Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Best Yet natječaj za mlade kreativce

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BestYet



Joined: 25 Mar 2010
Posts: 2

PostPosted: 25.03.2010 10:40    Post subject: Best Yet natječaj za mlade kreativce Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što je best YET?
best YET (best young european team) je europsko natjecanje mladih kreativaca u osmišljavanju idejnih rješenja za novinske oglase u skladu s preloženom temom.

Tko može sudjelovati?
Na best YET se mogu prijaviti timovi od dvoje kreativaca do 28 godina bez obzira da li su profesionalci u industriji oglašavanja ili kreativci entuzijasti.

Kako i gdje se prijaviti?
Svoje tradove možete uploadati na www.bestyet.com.hr od 23.03. do 12.04. Izbor pobjednika i galeriju pristiglih radova očekujte na istom mjestu 17.04. 2010.
Koja je tema ovogodišnjeg natjecanja?
Crno je Bijelo
Crno je crno, a bijelo je bijelo. To je valjda svima jasno. Ili možda nije? Teško je znati budući da sve oko nas poprima neodređenu nijansu sivog... Vi te tu da nam povećate moć razlučivanja! Napravite print oglas kojim ćete pokazati da čitanje povećava naše poznavanje svijeta i omogućuje nam razlikovati sve boje i nijanse koje on sadrži. Recite svima kako ''gutanje'' tiskanih tekstova još od vremena Gutenberga mijenja živote i zašto nam pomaže da ne progutamo priče u kojima netko tvrdi da je crno ustvari – bijelo!
Zašto se prijaviti?
Zato jer dva najbolja tima šaljemo na europsko natjecanje mladih kreativaca u Bruxelles! Pobjeda nad međunarodnom konkurencijom najbolji tim vodi u Cannes, u vrijeme dodjele Zlatnih lavova, najprestižnije svjetske nagrade u oglašavanju!

Više informacija na. www.bestyet.com.hr
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2010 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo sudjelovanje do 28. godine znaći da i oni koji imaju 28 ili? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 25.03.2010 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ovo sudjelovanje do 28. godine znaći da i oni koji imaju 28 ili?


My thoughts exactly. Very Happy

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 25.03.2010 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GR wrote:
Ovo sudjelovanje do 28. godine znaći da i oni koji imaju 28 ili? Very Happy


možeš sa 28

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2010 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 25.03.2010 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To! Još smo mladi Cool

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2010 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:
To! Još smo mladi Cool


Twisted Evil

Nego..još jedna nejasnoća, jel obavezan tim od dvoje ili opcija? Ali neovisno o tome ako je netko zainteresiran za udružit se, nek se javi na pm!
Samo iskusniji dizajneri Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
BestYet



Joined: 25 Mar 2010
Posts: 2

PostPosted: 26.03.2010 09:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

treba biti dvoje ljudi u timu
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 26.03.2010 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh generacijo moja Cool treba uhvatiti zadnji vlak za ovakve natječaje

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 10.04.2010 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel itko radi na ovom natječaju? Moram priznati da mi je malo tema nejasna..jel se tu radi o igri crno-bijelo gdje boje(istina) variraju(varira) ovisno o izvoru svijetlosti..dakle čista fizika ili je to smo metafora, dakle nešto je istina i činjenica samo ako je stavljeno "crno na bijelo"?
Uff... Friedrich Nietzsche mi nije ni do koljena! Mr. Green
Dakle da rezimiram pitanje..kako ste vi shvatili temu?
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 10.04.2010 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GR wrote:
Jel itko radi na ovom natječaju? Moram priznati da mi je malo tema nejasna..jel se tu radi o igri crno-bijelo gdje boje(istina) variraju(varira) ovisno o izvoru svijetlosti..dakle čista fizika ili je to smo metafora, dakle nešto je istina i činjenica samo ako je stavljeno "crno na bijelo"?
Uff... Friedrich Nietzsche mi nije ni do koljena!

pa ti si genije

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 10.04.2010 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
GR wrote:
Jel itko radi na ovom natječaju? Moram priznati da mi je malo tema nejasna..jel se tu radi o igri crno-bijelo gdje boje(istina) variraju(varira) ovisno o izvoru svijetlosti..dakle čista fizika ili je to smo metafora, dakle nešto je istina i činjenica samo ako je stavljeno "crno na bijelo"?
Uff... Friedrich Nietzsche mi nije ni do koljena!

pa ti si genije


Prcamo se malo!? Twisted Evil
Eh da je tako skužio bi iz prve tematiku Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group