing ja tam cugal taj shit, mislim da je bilo 2 litre po nekih 20-tak kuna. nemoj se puno s tim zajebavat jer bu ti jetra otisla k'vragu.. al da udara - UDARA!!! Laughing

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 21.04.2004 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jees jetru. mozak trune od toga ... jedino ako ti mozak netreba onda oke Smile
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 21.04.2004 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orginal je litra 90 kuna u českoj ..recimo Havel`s tako da neznam dal ti je ovo za 10 ćuna litra ičemu ? di si pio u jelsi ? u Mlinu ? ili u gringu ili dgigibaoou?

koliko ja znam originala nema nigdje u hrv za kupit nego samo "dr.jakill&mrs.hyde" neki trashy absinth.. i još par sličnih varijanti..

original se radi od iste biljke kao i pelinkovac, i osim svega samo se slobodno prodaje u nizozemskoj i češkoj. pije se sa šećerom , ubojito je jak cca 80% alkohola ima i slabijih varijanti u ceskoj al ova je najaca koju sam probao ..
i predivna stvar kod originala na tjelesnu teznu od 90 kg 4-5 malih čašica i dota za danas...

uglavnom ja to vise ne pijem Wink
btw jedan slikar jednom davno je pio absinth sa strihninom pa si je uho odrezao Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2004 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...taj za 9 kn je ono, malo jaci pelin, s tim da dobijes 0.3!!! Smile
ali da, strusio nas je. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 21.04.2004 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja pio neki domaci, mislim da je imao oko 50ak posto alkohola... I mislim da se zvao "Zelena Carobnica". Negdje u Dalmaciji ga rade. Bio i u Pragu, tamo ga ima na tone za kupit, mislim da ima neki koji se zove Kafka. Ovi ceski su pravi, sa 80 posto alkohola....
Uglavnom, pere to i po mozgu i po jetri.... radje bi preporucio kupovinu ovih uvoznih iz ceske nego nasih. Ko zna sta su Mate i Stipe stavili unutra Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 21.04.2004 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
di si pio u jelsi ? u Mlinu ? ili u gringu ili dgigibaoou?


cugali smo ga u jelsi na molu ispred digibaoa... neki likovi su donjeli, home made, mislim da je bilo nekih 70tak posto alkohola. bilo nas je 10-tak, popili bocu od 2 litre i "poludili". skroz. nisam mogo vjerovat. nikad vise. dosta. Laughing

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 21.04.2004 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel ima toga negdje u ZG-u? Jab to proobo.
Al necu pit kraj Tysona ko Van Gogh Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2004 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile Ocemo se nac koji dan pa svi skupa odemo na nekoliko casica. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 21.04.2004 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze. Na premijeri tvog filma. What's Your Flava? Wink
btw kako napreduje?
Steta sto nisi dosao na moj. Pobro sam gadan aplauz.
Ako ti zatreba kaka pomoc javi se. Ima nas koji zeljno iscekujemo.
Ajd zavrsi ga vec jednom.
Ajd.
Ajd.
Ajd.
Ajd.
Ajd.
Ajd.
Ajd.
Ajd.
A onda cemo se gaaaadno napit!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2004 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A shit .. pa kaj mi nisi javio covjece? rekao si mi dva-tri tjedna prije i ko bi se sjetio..
Daj mi to nekako, divx ili nesto.. moze?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 21.04.2004 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja pio 80 % iz ceske prije godinu i pol - dvije. nas cetvoro... i imali smo fotoaparat... i sad nas je sram slika... i bili poslije u tramvaju.... i tog dijela nas je sram... i poslije isli na party..............

nedavno sam vidio flasu koju smo mi imali u playboju i sjetio se ludnice:)
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 21.04.2004 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tib probo ha ?

Gjuro2 - mali šankić pored DJ-a sa koktelima
klub 1 - nova ves 1 ..

have phun, allways back up your data before ...
rigoleto pomaže.. uzmi gastal za svaki slučaj..
- očisti si sutrašnji raspored Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 21.04.2004 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja probo al bi opet... ko da je 1899.... svaki dan:)
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 21.04.2004 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da. i nije samo stvar u postotku ... orginal ima neke dvije supstance od koje "poludis"... zbog toga je zabranjen. U Francuskoj je za vrijeme boema on punio ludnice. like I sad, 1899 every day:)
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.04.2004 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yeah Cool Cool

Mi (ekipa) smo zderali apsintha sa švepsom, nisam se uopce osjecao pijano ni nis, al sam imao jeben film u glavi.. Freaking krejzi ! I na kraju sam zavrsio u ononm disku na 4 kata.. Don'tt know how, don't care.

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 21.04.2004 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
Don'tt know how, don't care.


u pragu? teska rupa, fino jeftino pivo (5kn pola litre), zakon mjuza Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.04.2004 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yup..
Disko suX do jaja, not my kind of mjuza, al kad sam naderan sve mio pase jerbo onda mi se napravi jedna velika nevidljiva rupa u glavi kroz koju mi ide glazba vanka.. Nes ko firewall Very Happy

Pivo je ok.. Tamo sam saznao da moja torba moze nositi 6,5-7 L pive Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 21.04.2004 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma na oldies flooru je muzika bas bila dobra?
btw, kad si bio?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 21.04.2004 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sa svepsom??! a di je secer, zlica, polijes pa malo zapalis pa sipas u casu, promjesas i tek onda pijes.. onak, da si ga gustas a ne ko da je to obican bambus. Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.04.2004 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@spilja - pocetkom 9.. do 5.9. sam bijo Very Happy ne sjecam se vise :>

@ .iC - ja i dva frenda uletimo frendu u sobu i unutra oni cugaju apsinth i neku vothu sa sjemenkama zize (bas je fina, a nikad ne bi rekao).
Jos smo se po metrou vozili i ja furam 2L flasu svepsa i unutra zelena mjesavina i cugamo a ljudi nas veoma cudno gledaju Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group