Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Logo mi je potreban
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ajacoub



Joined: 16 Jun 2011
Posts: 9
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 17.06.2011 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

horny_but_sensitive wrote:
uGlavu wrote:
meni je najzanimljivije što netko toliko cjeni sebe i svoju firmu da ide tražiti logo za đabe, tj nešto "sasvim jednostavno" aka daj-neko-smeće-čisto-da-imam-logo.

ono što je najžalosnije u cijeloj toj priči jest to da je takvih masa... nije bitna kvaliteta, bitno je da je nešto ma kakvo god bilo samo da jest.. i to u cijeloj kori od banane...


zato mi ide konstantni bljuv kad biciklitam po okolici Zagreba i Samobora gledajuci na sve strane reklamne table raznih orbrta i usluznih djelatnosti.

To je raj sarolikostri neukusa i po tome odmah vidis kojem trzistu ja nemijenjeno. Zelim reci tako nesto govori: radim samo u kvartu i malo sire

da ne spominjem koliko novih poslovnih zgradica koje su cak i ljupke oku nakrde cijeli dojam ogavnoscu od vizuala nakeljenom na nj.

_________________
Speed portfolio: http://www.behance.net/ajacoub
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 17.06.2011 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Amo na groblje kopat po grobovima pa pipat bilo leševima i komentirat im odjela... to je izgleda u modi... Brick wall

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group