Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vulkal.hr redizajn
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 09.07.2010 11:09    Post subject: Vulkal.hr redizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vulkal je redizajnirao svoju stranicu:
http://vulkal.hr/

Shocked

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 09.07.2010 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijepo piše da je u izradi Mr. Green

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 09.07.2010 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
supersonicx



Joined: 27 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2010 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kužim? grdo je i u izradi je ;(
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 09.07.2010 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Danas sam po prvi put uzeo sanval da odspavam popodne.
nakon ugodnog spavanja i teturanja po kući, jedva sam upalio komp i onda naletim na ovaj topic.
majke mi na tren sam pomislio da sam zapalio za prošlost.
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 09.07.2010 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je dobro jer dva slova L u logotipu zauzimaju samo jedno mjesto

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 09.07.2010 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt je definitivno user friendly !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
natanata



Joined: 28 Nov 2009
Posts: 62
Location: Kobenhavn, London, Zagreb

PostPosted: 09.07.2010 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koje smeće od sitea!
@emptyhead, ovo slobodno može ići u kategoriju Trash!

_________________
Ouais, chapeau bas à Ed Banger qui a réalisé le clip et à Breakbot pour la musique! | Breakbot - Baby, I'm Yours
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 09.07.2010 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...holy crap... Confused
Back to top
View user's profile Send private message
kres0000



Joined: 26 Sep 2005
Posts: 116

PostPosted: 09.07.2010 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš ste picajzle, stalno vam nešto nevalja....a vidi kako lijepo pleše jquery po webu... professional stuff.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 10.07.2010 05:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

natanata wrote:
Koje smeće od sitea!
@emptyhead, ovo slobodno može ići u kategoriju Trash!


Zar je ovo radio emptyhead?

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 10.07.2010 05:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maratz: ke se ne vidi?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 10.07.2010 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Emti, duel.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
natanata



Joined: 28 Nov 2009
Posts: 62
Location: Kobenhavn, London, Zagreb

PostPosted: 10.07.2010 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@oba Marka

Ma meni nema jace stvari nego kada se dignem u pola 7 ujutro i krenem komentirati strukovne marginalce. Cisti hedonizam. Wink
Dobro, Marko br. 1 je fizikalac, možda je čovjek opalio brzo hodanje oko Jaruna, ali za Marka br. 2 nema opravdanja.Wink

p.s.
A bome, neki se dižu i u podne;)

_________________
Ouais, chapeau bas à Ed Banger qui a réalisé le clip et à Breakbot pour la musique! | Breakbot - Baby, I'm Yours
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 12.07.2010 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni pak recimo nema jače stvari kad se moram ulogirati na forum kako bih pokušao usmjeriti raspravu u nekom pozitivnijem i konstruktivnijem smjeru i kada moram čitati, nimalo konstruktivne, ali iznimno podcjenjivačke postove "strukovnih profesionalaca" pisane "s visoka".

Autor ove, nazovimo je, iteracije (barem do puštanja novog weba Vulkala on-line) je anoniman, tj. on nije autor inicialnog posta gdje traži mišljenje community-a, već je netko sasvim slučajno primjetio da se na dotičnoj domeni "nešto kuha" i započeo diskusiju koja se nekoliko reply-a niže pretvorila u ništa doli sipanje drvlja i kamenja na autora, ma koliko on talentiran ili netalentiran bio, umjesto da su uslijedile konstruktivne kritike/savjeti. Site možda jest loš, no smeće nije (ako ništa drugo želim čuti argumente koji su to kriteriji korišteni kako bi se ovom uratku dao "crveni karton"). Samo toliko...
Back to top
View user's profile Send private message
supersonicx



Joined: 27 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2010 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma je, smeće je. Kak nije?

Pogledaj malo u kod pa ćeš vidjeti da je to nekakav template sa template foresta, skinut sa wareza, ukrađen, rasčerečen, i onda je nekako napravio sajt od toga Applause. Između ostalog možeš vidjeti i neiskorištenu skriptu za font replacement "Cufon"... i kaj ja znam kaj bi još našao da mi se čeprka.
Vidiš, čeprkam po smeću zbog tebe Wink

Nikako ne tvrdim da je to uradak onoga koji je to postao.
Ali smeće je.
Trash.
The end.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 12.07.2010 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Meni pak recimo nema jače stvari kad se moram ulogirati na forum kako bih pokušao usmjeriti raspravu u nekom pozitivnijem i konstruktivnijem smjeru i kada moram čitati, nimalo konstruktivne, ali iznimno podcjenjivačke postove "strukovnih profesionalaca" pisane "s visoka".

Autor ove, nazovimo je, iteracije (barem do puštanja novog weba Vulkala on-line) je anoniman, tj. on nije autor inicialnog posta gdje traži mišljenje community-a, već je netko sasvim slučajno primjetio da se na dotičnoj domeni "nešto kuha" i započeo diskusiju koja se nekoliko reply-a niže pretvorila u ništa doli sipanje drvlja i kamenja na autora, ma koliko on talentiran ili netalentiran bio, umjesto da su uslijedile konstruktivne kritike/savjeti. Site možda jest loš, no smeće nije (ako ništa drugo želim čuti argumente koji su to kriteriji korišteni kako bi se ovom uratku dao "crveni karton"). Samo toliko...


jel ti ovo stvarno trebalo?! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 12.07.2010 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
TYPE01 wrote:
Meni pak recimo nema jače stvari kad se moram ulogirati na forum kako bih pokušao usmjeriti raspravu u nekom pozitivnijem i konstruktivnijem smjeru i kada moram čitati, nimalo konstruktivne, ali iznimno podcjenjivačke postove "strukovnih profesionalaca" pisane "s visoka".

Autor ove, nazovimo je, iteracije (barem do puštanja novog weba Vulkala on-line) je anoniman, tj. on nije autor inicialnog posta gdje traži mišljenje community-a, već je netko sasvim slučajno primjetio da se na dotičnoj domeni "nešto kuha" i započeo diskusiju koja se nekoliko reply-a niže pretvorila u ništa doli sipanje drvlja i kamenja na autora, ma koliko on talentiran ili netalentiran bio, umjesto da su uslijedile konstruktivne kritike/savjeti. Site možda jest loš, no smeće nije (ako ništa drugo želim čuti argumente koji su to kriteriji korišteni kako bi se ovom uratku dao "crveni karton"). Samo toliko...


jel ti ovo stvarno trebalo?! Very Happy


Pametnome dosta, jel tako? No koliko vidim neki threadovi su jednostavno magnet za ovakvu vrstu posve besmislene, totalno neodmjerene rasprave i služe kao ispušni ventil majstorima od struke koji svoj portfolio čuvaju kao zmija noge, ali ti to očigledno ne razumiješ, right? Po meni netko tko se naziva profesionalcem u struci, bio on klesar ili web developer/dizajner, između ostalog, mora znati voditi konstruktivnu raspravu, što neki očigledno nisu u stanju. Zamisli da radiš u timu kao UI dizajner i netko od kolega za tvoj rad mrtav hladan kaže da je "totalno smeće" bez nekog valjanog argumenta. Nimalo odmjereno, nimalo konstruktivno, right? Na kraju dolazimo do generalnih ljudskih osobina koje su bitne i u poslu, ali to je neka sasvim druga priča.
Back to top
View user's profile Send private message
RVD



Joined: 02 Mar 2009
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 13.07.2010 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica je u fazi izrade, vidi se... po meni bilo bi puno ljepše da se postavi 'under contruction' obavijest, nego 'vakav 'kostur' od site-a..

... web sajt uvijek može biti gori, npr. http://www.stexps.com/ ('bole oči sajt')
tako da je ovo još mila majka weba Wink

_________________
rvd
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 15.07.2010 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

supersonicx wrote:
ma je, smeće je. Kak nije?

Pogledaj malo u kod pa ćeš vidjeti da je to nekakav template sa template foresta, skinut sa wareza, ukrađen, rasčerečen, i onda je nekako napravio sajt od toga Applause. Između ostalog možeš vidjeti i neiskorištenu skriptu za font replacement "Cufon"... i kaj ja znam kaj bi još našao da mi se čeprka.
Vidiš, čeprkam po smeću zbog tebe Wink

Nikako ne tvrdim da je to uradak onoga koji je to postao.
Ali smeće je.
Trash.
The end.


Šokiran sam tvojom ekspertizom!
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 15.07.2010 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene šokira tvoja razina znanja ako braniš ovaj rad.

uostalom, umjesto fantaziranja, budi slobodan u kratkim crticama objasniti zašto je po tvome ovaj rad dobar.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 15.07.2010 16:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 nije nigdje napisao da misli da je rad dobar, već da nije smeće.

Kad sam išla u 1. razred osnovne bila je jedna knjiga koja se zvala "Razumijem što čitam". U njoj je bilo pregršt tekstova i na kraju svakog postavljena pitanja, da bi đak ispitao koliko je od pročitanog i razumio.
Možda je imam još negdje doma pa je skeniram za sve kojima razumijevanje pročitanog predstavlja problem da si malo vježbaju.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 15.07.2010 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, da preformuliram..neka napiše zašto on misli da ovaj rad nije smeće?

mislim, ne vjerujem da je netko tu zlonamjeran, tu i tamo se stavi link na neko smeće od sitea kojem se malo smijemo..mislim ono, strukovni humor.

šta odmah pametujete, jel toliko sunce udarilo u glavu?

da,smeće je i to toliko smeće da je totalno debilno uopće o tome raspravljati.

p.s. iščekujem tu knjigu, valjda ti neće biti teško pronaći nešto što si koristila prije 5-6 godina.
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.07.2010 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam se uključio u raspravu kako bih komentirao rad već kako bih komentirao - komentiranje. S obzirom da nitko nije iznio valjani argument zašto je gore spomenuti web "smeće" niti ja se neću očitovati. Ako ti još nije jasno, pročitaj post od nel`chee i užicaj je da ti posudi knjigu.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 16.07.2010 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za početak kolega, što se tvog kompliciranja teme tiče:

http://en.wikipedia.org/wiki/KISS_principle

neke stvari uopće ne vrijedi komentirati.
Ako ti to još nije jasno, onda može i ovo:

http://www.google.com/search?sourceid=mozclient&ie=utf-8&oe=utf-8&q=web+design+basics
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group