Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Za sve koji su željni radit

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ITposao



Joined: 28 Jul 2011
Posts: 2

PostPosted: 28.07.2011 11:25    Post subject: Za sve koji su željni radit Add user to your forum ignore list Reply with quote

Okupljam tim ljudi iz različitih dijelova Hrvatske koji su željni raditi u IT okruženju i željni na eventualnu poslovnu suradnju, razmjennjivati vještine i znanja, itd.


Traže se različiti profili osoba koje poznaju rad u IT okruženju (web dizajn, grafički dizajn, web programer, dizajner animacija, montaže i sve ostalo)

Iskustva možda nisu toliko bitna koliko je bitna želja za poslom i naravno da se zaradi koja kinta.

Ukoliko ste bez posla kao i ja, i više vam je dosta čekati da vas koji od potencijalnih poslodavaca kontaktira i zaposli, svoj uspjeh i karijeru se može jedino graditi na timskom radu i ukoliko sebe vidite da bi mogli surađivati i imati zajedničke koristi od toga,

stoga svoje eventualne upite i kvalifikacije sa nekakvom referencom (nije uvjet) šaljite na mail: posaoit@gmail.com


Bitna je volja i želja za poslom,
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group