Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Favorites/Bookmarks Organizer App?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Software
View previous topic :: View next topic  
Author Message
natanata



Joined: 28 Nov 2009
Posts: 62
Location: Kobenhavn, London, Zagreb

PostPosted: 30.07.2010 07:40    Post subject: Favorites/Bookmarks Organizer App? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Već 2 i pol godine tražim nekakvo rješenje po pitanju aplikacije s kojom bi se lako mogli
organizirati favoriti/bookmarksi, čak štoviše koja može handlati Chrome, FF, i Safari...

Uzimajući u obzir da sam ih dosad koristila barem desetak, da li netko može sugerirati
rješenje s kojim bi se mogli organizirati isti putem ključnih riječi, tražilice, tagova i teme...

Neizmjerno zahvalna in advance,
N.

_________________
Ouais, chapeau bas à Ed Banger qui a réalisé le clip et à Breakbot pour la musique! | Breakbot - Baby, I'm Yours
Back to top
View user's profile Send private message
draganHR



Joined: 29 Jul 2010
Posts: 1

PostPosted: 30.07.2010 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://delicious.com ?
Postoje pluginovi za FF, IE i Chrome.
Back to top
View user's profile Send private message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 30.07.2010 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U zadnje vrijeme koristim http://www.zootool.com/
Back to top
View user's profile Send private message
natanata



Joined: 28 Nov 2009
Posts: 62
Location: Kobenhavn, London, Zagreb

PostPosted: 30.07.2010 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@draganHR ...izludila
@velcro thanks, ali komplicirano + prijedlozi potonje...

p.s. da li postoji nekakva aplikacija (AIR, plug-in, EXE) s kojom mogu handlati otvorene browsere "simultaneously"?

Nekakvo rješenje bez ikakvih community/membership/network maltranja...

_________________
Ouais, chapeau bas à Ed Banger qui a réalisé le clip et à Breakbot pour la musique! | Breakbot - Baby, I'm Yours
Back to top
View user's profile Send private message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 31.07.2010 16:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sorry, al komplicirano definitivno nije - moras pogledati vise od prve stranice Twisted Evil

Na http://zootool.com/tools/ si mozes sknuti bookmarklete za Chrome/Firefox/Safari i ostale. Taj bookmarklet ti sjedi u toolbaru i kad zelis neku stranicu bookmarkirati ga kliknes, na sljedecem ekranu odaberes dal cijelu stranicu ili neku sliku na njoj, na iducoj joj pridruzis keyworde i to je to.

Ne trebas koristiti community featureve tj. svi tvoji bookmarkovi mogu biti private (kakvi su i moji)... a membership moras naravno na pocetku odraditi - ne kuzim kako bi to inace bez registracije radilo. Tj. to bi bio jedino neki offline tool koji sve pohranjuje na tvojem kompu - al to je definitivno losije rjesenje jer ces kod crasha sve izgubiti + offline manager za online linkove?

Na gornjem linku su ti objasnjenja isto kako napraviti zootool u aplikaciju... ako imas Mac s http://www.imprbbble.com/ skines app koji ce tvoje linkove/slike backupirati i pokazivati i offline... ili skines Alfreda http://www.alfredapp.com/ pa ti u taskbaru uvijek visi pretrazivac tvojih keywordova....

Da, sve trebas podesiti na pocetku - al tako je to ako zelis nesto tocno po svojim zahtjevima imati... nakon toga stvari definitivno nisu komplicirane...
Back to top
View user's profile Send private message
natanata



Joined: 28 Nov 2009
Posts: 62
Location: Kobenhavn, London, Zagreb

PostPosted: 01.08.2010 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@velcro

...čak je i dobar, da!
Uvaži isprike, na godišnjem sam pa mi je mozak na standby Wink

_________________
Ouais, chapeau bas à Ed Banger qui a réalisé le clip et à Breakbot pour la musique! | Breakbot - Baby, I'm Yours
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 01.08.2010 09:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne vidim u cemu je problem sa Delicious.com — sucelje je jednostavno, ima sve opcije
koje trazis, a ako trebas pronaci neki kvalitetan materijal a Google je prepun razlicitih
rezultata, ovdje se nudi sadrzaj kojeg su sami korisnici izabrali jer oni smatraju da je
relevantan. Ima i pluginova, mada je nisam nasao nikakvu potrebu ni za jednim od njih
(previse su mi bloatani). Ali kako kome… Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Software All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group