Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
flash igra, izrada

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rolanje



Joined: 21 Nov 2007
Posts: 3

PostPosted: 01.12.2010 02:54    Post subject: flash igra, izrada Add user to your forum ignore list Reply with quote

Postovanje,

trebali bi flash programera (student/tvrtka/freelancer) koji bi mogao izraditi igru sa sljedecim svojstvima:
- igra je dvodimenzionalna (nesto kao SuperMario)
- lik se seta/skace lijevo, desno, dolje, gore
- u igri se skupljaju razni simboli koji daju energiju ili bodove (a ima onih koji energiju i bodove oduzimaju)
- neki simboli, kad ih se pokupi, otvaraju prozor u kojem se nalazi pitanje pa ako igrac tocno odgovori, dobije bodove, ako netocno odgovori, bodovi se oduzimaju
- trajanje igre se mjeri pa sto se brze zavrsi, dobije se vise bodova
- tijekom igre energija opada pa ako dodje do nule, to je kraj igre
- igraci s dovoljno bodova ulaze na rang listu

Znaci, to je neka vrsta edukacijske igre, nije pucacina Smile

Molim da se jave osobe koje bi to moglo odraditi otprilike do kraja ove godine. Cjelokupni dizajn cemo mi napraviti, a na osobi koja bude radila je da programira gore opisane uvjete. U biti, scenarij je malo slozeniji, ali detalje cemo javiti direktnim kontaktom.
Takodjer, mi cemo sloziti MySQL bazu za rang listu, a programer bi trebao podatke iz flasha (highscore) upisati u bazu

Nadam se da sam dovoljno dobro opisao problem. Ukoliko bude pitanja, slobodno se javite ovdje na PP ili na e-mail info [et] infoizlog . com

bilo bi pozeljno da nam prilikom javljanja posaljete i link na neki od projekata koji ste radili, a da je slicne tematike/slozenosti gore opisanom

pozdrav,
Miroslav Alkovic
Info izlog d.o.o.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group