Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PHP developer se trazi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 04.03.2011 19:29    Post subject: PHP developer se trazi Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!

Evo malo moje iskrenosti Smile Nadam se da nece nikome smetat Very Happy

Iskreno, imam nesto viska love koje sam odlucio ulozit u nesto korisno stagod da to je tako da trazim nekog php developer-a koji ima vrlo izrazenu kreativnu osobinu i ne boji se naucit nove jezike. Posao doduse nece biti placen puno, svega max 4000 kn/mjesec za sada s toga ne ocekujem totalnu posvetu ovome te je ovo poslic di vam moze nesto kapnut u djep u slucaju da zaglibite tu i tamo ili tako nesto. Koliko dugo? Nemam pojma i ne bi sada tu o tome. Ima jos par dobrih stvari koje bi volio navest ali to cu ostavit za kasnije. Ono najbitnije imam plan i trebam pomoc koju sam spreman platit koliko god da mogu te koliko osoba zasluzuje.

Sto se tice projekta. Iskreno, dobro bi mi dosla pomoc. Volio bi jos nekog oko sebe ko bi sastavio neke stvari i tako dalje... Ono chillout poslic, par sati na dan i to je to. Ne zuri mi se nigdje da napomenem. Dakle nema zurbe nigdje i nema nerealnih deadline-a. Pomalo pa di doguramo. Ja sam takodjer PHP developer tako da cu i ja radit na tome skupa sa tom osobom. Ako ista drugo, barem cemo naucit nesto novo, biti placeni za to i woila. Doduse ja necu biti puno aktivan tu sa svojim kodom ali cu kad zatreba uskakat i dizajnirat n-tier arhitekturu i tako dalje...

Trazim jednu osobu. Ne vise.
Sto se tice mjesta prebivaljista: zaboli me! Freelance only poslic.

Eto, upravo sam pijan (premda sam trijezan!!!! Mr. Green) tako da ako sam sta nelogicno napisao primite moje isprike!

Sayōnara!

Da zaboravio:

Mozete me kontaktirat tu preko PM-a ili:
e-mail: nevio.vesic@gmail.com
Skype: nevio.vesic

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group