Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Posao kod kuće

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dr_Ante



Joined: 08 Sep 2008
Posts: 8

PostPosted: 04.06.2010 10:08    Post subject: Posao kod kuće Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napravio sam site koji govori o ogromnim zaradama ako radite posao kod kuće: [url]www.posaokodkuće.com[/url]
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 04.06.2010 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow... ovo je prvi web na koju sam naišao da ima naš slovni znak u url-u

di si registrirao domenu?

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ličanin



Joined: 18 May 2010
Posts: 12

PostPosted: 05.06.2010 14:09    Post subject: Re: Posao kod kuće Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dr_Ante wrote:
Napravio sam site koji govori o ogromnim zaradama ako radite posao kod kuće: [url]www.posaokodkuće.com[/url]


e majstore, da izustiš u životu samo riječ "ogroman" za bilo što, prvo trebaš kičmu ostaviti...
Back to top
View user's profile Send private message
Dr_Ante



Joined: 08 Sep 2008
Posts: 8

PostPosted: 07.06.2010 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
wow... ovo je prvi web na koju sam naišao da ima naš slovni znak u url-u

di si registrirao domenu?


Registrirao sam je preko name-a. Ali ima nezgodnih situacija sa nasim slovima u domeni. Ne mozes svugdje tu domenu upisati pa ti browser radi frke jer razlicito prikazuju i kodiraju nasa slova, adwords stvara stanovite probleme... Proci ce jos vremena dok se taj dio sredi.

Kazu da se moze registrirati i domena na cirilicu i na kineskom pismu, arapskom itd... Jel ko probao na cirilicu Smile
Back to top
View user's profile Send private message
iizuzetan



Joined: 26 Aug 2010
Posts: 5

PostPosted: 26.08.2010 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dr_Ante wrote:
LifeCanBeFun wrote:
wow... ovo je prvi web na koju sam naišao da ima naš slovni znak u url-u

di si registrirao domenu?


Registrirao sam je preko name-a. Ali ima nezgodnih situacija sa nasim slovima u domeni. Ne mozes svugdje tu domenu upisati pa ti browser radi frke jer razlicito prikazuju i kodiraju nasa slova, adwords stvara stanovite probleme... Proci ce jos vremena dok se taj dio sredi.

Kazu da se moze registrirati i domena na cirilicu i na kineskom pismu, arapskom itd... Jel ko probao na cirilicu Smile


Ja sam probao na cirilicu ali nisam uspeo za sad.

_________________
Igrice
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vvice



Joined: 27 Feb 2006
Posts: 7

PostPosted: 27.08.2010 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo sve skupa = ? Veze sa dizajnom ?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group