Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prvi HR 3D online racing game! (UNITY3D) - zg, ri, st, os...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
joshuadavis



Joined: 10 Aug 2010
Posts: 5

PostPosted: 10.08.2010 18:13    Post subject: Prvi HR 3D online racing game! (UNITY3D) - zg, ri, st, os... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alo ekipa!
Baš sam gledao danas trailer za novi NFS: Hot Pursuit
http://www.youtube.com/watch?v=w06n-ui79tM

...i mislim si, zasto ne bi napravili trke koje bi se vozile po zagrebu, splitu, rijeci, osijeku.
Napravimo online community kao što sada ima nogomet FIFA pa moš igrat u browseru s
ekipom.... http://fifa-online.easports.com/
...ili napravimo da se integrira s profilom na fejsu šta bi bilo genijalno!

Ima sad brdo programa s kojim bi se to moglo napraviti, npr. UNITY3d, AWAY3D itd.
I uzmemo npr. stojadina, yuga, dianu i sl. ex-yu aute i ubacimo ih u igricu. Tak nesto.
I još autentične lokacije... tipa zeleni val u zagrebu od hnk-a pa do sheratona ili kolodvor
u rijeci pa ona cesta do opatije... Šta to ne bi bilo fora?

Tipa ko šta je ovaj tip napravio?
http://as3.miguelmoraleda.com/2009/11/23/car-racing-game-prototype-using-unity3d/


Ja se vec neko vrijeme igram s UNITY3d-om i da nadjem jos dvojicu trojicu poput sebe,
mislim da ne bi bilo problema da ju napravimo.

Možda ne s grafikom ko GRAN TURISMO, ali mogli bi napraviti nešto blizu kak je izgledao
NFS3 još davno kako sam i sam zagrižen fan trka.

A što se love tiče, napravimo nekakvo prelimirano rješenje, nekakvu debelu betu
prezentiramo i ubacimo sponzore na billboard-e. (neš slično ko šta su radili sa
pucačinama pa su ih tako ubacivali i dobijali lovu...)

Ja imam iskustva nešto manje od godinu dana sa unityjem, ako vas ima jos
zainteresiranih, pisite svoje ideje, saljite mi pm... bas bi bilo super da nas se okupi par
pa da pokusamo nesto tako napraviti.

Hrvoje
Back to top
View user's profile Send private message
dmitrecic



Joined: 10 Aug 2010
Posts: 3

PostPosted: 10.08.2010 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš tražim po webu tko se u hrvatskoj bavi unity3d-om Smile
Neću ti reć da radim baš to što si napisao Smile
Back to top
View user's profile Send private message
joshuadavis



Joined: 10 Aug 2010
Posts: 5

PostPosted: 10.08.2010 19:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dmitrecic wrote:
Baš tražim po webu tko se u hrvatskoj bavi unity3d-om Smile
Neću ti reć da radim baš to što si napisao Smile


Odlično!Wink
Da, nema nekog community-ja. Nazalost, eto!
Ali eto te... Hrvoje, drago mi je.

Čime se ti bavis, sto radis?
Back to top
View user's profile Send private message
dmitrecic



Joined: 10 Aug 2010
Posts: 3

PostPosted: 10.08.2010 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Drago, drago mi je Smile
PHP programer sam u jednoj firmici, ali istražujem nove tehnologije (naravno).
Naime, "u fušu" sam naletio na jednu firmu kojoj je trebala 3D prezentacija, pa sam se našavši u klinču sa novim izazovom, naletio na unity3D.
U principu sam tražio nešto vezano uz WebGL, ali sam na jednom forumu dobio preporuku za Unity. I od tada smo nerazdvojni Smile
Zabavno je raditi sa unity-em. Povezao sam je na bazu, 3d modele sam skidao sa neta (besplatne), i čak sam i curu uspio nagovoriti da uči mayu (kako bi mi slikala 3D modele) Smile

Čime se ti baviš?

Ako si za, imam gomilu projekata i ideja za 3D web, ali mi fali vremena i ruku, pa što se mene tiče, ako si ozbiljan, zaista bi mogli krenut u nekakvu suradnju.

Danas sam bio kod bilježnika, otvaram Zadrugu upravo zbog ovog svega (prodaje 3D aplikacija, naplaćivanje korištenja 3D aplikacija, itd..)
Back to top
View user's profile Send private message
joshuadavis



Joined: 10 Aug 2010
Posts: 5

PostPosted: 10.08.2010 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Drago, predlazem da nastavimo diskusiju putem PM-a ili maila. (vec sam ti poslao poruku)
Topic mozemo ostaviti da druge animiramo malo.
Back to top
View user's profile Send private message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 11.08.2010 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samo da dodam - sjecam se da je bila neka ekipa iz Rijeke koja je pred nesto vremena radila nesto slicno - mislim da je bilo offline.

Samo malo ... evo nasao link - http://uj.dir.hr/ ... mozete se mozda s njima povezati pa vidjet neku suradnju oko modela dogovoriti bar - mislim da su imali Rijeku cijelu + sjecam se da je bio prije par godina clanak da rade na drugim gradovima jos...

Bas je Rijeka aktivna na 3D planu - sad dok sam trazio bookmarkove sam ponovno nabasao na http://www.hyperviz.com/ koji isto rade u Unityu... bila prije par mjeseci objava njihovog 3D interaktivnog spota za Putokaze...
Back to top
View user's profile Send private message
joshuadavis



Joined: 10 Aug 2010
Posts: 5

PostPosted: 11.08.2010 01:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

velcro wrote:
Samo da dodam - sjecam se da je bila neka ekipa iz Rijeke koja je pred nesto vremena radila nesto slicno - mislim da je bilo offline.

Samo malo ... evo nasao link - http://uj.dir.hr/ ... mozete se mozda s njima povezati pa vidjet neku suradnju oko modela dogovoriti bar - mislim da su imali Rijeku cijelu + sjecam se da je bio prije par godina clanak da rade na drugim gradovima jos...

Bas je Rijeka aktivna na 3D planu - sad dok sam trazio bookmarkove sam ponovno nabasao na http://www.hyperviz.com/ koji isto rade u Unityu... bila prije par mjeseci objava njihovog 3D interaktivnog spota za Putokaze...


Joj ma sjecam se toga, mislim da se zvala na hrv. "Džungla na asfaltu", oko Korza se vozilo samo... Da da, sad baš gledam "Urban Jungle" hahaah, sjećam se ovoga, legendarno!

Thanks velcro, bas si se solidarizirao! Strava, stvarno thx!
Back to top
View user's profile Send private message
lovrolovro



Joined: 01 Aug 2010
Posts: 43

PostPosted: 15.08.2010 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uzmi si neki stari NFS i samo editiraj modele mapa i aute
samu igricu si importaj u unity sa RantEngine-om i već si pola posla napravio.
Back to top
View user's profile Send private message
Danko



Joined: 16 Sep 2004
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 06.12.2010 01:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imamo Unity community site: UnityHR.org Smile
Link na topic. Dancing


_________________
dankokozar.com | Adjungo | UnityHR | eDriven
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group