Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
šibenik

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 21.11.2010 19:25    Post subject: šibenik Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.novi-tjednik.hr/aktualnosti/aktualnosti/5769-petar-gardijan-tragian-je-nain-na-koji-ibenik-shvaa-turizam.html

Quote:
Je li Šibenik danas na turističkom tržištu uopće prepoznatljiv kao destinacija koju vrijedi posjetiti i u kojoj se ima što vidjeti i doživjeti? Tek bi trebao postati, a korak prema tom cilju za manje od mjesec dana učinila je i gradska vlast, kada je raspisala natječaj na kojem je odabrana zajednička ponuda agencije Media in u sastavu NCP-a i šibenskog dizajnera Roberta Jakovljevića za pripremu za stvaranje brenda grada Šibenika. Njihova ponuda 'teška' je 209.000 kuna, dok je drugi zainteresirani ponuđač, Arhitektonski fakultet iz Zagreba tražio 245.754 kuna.


Question

informacija o ovome skriva se ko zmija noge. ako netko zna nešto više...
Back to top
View user's profile Send private message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 23.11.2010 09:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nitko ništa?

http://www.sibenik.hr/default.asp?dID=1270

Quote:
Gradonačelnik je danas sastav Kulturnog vijeća Grada Šibenika proširio na još jednog člana; , i to člana za područje brendiranja Grada Šibenika. Sukladno samoj Odluci, predlaže se donošenje rješenja o imenovanju Roberta Jakovljevića, specijalista za vizualni identitet , brending i promociju za člana Kulturnog vijeća.


znači, čovjek koji je u ožujku ove godine odabran u kulturno vijeće grada " i to kao član za područje brendiranja Grada Šibenika", sada je na fantomskom natječaju (gdje je objavljen?) dobio i to s ponudom (kao da je autocesta u pitanju) od 209000 kn. odakle mu baš taj iznos?

uopće nema sukoba interesa. Whistle
Back to top
View user's profile Send private message
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 23.11.2010 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Toliko toga ima ima u svemu da su ljudi vise otupili... prica se kako se to nesmi, kako to nije u redu, nije po zakonu bla bla bla, a na kraju ti likovi opet uzmu lovu i sutra dan se ponovi isto... dok se drzava ne sredi mi mozemo samo lajat na misec...

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 24.11.2010 09:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.sibeniknews.com/2010/11/odluka-o-brendiranju-sibenika/

Quote:
U timu izabranih ponuđača je i poznati hrvatski stručnjak doc.dr. sc. Feđa Vukić koji predaje na Arhitektonskom fakultetu, na Studiju dizajna, a sinoć je u Šibeniku održao predavanje pod nazivom “Identitetski sustav grada”.


znači jedine dvije ponude su jakovljevićeva i vukićeva. u tijeku odluke vukić gostuje na predavanju u šibeniku koje je organizirao jakovljević.

frende, ajde daj ponudu, malo veću od moje. u biti, ja sam ti sve pripremio, a ti samo potpiši.
svaka sličnost sa stvarnim osobama i događajima...

ima li ikoga da opovrgne ove moje objede? zar zaista nitko nije zainteresiran kako se troši proračunski novac? to je natječaj na kojem je mogao netko od vas sudjelovati da je pošteno oglašen i da nije stvoren radi, sve se čini,.jedene osobe koja je uz to u sukobu interesa.

Shhh ne se zamerit...
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 24.11.2010 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kristl Karington wrote:
http://www.sibeniknews.com/2010/11/odluka-o-brendiranju-sibenika/

Quote:
U timu izabranih ponuđača je i poznati hrvatski stručnjak doc.dr. sc. Feđa Vukić koji predaje na Arhitektonskom fakultetu, na Studiju dizajna, a sinoć je u Šibeniku održao predavanje pod nazivom “Identitetski sustav grada”.


znači jedine dvije ponude su jakovljevićeva i vukićeva. u tijeku odluke vukić gostuje na predavanju u šibeniku koje je organizirao jakovljević.

frende, ajde daj ponudu, malo veću od moje. u biti, ja sam ti sve pripremio, a ti samo potpiši.
svaka sličnost sa stvarnim osobama i događajima...

ima li ikoga da opovrgne ove moje objede? zar zaista nitko nije zainteresiran kako se troši proračunski novac? to je natječaj na kojem je mogao netko od vas sudjelovati da je pošteno oglašen i da nije stvoren radi, sve se čini,.jedene osobe koja je uz to u sukobu interesa.

Shhh ne se zamerit...


danas je gore vrijeme nego u onom crnom mrklom mraku od komunizma... a i ljudi su postali nekako otupljeli na sve te gadosti.. i glavna im je premisa "budi kus i gledaj svoje"... bez neke konkretne akcije, pokreta, budjenja neke moralne i eticke svijesti da mi sami iz svojih prihoda placamo te iste koji si ovako dijele i poslove i nofcice nece biti pomaka.. do onda se mozemo sami sebi iscudjavati..

i da imas od mraka (mrak.org) negdje opisanu epopeju kako su i u iti svi ti natjecaji lose napisani i organizirani i kako ih se moze u biti lako rusiti...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
shubo



Joined: 17 Jan 2008
Posts: 11

PostPosted: 08.12.2010 22:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kome prijaviti ovo?
Back to top
View user's profile Send private message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 09.12.2010 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam. pospojio sam par puzzli u, zasad, samo indicije. po mom mišljenju ovim bi se, u ovom trenutku, trebali baviti mediji, pa ako oni iskopaju nešto, slijedile bi institucije.

kako se jedan grad koji za sebe misli da je grad, koji je star skoro 1000 godina, može ponašati poput zadnje pripizdine i rodijački dodjeljivati novce nepismenim teoretičarima, borcima za dizajn, koji, kad zamiriše para, odustanu od svih načela koja su propovijedali i strpaju u džep 30 srebrnjaka, ni orali ni kopali. zar ne bi trebalo svugdje oglasiti natječaj, da časni hrvatski grad šibenik dobije najbolje moguće rješenje?
Back to top
View user's profile Send private message
shubo



Joined: 17 Jan 2008
Posts: 11

PostPosted: 12.12.2010 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

podjeli puzzle sa nama,pa prijaviti,ako ne ide onda na index oni zive od takvih stvari,ocrniti i njega i policiju ili ko je vec zaduzen za takve.

grad star 1000 godina po tom pitanju nije nista ni bolji ni losiji od hrvatskoga prosjeka,a isto tako nisu ni dizajneri.pismeni ni nepismeni.
treba se boriti protiv toga a ne preći preko toga jer radi toga stvari jesu kakve jesu
Back to top
View user's profile Send private message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 14.12.2010 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.novi-tjednik.hr/aktualnosti/aktualnosti/5819-kulturni-turizam-i-obrazovani-gosti-sa-zapada-u-gradu-po-mjeri-ovjeka.html Rolling Eyes

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/s-dna-hrvatske-ljestvice-gospodarskog-rasta-krecu-svojim-putem.html

da je donja granica 400 000 kn. Smile

i dalje ne vidim nikakvih logičnih objašnjenja za sve stvari koje sam prije naveo, a ni za one stvari koje će oni za taj novac napraviti.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group