Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako nas pljačkaju....

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 30.04.2004 12:35    Post subject: Kako nas pljačkaju.... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo je sa T-Com stranice :

MIt den neuen T-DSL Varianten bekommt man genau die Übertragungsrate, die man braucht. Die monatlichen Kosten betragen 16,99 Euro im Monat für T-DSL 1000 mit bis zu 1.024 kbit/s, 19,99 Euro für T-DSL 2000 mit bis zu 2.048 kbit/s und 24,99 Euro für T-DSL 3000 mit bis zu 3.072 kbit/s - zuzüglich der Online-Nutzungsentgelte. Ob T-DSL auch in Ihrem Anschlussbereich verfügbar ist, erfahren Sie hier.

http://www.telekom3.de/de-p/aktu/3-ne/2004/04-a/040426-t-dsl-kampagne-ar.html

Kakve smo mi onda budale ljudi?!

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 30.04.2004 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e slusaj...ti imas DSL, a ja imam modem i DSL cu dobit ovde za 10 godina i racun mi dolazi veci nego tebi, a imam sporiju vezu i manji promet. Smile

to je krada Smile)

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 30.04.2004 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
e slusaj...ti imas DSL, a ja imam modem i DSL cu dobit ovde za 10 godina i racun mi dolazi veci nego tebi, a imam sporiju vezu i manji promet. Smile

to je krada Smile)



Da .. ti si off limits Very Happy

Ali pazi: mi plaćamo 384\64 aDSL isto koliko oni plaćaju 3000 tDSL !!!!!!!!

Pa to je bolesna pljačka! To je Pljačka(TM)(R)!

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 30.04.2004 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Ali pazi: mi plaćamo 384\64 aDSL isto koliko oni plaćaju 2048 tDSL !!!!!!!!

Pa to je bolesna pljačka! To je Pljačka(TM)(R)!

Vecini ljudi kod nas to je tesko dozivit kao pljacku jer je situacija takva da uglavnom svi sline za DSL-om jer imaju modeme.. Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.04.2004 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ono.. naravno da ljudi sline kad nemaju..a pljacka. Zapravo ne dozivljavam to kao pljacku vec kao nekakav monopol. Oni samo naplacuju a mi ipak kupujemo. Koliko se god ti zalio neces se izaliti.. tj. jedino sto moze rjesit stvari su endless peticije koje nista ne naprave.. Smile It's an endless spiral that leads nowhere. Tj. pogledaj na stranici VJESTI dombin post "Knjiga o Kakcu" pa ce ti sve bit jasno.
Evo ti tu http://www.mi3dot.org/news/comments/892/ odmah da ne trazis po siteu.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 30.04.2004 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar sine, mi zivimo u 'rvackoj iliti zaboravi uopce...

ista ti je fora i sa telefonijom... ja zovem frendicu u Las Vegas i za par minuta razgovora potrosim 10$... onda ona ode i kupi onaj "bon" za medjunarodne razgovore za isto tolko para i prica samnom 4 sata...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 30.04.2004 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A ljudi jbga...Nista od peticija odjebali bi to...Svojedobno sam u nekom Hackeru/PCPLAYU pročitao da su u švedskoj, švicarskoj, Austriji ne znam točno bilo je davno internet surferi napravili bojkot i jedan dan nisu surfali pa da

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 01.05.2004 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GrUdI wrote:
A ljudi jbga...Nista od peticija odjebali bi to...Svojedobno sam u nekom Hackeru/PCPLAYU pročitao da su u švedskoj, švicarskoj, Austriji ne znam točno bilo je davno internet surferi napravili bojkot i jedan dan nisu surfali pa da


Nisi li malo .. nedorečen?

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 01.05.2004 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GrUdI wrote:
A ljudi jbga...Nista od peticija odjebali bi to...Svojedobno sam u nekom Hackeru/PCPLAYU pročitao da su u švedskoj, švicarskoj, Austriji ne znam točno bilo je davno internet surferi napravili bojkot i jedan dan nisu surfali pa da



možeš ti bojkotirat do 1.1.3001 kad u Saboru imaš debile kojima nije jasno ne koliko internet treba za razvoj, nego kako upaliti komp....stvar je Švedska ili Austrija imaje sređene države u kojima postoji zaštita potrošača, a mi imamo Ljubu Česića Rojsa kojem je DT valda dao novi mobitel da se preserava po selu..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 02.05.2004 02:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
možeš ti bojkotirat do 1.1.3001 kad u Saboru imaš debile kojima nije jasno ne koliko internet treba za razvoj, nego kako upaliti komp....stvar je Švedska ili Austrija imaje sređene države u kojima postoji zaštita potrošača, a mi imamo Ljubu Česića Rojsa kojem je DT valda dao novi mobitel da se preserava po selu..



LOL Laughing

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 02.05.2004 02:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo da još predočim ako niste shvatili:

384\64 kb 25 eura
3000\3000 kb 25 eura

mi losiju stvar placamo 780+% više nego što to placaju u njemackoj i EU.
Zbog tog trebamo u EU što prije!!!!!

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 02.05.2004 02:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Zbog tog trebamo u EU što prije!!!!!


brijem da ni to nece pomoc, kad ti placa bude 150€ a za dsl treas izvalit 25€ureka... bas i nebude islo

ja se uopce nebi zacudio da sutra neko izvali da cjeli planet "od danas pa nadalje i ubuduce" uziva u besplatnom / ULTRAfast hinternetu i moze "legalno" dloudat sav software i muzku i stuff i votevah. i onda na kraju tog texta, dolje u cosku, fontom na -2 tak da je flipan za 180° pise: *whole world = balkan FOF!

*shit, €ureka! zipa ovo Smile dam se kladit da ce to bit nekakva debilna kampanja onog dana kad uletimo u EU! haha... (c) Razz

_________________
lolorem roflsum lmaolor lolt lmaomet
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.05.2004 08:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgare dragi nece ti tu europa nista pomoci Smile dok god telefon u hr kosta vise nego u evropi nesto je drugo u pitanju Think

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 02.05.2004 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle, onome ko se ne sjeća ili u to do doba nije pratio....jel se neko sjeća priče o 100 miljona maraka u nekoj Irskoj banci koje je HDZ dobio za prodaju HTa?
jel se neko sjeća da se uz DT javio i skandinavski konzorcij Telia-Telenor (švedski i norveški telekom) i da su oni između ostalog u ponudi naveli da će im osnovni cilj biti podizanje broadbanda po cijenama i kvlaiteti sličnoj ko u Skandinaviji?....

i kaj je odlučilo?....100 miljona maraka mita ili budućnost Hrvatske?.....

DT je dobio monopol na _kablove_ , iste one koje su hrvatski građani _sami_ plaćali da im se dovedu do kuća (kolko je samo prije koštao telefonski priključak) i svatko ko išta proba mora opet ići preko infrastrukture koja je poklonjena DTu.

onda dođe nova (šatro), SDP/HNS/HSS/whatever vlast, i njima usfali para i koje je rješenje?...ajmo prodat još malo HTa, ali da dobijemo više para, ajmo im produžit monopol još malo, nek deru ove debile koji su nas izabrali da živimo na njihovoj grbači. i naravno da je HT/DT dobio produženje monopola.

budućnost Hrvatske? samo u izbornim programima i za farbanje budala....

sa takvim idiotima na vlasti možemo biti sretni kaj uopće imamo internet. kolko se sjećam nedavno je jedan od debila izjavio da 3. GSM operator ne treba, jer su za našu zemlju 2 dosta..... kak on to zna? pusti ih i 5 i nek se natječu cijanama i uslugama za naše TEŠKO zarađene novce i nek oni koji nisu sposobni preživjeti slobodno propadnu, to je bit slobodnog tržišnog gospodarstva, ali ne možeš ti njima kojima je komunizam i komunistički načini valda istetoviran na mozgu objasnit to (da ne spominjem kolko im se sve to isplati, njihova djeca sigurno nemaju probleme ko ekipa ovdi na forumu). dok god ne odraste (ustvari se ne dokopa vlasti) jedna nova generacija, koja ima malo šire poglede na svijet, mi ćemo biti tu di jesmo, jer, let's face it, bez obzira koja slova su si metnuli u ime stranke, niti jedan od vodećih političara ustvari ne razumije moderno društvo i tokove modernog života, a broadband internet je ovdje samo kap u moru...nažalost......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 02.05.2004 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

word!

_________________
lolorem roflsum lmaolor lolt lmaomet
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 02.05.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GrUdI wrote:
A ljudi jbga...Nista od peticija odjebali bi to...Svojedobno sam u nekom Hackeru/PCPLAYU pročitao da su u švedskoj, švicarskoj, Austriji ne znam točno bilo je davno internet surferi napravili bojkot i jedan dan nisu surfali pa da


Nisi li malo .. nedorečen?

Jbga upa mi je icq dok san pisa , nisan ni sinja..Sorry.Htio sam reć da su oni bojkotirali da smanje cijene interneta pa su nešto i postigli...A sad, možemo mi pisat o tome kako nas Ht krade po forumima još 100 godina, ali njih boli ku&%$ jer oni zarađuju, i nećemo ništa postići...Treba nešto konkretno napravit...

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.05.2004 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phoenix wrote:
word!

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 04.05.2004 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Citao sam negdje da postoji vijece za telekomunikacije gdje sjedi nekih 10 dedica koje bi pobio jer imaju place vece od sabornika a duzni su se nac 1 godisnje da vedi sta ce bit sa telekomunikacijama u HR i naravno da ce kasnit i po pola sata na sastanak.
Ako uspijes sve internet korisnike organizirat 1 dan na bojkot svaka ti cast ( mislim nije ko da imamo sindikat Smile ). a pazi sad ovo mozda HT/DT dobije produzetak monopola na dsl sto znaci da ga nece dobit nitko drugi a kompanije tipa iskon i vip jednostavnoj nemaju bekgraund za takve usluge. Jebag cemo se dok ih ne pobijemo majke mi (nije da sam extremist jelte).
Sabor ima elektronicko glasanje a drzava placa fakin brojaca ruku, zasto? Zato da bi se znalo tko za sta glasa jer je onaq anonimno!
Ajde odo ja u skolu dost mi je neta.

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group