Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tražimo Drupal/Joomla developera za rad na projektu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 07.06.2010 03:08    Post subject: Tražimo Drupal/Joomla developera za rad na projektu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Korporativni sajt na 4 jezika (ukupno 10 različitih templatea - naslovnice, kategroije, izlisti itd)

Dizajn gotov (PNG svake stranice)


Usluge koje trebamo:

- napraviti markup (W3C validan)

- implementirati u CMS (Drupal ili Joomla). Kod implemntacije u CMS voditi brigu da korisnik može jednostavno upravljati sa svim sadržajima i da ima fleksibilnost dodavanja proizvoljnih elemenata na pozicije za isticanje sadržaja

- sve završiti u 2 tjedna


Javite se za više detalja na hrvoje@neomedia.hr
Mogu se javiti i manji web studiji, ne moraju biti pojedinci.


Hvala
Hrovje

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ak20



Joined: 11 Jun 2010
Posts: 1

PostPosted: 11.06.2010 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo bi fer da si napisao i kada si zadnji put isplatio plaću svojim djelatnicima tako da i oni koji se misle javiti na ovaj oglas znaju kada mogu očekivati lovu od njega. Ali nema veze, Zagreb je malo selo pa sam vrlo brzo saznao sve što me zanimalo. Tko se javi, taj će se jako razveseliti.

A bilo bi fer i obavijestiti klijente da u svojoj firmi trenutno upošljavaš ravno 0 (riječima: nula) web developera na razvoju i održavanju projekata. Ja bi taj podatak volio znati kao klijent.
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 11.06.2010 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak20 wrote:
Bilo bi fer da si napisao i kada si zadnji put isplatio plaću svojim djelatnicima tako da i oni koji se misle javiti na ovaj oglas znaju kada mogu očekivati lovu od njega. Ali nema veze, Zagreb je malo selo pa sam vrlo brzo saznao sve što me zanimalo. Tko se javi, taj će se jako razveseliti.

A bilo bi fer i obavijestiti klijente da u svojoj firmi trenutno upošljavaš ravno 0 (riječima: nula) web developera na razvoju i održavanju projekata. Ja bi taj podatak volio znati kao klijent.


ak20, neomedia ovog trenutka ima na raspolaganju više web developera nego što ih je imala ikada do sada. samo ne očkujem od tebe i tvojeg informatora da razumiju da se npr dva poslovna subjetka mogu udružiti i podjeliti odgovornosti između npr kreative i dizajna vs developomenta i onda buildati kapacitete u tim smjerovima da bi na kraju dobili ukupnu veliku snagu i izvrsnost na oba područja. Stay tunned pa ćeš vidjeti što će velikoga izaći na jesen iz naših radionica, a od kuda kad nema web developera?

Budi mi dobro, ako hoćeš ozbiljno razgovarati predstavi se ubuduće a nemoj se skrivati iza na brzinu napravljenog nicka..


Hrvoje

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
natanata



Joined: 28 Nov 2009
Posts: 62
Location: Kobenhavn, London, Zagreb

PostPosted: 11.06.2010 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak20 wrote:
Bilo bi fer da si napisao i kada si zadnji put isplatio plaću svojim djelatnicima tako da i oni koji se misle javiti na ovaj oglas znaju kada mogu očekivati lovu od njega. Ali nema veze, Zagreb je malo selo pa sam vrlo brzo saznao sve što me zanimalo. Tko se javi, taj će se jako razveseliti.

A bilo bi fer i obavijestiti klijente da u svojoj firmi trenutno upošljavaš ravno 0 (riječima: nula) web developera na razvoju i održavanju projekata. Ja bi taj podatak volio znati kao klijent.


Već znamo, ak20.
Ali ne zamjeraj čovjeku, možda je imao pejorativnu namjeru.

_________________
Ouais, chapeau bas à Ed Banger qui a réalisé le clip et à Breakbot pour la musique! | Breakbot - Baby, I'm Yours
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group