Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Wordpress: prijava na event(e)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Frikec



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 83

PostPosted: 13.05.2011 18:14    Post subject: Wordpress: prijava na event(e) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radi se web u wp-u kojem bi jedna od zadaca bila obavjestavati ljude o nadolazecim lanovima s pratecom online prijavom.

Znaci potrebne su forme za upis:
Imena i prezimena
Grada
Datuma rodjenja
Opcionalnog komentara

i kucica u kojima bi se moglo odabrati (treba postojati mogucnost odabira vise stvari) koje igre osoba koja se prijavljuje zeli igrati.

Prijava bi trebala biti popracena mailom s potvrdom da je prijava izvrsena, te naravno mogucnoscu (od strane admina) pregledavanja i ispisivanja prijavljenih.


Mozete li mi predloziti plugin (ili neki drugi nacin) s kojim bih ovo mogao izvesti?
Pronalazim dosta plugina slicne tematike, ali svakom kojeg isprobam nesto nedostaje (uglavnom dio s mogucnosti odabira igri), tako da bih cjenio preporuke ljudi koji su se sreli s slicnim problemom.
Back to top
View user's profile Send private message
Frikec



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 83

PostPosted: 18.05.2011 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajme server puca po savovima od interesa za topic Smile

Nego problem je rijesen s cformsii, cisto u slucaju da naleti netko sa slicnim problemom.
Back to top
View user's profile Send private message
fixie



Joined: 26 Mar 2004
Posts: 28
Location: planet fof

PostPosted: 21.05.2011 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cformsii zna biti kompliciran i bugovit do bola, ali je dobar. Dosad sam uvijek radio sa "contact form 7", imas i dodatne plugine koje nadodaju funkcije ovom pluginu.

btw. disiiii Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group