Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
POLITIKA :( EUROPSKA UNIJA :(
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 04.05.2004 19:54    Post subject: POLITIKA :( EUROPSKA UNIJA :( Reply with quote

ne bavim se politikom at all...als am danas kod seke na radiJu cuo kikess pitanje...
dakle jedna cura...(svalkacast) veli.."oke...svi pricaju o tome kako uc u EU al...kad budemo jednom htjeli izac iz nje...sta onda..."...tj kako izac iz EU????
oce bit opet ko SFRJ...rat ovoono...ili postoji neki mirni nacin za to...!???
zna iko?
Back to top
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 04.05.2004 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

postoji miran način, ali pretpostavljam jako skup za zemlju koja izlazi... Think

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 04.05.2004 21:32    Post subject: Reply with quote

LOL...znaci jos moramo i platit ak ocemo van...il sam jakrivo skuzio Rolling Eyes
Back to top
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 04.05.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto bi netko htio van? Cool
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 04.05.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok nejde mi bash povjest al nisu li hrvati majstori u tome da se "uvuku s nekim u krevet i onda oce van onak razocarano". Austrougarska , Yu I, Yu II ... Ne bi me cudilo da oce van i iz EU.
IMHO da je ostala Yu II (U2) sad bi bili lagahnim korakom ispred EU i u pogledu ekonomije i u pogledu informatike a mozda (samo mozda) i demokracije gledajuci planove koje je vodstvo imalo za U2 nakon tiletove smrti.
Sad me mozete popljuvat jer sam jugonostalgicar i ne morate...
woootevah

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.05.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

danas citao u jutarnjem - jutarnju pripovjed :)

ispada da je ovo nas 4B, Budimpešta, Beč, Beograd i sada Bruxelles....
fini osvrt... "Ajmo svi u 4B"

ja bi da si zabrijemo na švicarsku, oni mi skroz dobri
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 04.05.2004 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[ch3wie] wrote:
Ok nejde mi bash povjest al nisu li hrvati majstori u tome da se "uvuku s nekim u krevet i onda oce van onak razocarano". Austrougarska , Yu I, Yu II ... Ne bi me cudilo da oce van i iz EU.
IMHO da je ostala Yu II (U2) sad bi bili lagahnim korakom ispred EU i u pogledu ekonomije i u pogledu informatike a mozda (samo mozda) i demokracije gledajuci planove koje je vodstvo imalo za U2 nakon tiletove smrti.
Sad me mozete popljuvat jer sam jugonostalgicar i ne morate...
woootevah


da je baba muško, zvala bi se duško Smile
zamaranje pitanjima 'što bi bilo da je bilo' je po meni apsolutno nekonstruktivno... što je, tu je. treba misliti što je najprihvatljivije da stvari budu bolje u budućnosti...

Quote:
ja bi da si zabrijemo na švicarsku, oni mi skroz dobri


htjeti je drek imati Razz
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.05.2004 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:
htjeti je drek imati Razz


Misliti je drek znati...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 05.05.2004 00:20    Post subject: Reply with quote

stipsa wrote:
zasto bi netko htio van? Cool


pa recimo onaj fini sir s placa kaj ga bake prodaju...tog vise nece smjet bit Smile))
e a nama hrvatima...( MI HRVATI) se pocne jest jako taj sir i pocne nam falit jako i mi zbog tog odlucimo van EU...i kaj onda????
Back to top
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 05.05.2004 00:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pa recimo onaj fini sir s placa kaj ga bake prodaju...tog vise nece smjet bit ))
e a nama hrvatima...( MI HRVATI) se pocne jest jako taj sir i pocne nam falit jako i mi zbog tog odlucimo van EU...i kaj onda????


Very Happy brijes..
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 05.05.2004 01:02    Post subject: Reply with quote

NoName wrote:
Quote:
pa recimo onaj fini sir s placa kaj ga bake prodaju...tog vise nece smjet bit ))
e a nama hrvatima...( MI HRVATI) se pocne jest jako taj sir i pocne nam falit jako i mi zbog tog odlucimo van EU...i kaj onda????


Very Happy brijes..


nazalost ne brijem...neko je vec naveo u kojim smo sve YU i slicno bili i svakiput smo tkeli van....
i kaj ak nam se sad to desi???
Back to top
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.05.2004 01:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onda skokneš u bosnu po sir Very Happy
...tamo negdje do 2065 ima fore Laughing

e, čitao i ja propovijed. ma onaj tip je psycho (nema bezeze posebno njegova rubrika u feralovu shit of the week) Very Happy

ch3wie I agree, ali kako kaže stipsa 'da je baba muško, zvala bi se duško '
..e mi se ne zovemo duško Smile

znam da nije ista stvar (u eu su jače povezani) ali grčka je bila u nato-u pa je tamo prije nekih 20 godina izišla Confused
ali stvarno, zašto bi netko izišo? gdje bi pa išli? na kavkaz?)pošto bi balkan već bio u eu)

čirs Cool

PS: a jeste čitali vi koji čitate jutarnji onu šemu da su talijanka i slovenka slavile ulazak slovenije u eu na rave partiju i onda odapele (break heart apart!!1) Very Happy

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 05.05.2004 02:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
pa recimo onaj fini sir s placa kaj ga bake prodaju...tog vise nece smjet bit Smile))
e a nama hrvatima...( MI HRVATI) se pocne jest jako taj sir i pocne nam falit jako i mi zbog tog odlucimo van EU...i kaj onda????


u svakom slucaju, svaka buduca clanica mora raspisati referendum, tako da na kraju ipak narod odlucuje da li ce njihova zemlja uci ili ne.
do tada ces, bez brige, cuti jako puno argumenata sto za, sto protiv. buduci da su se narodi svih dosadasnjih clanica odlucili pozitivno, ne vidim zasto bi mi bili puno pametniji od njih svih i razvijali neke posebne filozofije.
toplo se nadam da ce svijest o dobrobiti unije rasti zajedno s priblizavanjem datuma referenduma, ali do tada ima jos vremena Smile

anyway... ako osjecas da ti je sir s placa vazniji od dobrog zivota tvoje djece, nitko ti ne brani da na referendumu glasas protiv Wink
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2004 02:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
u svakom slucaju, svaka buduca clanica mora raspisati referendum, tako da na kraju ipak narod odlucuje da li ce njihova zemlja uci ili ne.

uglavnom, odabiru ulazak ili referendum ili saborski zastupnici. na referendum se ide da bi se pokazalo kako se vjezba demokracija, blah blah.
premda, zakonski, narod nemora glasati, mogu izglasat to zastupnici. na tu solucije se također ide ako je testiranje provedeno te su dobiveni rezultati da <50posto podrzava ulazak u EU

znači, +50% > deri na referendum... slo je imala just over 50posto ak se dobro sijecam, nekih 54...

eto
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.05.2004 08:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
stipsa wrote:
zasto bi netko htio van? Cool


pa recimo onaj fini sir s placa kaj ga bake prodaju...tog vise nece smjet bit Smile))
e a nama hrvatima...( MI HRVATI) se pocne jest jako taj sir i pocne nam falit jako i mi zbog tog odlucimo van EU...i kaj onda????


a zasto ne bi bilo sira s placa? Smile
ako ja jedem sireve francuskih baka s placa zasto ne bih mogla i onih hrvatskih?
globalizacija medija i hrane nije ista stvar (ako se po mac-u cini Rolling Eyes ).

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.05.2004 08:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NoName wrote:
Quote:
pa recimo onaj fini sir s placa kaj ga bake prodaju...tog vise nece smjet bit ))
e a nama hrvatima...( MI HRVATI) se pocne jest jako taj sir i pocne nam falit jako i mi zbog tog odlucimo van EU...i kaj onda????


Very Happy brijes..


covjek je u pravu. nema vise domace industrije u slobodnoj prodaji. cak ni za sebe.

znaci...moji u slavoniji ostaju bez domaceg...vina, rakije, kulena, slanine, kobasa, pekmeza...pa nadalje

i to za ozbiljno. mislim...mozes se skrivat radeci to, al' se ne smijes zamjeriti niti jednom susjedu u siroj okolici jer te moze prijaviti.

kad bi napravili referendum i postavili na odabir:

a) kulen, kobase, slanina, vino, rakija, pekmez...i onaj domaci sir
b) EU

bilo bi zanimljivo vidjeti koliko nam EU ne znaci nista.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.05.2004 08:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
LOL...znaci jos moramo i platit ak ocemo van...il sam jakrivo skuzio Rolling Eyes

Ima i shema zvana "inkognito", stavimo fake brkove na facu i polagano samo mic po mic odlazimo, onako kao da se udaljavamo. Odjednom se ne javaljamo na telefone, ne vracamo mailove itd. Teoretski cijela hrvatska bi onda trebala odkantavat bilo kakve pozive i svi bi trebali biti u sklonistima barem nekoliko mjeseci da ovi vide kako ih ne dozivljavamo - onda ce valjda skuzit o cemu se radi. In-Kog-Ni-To.
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 05.05.2004 08:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
NoName wrote:
Quote:
pa recimo onaj fini sir s placa kaj ga bake prodaju...tog vise nece smjet bit ))
e a nama hrvatima...( MI HRVATI) se pocne jest jako taj sir i pocne nam falit jako i mi zbog tog odlucimo van EU...i kaj onda????


Very Happy brijes..


covjek je u pravu. nema vise domace industrije u slobodnoj prodaji. cak ni za sebe.

znaci...moji u slavoniji ostaju bez domaceg...vina, rakije, kulena, slanine, kobasa, pekmeza...pa nadalje

i to za ozbiljno. mislim...mozes se skrivat radeci to, al' se ne smijes zamjeriti niti jednom susjedu u siroj okolici jer te moze prijaviti.

kad bi napravili referendum i postavili na odabir:

a) kulen, kobase, slanina, vino, rakija, pekmez...i onaj domaci sir
b) EU

bilo bi zanimljivo vidjeti koliko nam EU ne znaci nista.



ma LOL....od kud ti to?
kaj neki food nazi dolaze?

ak misliš na onaj protokol 7 ili kak se već zove, to su uvozno-izvozne kvote iz zemalja EU prema Hr i iz Hr prema zemljama EU.

niko živ ti ne može zabranit da jedeš s placa....svašta.....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.05.2004 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:

ak misliš na onaj protokol 7 ili kak se već zove, to su uvozno-izvozne kvote iz zemalja EU prema Hr i iz Hr prema zemljama EU.
niko živ ti ne može zabranit da jedeš s placa....svašta.....

Ne znam kako se zove ali citao sam kao da je EU-u neprihvatljivo klanje po dvoristima tako da, ako nema klanja, nema kobasica etc..
A ti mozes jest s placa, zasto ne - samo dobava do tog placa je upitna. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 05.05.2004 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jao a prsut.
Doduse ja imam obicaj otic malo istocno i po kajmak i prsut kad idem do familije.
Gle 4. B ce bit a neznam dal je jos netko tolko b-ova izmjenjao Smile

@stipsa:
konstruktivan sam u radno vrijeme, van radnog vremena sam Dusko Smile

@philatz
sta pa nejte klat po dvoristima, koljite odma u stali al zivotenje odma psihijatru slat i zadovoljili ste EU. (OMG we are becoming more like Americans).

Ono sto mene jebe je razlika u mentalitetu i temperamentu, ovo ce bit isto sranje ko nakon vrtica krenut u osnovnu ono butterflies in Croatias stomach, there's the girl that I love .... shema a sa idiotima koji se smucaju po Shit of The Week necemo se bash uklopit, right?

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.05.2004 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@[ch3wie]: I'm a veggie so it doesn't matter. Smile
haha.. zivotinje psihijatru ha? Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 05.05.2004 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

j***s EU. trebamo ostat "solo", nesto kao npr. norvezani - oni imaju naftu i na tomu zgrcu lovu (da su u EU cijela unija bi zaradivala na norveskoj nafti). mi imamo jadran i uz malo pameti mozemo zivjet od tog mora i vise nego dobro... al jebiga ljudi na vlasti ocito nemaju dosta love pa ce rasprodat sve otoke, hotele itd. tak da ce nama hrvatima ostat da cistimo smece i govna za bogatim kapitalistima sa zapada.

kad udemo u EU -> doci ce bogatiji od nas, sve nam pokupovat i oduzet, ljudi koji sad nemaju love imat ce je jos manje, a oni koji su sad bogati bit ce jos bogatiji. standard ce naglo pasti jer ce skocit cijene i na kraju cemo ovisit o nekakvim aranzmanima i kaj ti ja znam cemu da bi mogli normalno prezivit. na kraju cemo radit ko cistaci i sluzbenici za 20tak EURa mjesecno dok ce bogati svabo i englez okretati veliku lovu na NASOJ obali.

tak da sam u svakom slucaju debelo protiv ulaska u EU jer imamo materijala da dobro zivimo i bez tih zapadnih kapitalista.

peace

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.05.2004 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:


kad udemo u EU -> doci ce bogatiji od nas, sve nam pokupovat i oduzet, ljudi koji sad nemaju love imat ce je jos manje, a oni koji su sad bogati bit ce jos bogatiji.


pa zar to nije tako vec sada?
ne kuzim zasto treba krivit evropu za ono sto se vec sada radi Confused

bytheway, postoji li u hr jos ijedna banka koja nije kupljena od stranaca?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 05.05.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeste li znali da je u zadnje vrijeme kažnjivo (7-15 000 kn) brati šparoge jerbo su zaštićena, ugrožena vrsta što li!?
e, pa takvih sranja će biti puno više u eu. navodno je 80% hrvata protiv eu. i ja sam jedan od njih. ne želim živjeti po njihovim pravilima, jesti lude krave, itd. stvara se neki pandan SAD-u, ljudi moji, ko da igramo riziko - a ja sam se u toj igri uvijek oslanjao na svoje snage, a nije da sam uvijek gubio. ono sa švicom nije loše, bar što se tiče love.
no, pogledajmo zemlje s kojima bi se pobratimili: slovenija - isfrusrirano govanjce od države koje nam je poslalo JHA da bi spasilo sebe kad je počeo rat, koji nas žele u financijskom i teritorijalnom smislu zajebati na bilo koji način; mađarska - gdje djecu prije spavanja plaše s banom jelačićem i koji još uvijek misle da je rijeka njihova, kao uostalom i talijani, nizozemci nam vole suditi, britanci vole ubijati dječicu zbog američke nafte, itd., itd. kome to treba? ako nas sankcioniraju, hranu možemo proizvoditi sami, a ostalo možemo uvoziti van eu. hvala. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.05.2004 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni neće ništa kupit jer im neću ništa prodat. to ako se prodaju firme boli me briga jer ionako nisu moje. i nikad neću skužit kakva je to razlika ako je vlasnik neke firme hrvat ili možda englez. ?? i jedan i drugi to rade da bi zaradili, samo englez (u većini slučajeva) neće uništit firmu da bi se obogatio preko noći već je malo pametniji pa zna da puuno više može zaradit stalnim razvijanjem firme i njenog uspješnog poslovanja.

što se tiče otoka, slažem se, ali to opet nema veze s EU. ako su ih odlučili prodat, prodat će se i bez EU-a.

čirs

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group