Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
POLITIKA :( EUROPSKA UNIJA :(
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 05.05.2004 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve to stima, ali stari sve ce nam odnjet stranci. naravno da nas svi zele cim prije u EU da nam pokupe jadran, otoke itd. banke i slicne financije institucije smo vec izgubili...

Quote:
samo englez (u većini slučajeva) neće uništit firmu da bi se obogatio preko noći već je malo pametniji pa zna da puuno više može zaradit stalnim razvijanjem firme i njenog uspješnog poslovanja


e ovo super zuci, ali taj pametan englez tebi "priglupom" hrvatu balkancu nece dati vise od 20 EUR mjesecno, jerbo englezi su "veliki" narod kojem ce "mali" hrvati sluzit za sitnu lovu. a ti neces imat drugog izbora neg radit za tu sitnu lovu jer ce sve biti u tudim rukama. ono kaj ja hocu rec je da ce se stranci obogatit na nama hrvatima dok ce nama bit jos losije nego sto je sad. i jos ce nas kontrolirat tipa ovo smijes, ovo nesmijes. ma steram ih u onu stvar sve po redu, trebamo se sami pobrinut za sebe a da o nama odlucuju njemac, englez, spanjolac itd.

s druge strane mi smo na odlicnoj zemljopisnoj lokaciji i imamo brdo stvari kojima mozemo kontrirat EU, samo treba malo pameti... zato jos jednom DOLE EU!

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.05.2004 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
a ti neces imat drugog izbora neg radit za tu sitnu lovu jer ce sve biti u tudim rukama.


ali ne kužim kako u 'tuđim rukama'. pa naravno da je u tuđim rukama. osim dijelom u samoupravljanju, nikad ništa nije ni bilo u rukama radnika. what's your point? ako je firma u vlasništvu hrvatskog tajkuna, onda je to u 'našim' rukama, a ako je u rukama engleskog tajkuna, onda je u tuđim rukama.
ne kužim Rolling Eyes

uostalom ništa ih ne sprječava da već sad ne pokupuju pa vidiš da nismo opet toliko popularni stranim investitorima. mislim da se moderna ekonomija ne može shvaćat kao ona prije 200 godina jer se jednostavno puno toga u njoj promijenilo. to da su firme hrvatske i da moramo čuvat svoje su fore koje su mnogi prodavali a sad opet postupaju drukčije. većina današnjih kompanija su multinacionalna dionička društva. nije baš sve narodno kako se misli.
a EU nas želi što prije najviše zbog stabilnosti u ovoj regiji, tj. želi se ograditi od nezgodnih područa gdje svakog časa može izbit veliki sukob (slično kao vojna krajina u habsburškoj Confused )

hm..

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.05.2004 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja stvarno ne kuzim tu fobiju.
mislim sve ovo gore navedeno je ono ok, samo sto to mozes prilijepiti i domacim izrabljivacima .
ne kuzim sta ce hrvatu sad englez tako lose uciniti (a to da ce mu plcati 20 eura, otkud ti taj podatak?) a sto mu njegov sef hrvat vec sad ne radi (koliko njih radi 7 dana u tjednu ili mjesecima ne dobije placu).

skuzila bih da vam je situacija ok, ali je gora da ne moze biti pa ne kuzim svu tu fobiju.
ja jos uvijek ne znam da li se hr isplati ili ne uci u EU ali nemojte nabadati bedastoce kad navodite razloge neulaska u EU vec argumentirajte kako treba.

a prvo vratite financijsku policiju u hr jer osim u ducanu za cipele ja u tjedan dana sad sto sam bila (a dolazim cesto) nigdje nisam dobila racun, svi rade na crno i deru drzavu.
ni firzer, ni kozmeticar, niti pekar, ni onaj sto prodaje sparuge na placu a ni baka sa sirom.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2004 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nekako mislim da je bolje raditi za nisku placu po EU standardima, nego po CRo standardima.
A i sto se domacih stvari tj. proizvoda tice...imat ce EU problema a i mi sa istom, ako to sa kolinjem bude bitna stvar za rjesiti. A i branje sparoga...to je ipak nasa glupost, kao i sa vukovima koji su uvezeni kako bi bili nasa zasticena vrsta, a nisu nasi, a kolju ovce na oci seljacima ( domaci proizvodjaci), a ovi jadni ne smiju nista napraviti jer nemaju 20 000 kn za platiti po vuku, koliko kosta mrtav.
Ma ima tu stosta, al ja na tu stvar sa strancima gledam drugacije. Napoleon nam je izgradio puteve, Austrougarsaka ( Marija Terezija Wink prugu i puuuno zgrada, nadam se da ce EU nastaviti niz.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 05.05.2004 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma 20 eura je bezvezna cifra... shilokko zabrijal si neku super ultra visokointeligentnu spiku a ustvari samo puno pametujes - daj mi argument zakaj bi nam bilo bolje???

ja samo tvrdim da nam nece bit bolje ulaskom u EU ako gledamo na državnoj razini, tj. koristi ce imati samo "velike face", politicari na vlasti, tajkuni itd. "mali covjek" ce biti u jos gorem polozaju. EU ce nas dosovce "pojest" jer u svakom pogledu zaostajemo 100 svjetlosnih godina za razvijenim zemljama. i sad je losa situacija, tj. reklo bi se gore nemoze - moze, bit ce puno gore cim udemo u EU.

evo malo slikovitog humora: "... zivio mile u malom mjestu i imao je ducan "kod bibe". sve je bilo super i krasno dok jednog dana nije doso stric todoric i kupio od mileta "bibu" i promijenio joj ime u "konzum". sad je mile jadan jer nema vise ducana a ni posla. i sad mile rinta negdje jedva da prezivi". mislim, ovo netreba imat puno veze s istinom ali samo ocu rec da ce ljudi s vise love uvijek "pojest" ljude s manje, tak da ce i nas EU pojest.

Quote:
ja jos uvijek ne znam da li se hr isplati ili ne uci u EU ali nemojte nabadati bedastoce kad navodite razloge neulaska u EU vec argumentirajte kako treba.


a kaj bi ovo trebalo znacit??? daj ti meni jedan argumet zakaj bi trebali uci u EU? nisam magistar znanosti pa nebudem pametoval al kak god okrenes nema sanse da na bude bolje. to je moje misljenje svidalo se to nekome ili ne. kaj to EU ima da bi nama bilo tolko neophodno? da budemo dio nekakve velike europske federacije u kojoj ce nas svi po redu guzit? da se mozemo "kurcit" okolo da smo gradani europe? da nam diktiraju sto smijemo, a sto nesmijemo radit? daj molim te...

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.05.2004 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
daj mi argument zakaj bi nam bilo bolje???


ja nisam govorila o tome zasto bi nam bilo bolje i mislim da sam navela da ne znam.
ali ovo sto ti valjas nisu argumenti nego neznanje.

Quote:
ja samo tvrdim da nam nece bit bolje ulaskom u EU ako gledamo na državnoj razini, tj. koristi ce imati samo "velike face", politicari na vlasti, tajkuni itd. "mali covjek" ce biti u jos gorem polozaju.

argumentiraj zasto.

Quote:
EU ce nas dosovce "pojest" jer u svakom pogledu zaostajemo 100 svjetlosnih godina

argumentiraj. ne vidim toliki zaostatak o kojem ti govoris nego samo premalo nacionalnog ponosa i kolektivne svijesti (iako se masu njih trsi da su hrvatine).
ali to je stvar mentaliteta.


Quote:
evo malo slikovitog humora: "... zivio mile u malom mjestu i imao je ducan "kod bibe". sve je bilo super i krasno dok jednog dana nije doso stric todoric i kupio od mileta "bibu" i promijenio joj ime u "konzum". sad je mile jadan jer nema vise ducana a ni posla. i sad mile rinta negdje jedva da prezivi". mislim, ovo netreba imat puno veze s istinom ali samo ocu rec da ce ljudi s vise love uvijek "pojest" ljude s manje, tak da ce i nas EU pojest.

i gdje je tu problem sa EU?
to se dogadja i bez EU pa ne vidim od cega strahujes.


Quote:
nisam magistar znanosti pa nebudem pametoval al kak god okrenes nema sanse da na bude bolje.

eto i zato prestani pricat da nema sanse ako nemas argumenata.

Quote:
to je moje misljenje svidalo se to nekome ili ne. kaj to EU ima da bi nama bilo tolko neophodno? da budemo dio nekakve velike europske federacije u kojoj ce nas svi po redu guzit? da se mozemo "kurcit" okolo da smo gradani europe? da nam diktiraju sto smijemo, a sto nesmijemo radit? daj molim te...

to ti je samo lose iskustvo sa jugoslavijom.
kao kad se ostavis sa prvom curom pa onda stalno ponavljas "sve su zene kurve, bolje mi je biti sam" Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.05.2004 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
shilokko zabrijal si neku super ultra visokointeligentnu spiku a ustvari samo puno pametujes - daj mi argument zakaj bi nam bilo bolje???

znaš onaj film 'Gore ne može' ?
e zato

piis Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 05.05.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
ma 20 eura je bezvezna cifra... shilokko zabrijal si neku super ultra visokointeligentnu spiku a ustvari samo puno pametujes - daj mi argument zakaj bi nam bilo bolje???

proizvodnji - zbog veceg trzista, nepostojanja zastitnih carina (koje, istinabog, zamjenjuju izvozne kvote, ali tu smo na profitu)...
turizmu - zbog nepostojanja granica, (vremenom) zbog iste valute...
transportu - jesi mozda zamjetio kakve su guzve na granici sa slovenijom u zadnje vrijeme? a rijeka se fura da je europska luka...
obicnim ljudima - EU namece odredjene norme od kojih je hrvatska svjetlosnim godinama daleko. ako ih zadovoljimo, imat cemo bolje ekoloske standarde (u hr otpad soritra i reciklira oko 1% populacije, u EU taj postotak varira od 50-70%). smanjenje drzavne uprave/birokracije. sredjivanje zemljisnih knjiga. jednostavnije ulaganje/zapocinjanje posla.
Dirt McGrit wrote:
ja samo tvrdim da nam nece bit bolje ulaskom u EU ako gledamo na drzˇavnoj razini, tj. koristi ce imati samo "velike face", politicari na vlasti, tajkuni itd.

nonsens. nitko, nigdje u europi nema monopol kao kozum u hrvatskoj. ako ikad udjemo u EU siguran sam da todoric bas i nece profitirat...

btw - globalizacija JEST negativna pojava, ali ona niti je sinonim ulasku u EU, niti se moze zaustaviti neulaskom u EU. kapitalizam ima (dosta) negativnih strana, ali njega smo sami odabrali 1991. nije EU rasprodala hrvatsku imovinu, nego HDZ (tijekom prve faze pretvorbe bankrotiralo je 30% poduzeca, 300.000 ljudi ostalo je bez posla)...

i, da: EU namece standarde za kontrolu svjezeg mlijeka koji su kumicama s placa preskupi - dakle, bumo ostali bez sira i vrhnja. ko nije, nek ode i potpise peticiju:
http://www.sirivrhnje.org/
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 05.05.2004 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ja nisam govorila o tome zasto bi nam bilo bolje i mislim da sam navela da ne znam.
ali ovo sto ti valjas nisu argumenti nego neznanje.


onda nemoj pametovat. ja neznam pa pisem gluposti, razmisljam ko normalni hrvatski gradanin koji zeli bolju buducnost - a to ne vidim ulaskom u EU jer ce nas vanjske multi-kompanije pojest.

Quote:
ja samo tvrdim da nam nece bit bolje ulaskom u EU ako gledamo na državnoj razini, tj. koristi ce imati samo "velike face", politicari na vlasti, tajkuni itd. "mali covjek" ce biti u jos gorem polozaju.

argumentiraj zasto.


zato jer smo "posrana" zemlja koju vodi grupica korumpiranih budala - a te budale brinu samo za svoju guzicu. ako je sad takva situacija nece se promijenit ni u EU.

Quote:
eto i zato prestani pricat da nema sanse ako nemas argumenata.


to da nema sanse je moje misljenje, mogu rec kaj hocu jer tak mislim. argumente kolko god glupi bili sam navel.

Quote:
to ti je samo lose iskustvo sa jugoslavijom.


u jugoslaviji nam je bilo bolje! europa ce nas guzit bez pardona, isto ko nekad srbi. naravno to je samo moje misljenje...

Quote:
kao kad se ostavis sa prvom curom pa onda stalno ponavljas "sve su zene kurve, bolje mi je biti sam"


e a ovo neme veze sa zdravom pameti, bolje je rec da ce hrvatska bit najveca kurva u europi koju ce svi po redu guzit i jos ce hrvatska debelo placat to guzenje... Laughing ajmo se opet malo poigrat rjecima - to je ustvari san svakog muskarca: imat curu (hrvatska) koja sve radi bez pogovora i jos ti placa da ju guzis - idealno... Laughing da sam ja EU odmah bi ju zenil, kakva 2007. ili nedajboze 2009. Laughing

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 05.05.2004 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
j***s EU. trebamo ostat "solo", nesto kao npr. norvezani - oni imaju naftu i na tomu zgrcu lovu (da su u EU cijela unija bi zaradivala na norveskoj nafti). mi imamo jadran i uz malo pameti mozemo zivjet od tog mora i vise nego dobro...
peace


Jadran NIJE nafta... trebalo bi nam još deset jadrana i isto toliko puta turista da bi dosegli prihod koji Norveška ostvaruje naftom...

Sve usporedbe s razvijenim zemljama koje nisu u eu su nonsens iz jednostavnog razloga: Hrvatska je višestruko nerazvijenija od dotičnih zemalja! Istina, možda ih može dostići i van unije, ali pitanje je KAD.
Ja bih se rađe oslonio na iskustva sadašnjih članica i čekao 10 godina, nego ostao vani i čekao 50 godina. S tim da moraš imati na umu da će se i zemlje s kojima uspoređuješ u tom razdoblju i dalje razvijati (samo brže od hr, fk0rs), pa ćeš na kraju opet imati istu situaciju.

A što se ove pameti tiče... Valjda svi anti eu političari govore isto već godinama. Svi se slažemo da bi nam s malo pameti bilo puno bolje, problem je samo što te pameti nigdje nema! Vlada korupcija koja koči pravnu državu i ne vidim baš neki izlaz.
E, tu ti dolazi eu sa svojim standardima i zakonima gdje je sve regulirano kako bi mali čovjek mogao ostvarivati svoja prava. Da, mali čovjek. Ako nismo sposobni uložiti malo vlastite pameti, uložimo puno europske.

cheers
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.05.2004 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote=
ma LOL....od kud ti to?
kaj neki food nazi dolaze?

ak misliš na onaj protokol 7 ili kak se već zove, to su uvozno-izvozne kvote iz zemalja EU prema Hr i iz Hr prema zemljama EU.

niko živ ti ne može zabranit da jedeš s placa....svašta.....[/quote]

protokol 7 nema nista s tim. bas kao ni uvozno izvozne kvote.

stvar je toga da je u europi domaca, neprijavljena proizvodnja zabranjena. jasno je o cemu se radi. nitko ti nece zabraniti da kupujes na placu povrce i meso iz domace proizvodnje, no zabranit ce ljudima da to proizvode bez dozvole i plačanja poreza na proizvodnju te daljnu preprodaju. e...sad zamisli koliko ce biti svjezeg sira na pijaci.

jednostavnije...dobijes li na placu racun kod kumica kad kupis njihov sir?

porez...porez je ono od cega zivi politika.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 05.05.2004 20:55    Post subject: Reply with quote

gle..ja znam sam jedno..da ja pijem domace mlijeko koje mi jedna baka donosi sa sela svaka 2 dana...i ona zivi od tog..mislim ne samo meni neg tu u kvart dofurava mlijeko i razvozi ga po domacinstvima...znam da niko od nje ne zeli kupit mlijeko (mislim na mljekare) jer im je ona preskupa i onda rvacka UVOZI MLIJEKO...a nase RVACKO mlijeko propada...ne kuzim..
e a ovo mlijeko koje kupite u ducanu je VODA..to nije mlijeko...
i sad kad udjemo u EU ja necu moc pit domave mlijeko jel mi teta nece dat racun???
a i kaj je najgore jos je litra jeftinija neg u ducanu...a mlijeko je bolje, hranjivije i kvalitetnije naravno!
bezveze!

ocu rvacko mlijeko necu EU Smile
Back to top
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2004 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sta sad...ja ne kuzim sta sad sa mljekom ?
os od bake, os od mame, os od cure, os od Vidije...sta mislis da ce ti EU oduzeti sisu ?
valjda nece !?
uf, zabrino si me !
Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 05.05.2004 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma dajte ajde o tom mlijeku, svi kravu u kucu i muzi!
Nece nas eu proganjat zbog sitnica kad se uclanimo a neisplati im se ni izbacit nas, zbog sigurnosti u regiji. Balkan je bure baruta. Sta kog boli kaj je netko priklo svinju za kolinje to su obicaji hrvatskih seljaka, tradicija, bastina ...
Tsto taq nece nitko uhiti baku koja nema vise od 3-5 godina zivota i prodaje mlijeko i strpat je u chuzu jer im se ne isplati.
goddam this is making me hungry Smile

btw.
Mislim da ce nadrapat faca koja nije s placa nego zivi u vili na koju nema dozvolu te takvi likovi i na tome cemo se trebat moc zahvalit.
Sta fali Sloveniji?
Imaju bolju ekonomiju i informatiku od nas ajde pogledaj statistike connectiona na net ISDN over DSL/Cable, ne bih reko.
Ovdje ne da nema pameti nego pamet se uskukavici pred barjakom svehrvatstva. Mislim nemojte se vrijedjat al to je istina.
Jel vaznije bit hrvat ili bit covjek koji ce nesto napravit od sebe? Ne bih mogao navesti primjer kad je neka drzava koja je usla u Eu imala pogazen drzavni identitet a ovdje bi to taman pasalo da malo spusti ljude na zemlju.
Pogledajte tko nam sjedi u saboru pa recite di je bolje tu il vani?
Eh da i to za vanjske multi-kompanije & shit ... nece nas pojest nego ce ulozit isto kao sto je Todorovic platio Bibu, a di su te pare? Ako ih znamo iskoristit necemo sve morat prodat a bogami poslje cemo pokupovat to i na kvadrat nazad!
Koliko ekonomista imamo u zemlji sto su bez posla? Zasto?
To su mozda neka bolja pitanja za ove situacije.

Strah je mali ubica uma - Chapterhouse Dune

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.05.2004 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:


ocu rvacko mlijeko necu EU Smile


i ja bi. no to nece ici tako.
tuzno je... jebe se europi za tu bakicu. ona ce biti problem hrvatske drzave.
stvar je jako komplicirana. onog trenutka kad hrvatska udje u europsku uniju nasa ce industrija propasti. toga moramo biti svjesni. da bi prezivjeli morat ce mo dici/spustiti cijene. nase visoke cijene proizvoda nece moci konkurirati cijenama subvencioniranih proizvoda bogatih drzava, a sa niskim cjenama se necemo pokrivati.
cinjenjica je da smo u kurcu vec sa ovim uvozno-izvoznim kvotama. pun kurac proizvoda nam propada a mi te ''iste'' moramo uvoziti izvana.
e...sad zamislite kako ce biti kad udjemo u EU.
ne bih htio ulaziti u duboku filozofiju. mislim da bi zbog tastine naseg naroda i pojma ''EU'' mogli biti gladni.
to je moje misljenje. protivim se ulasku u EU pod svaku cijenu. i to nije samo pitanje domacih proizvoda...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.05.2004 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedino naši sudovi mogu slat babe i dide po zatvorima, nije da je to baš neka eu praksa.
netko pita u čemu će nam bit bolje: pa barem ćemo imati koliko toliko transparentniju državnu politiku i vlast, prisilit će nas da plaćamo poreze i da kroz par godina napokon počnemo osjećat da se od tog novca i nešto gradi, ulaže, obnavlja..., naučit će nas da se bogatstvo ne stiče preko noći, a one koji bi to htjeli ili su već pokušali će sankcionirati, naučit će nas da nije ova naša hebena zemlja baš neki centar svijeta kakvim ju mnogi smatraju, i ako ne ništa, barem će uvesti malo dinamičnosti u naše svakodnevne živote, poticati nas na kretanje, promjenu i tako...
eto. Smile

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 05.05.2004 23:08    Post subject: Reply with quote

ak ce zabranit navijace i skinheadse ja sam za EU!
Smile
i alkoholicare isto...
i đankije....
i jos neke idiote...
Back to top
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 06.05.2004 09:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

read bellow

Last edited by [ch3wie] on 06.05.2004 09:47; edited 1 time in total

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 06.05.2004 09:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

// multimedia log . No Milk Today Smile

Quote:

i đankije....

Ajmo u The Best, drogu jest!

Gledajte to na ovaj nacin, EU je pandan SAD-u jer ako pogledate mi imamo bolji potencijal.
Tam je vecina ekipa pretila retardirana ... Da mi posignemo njihov stupanj integracije u jednu vecu zajednicu poput EU a da se ne usvinjimo i postanemo retardirani mozda prodjemo bolje. Ja sam pro Eu sam zato da se ovdje stvore neki uvjeti da ekipa koja zeli moze radit. Evo vam danasnjih headlajnova na monitor.hr:
Uzajmila od banke 13.000, vraća 52.000 eura - zetovka koja je 100% invalid a sjetite se nekih generala ...
HEP mora platiti radnicima 300 milijuna kuna - daj ti gle tu cifru a ekipa brije da ce vidit pare...
U Hrvatskoj 244 tisuće umirovljenika ispod granice siromaštva - i vi nesto o nasim cjenama ...
Mafija u zemljišnim knjigama - E ova govna ce Eu sjebat.

Da ne bi bilo da se ne kuzi zbog ceg sam za EU. Ovo nisu gluposti nego realnost a o Crnoj Kronici ni da ne pricam. Vec od 1991-'92 se jebemo sa ekipom koja na vlasti radi kaj oce te su ovi krali te su oni krali napokon ce Eu stajat nama iznad glave pa da vidimo tko ce krast.
A ako nece krast znaci da ce se firme morat razvijat umjesto bankrotirat sto znaci da ce bit vise posla od preko 20 eura. Jedino mi se ne svidja sto ce birokracija davat prednost diplomasima al to je uvjek dodatni poticaj nama koji radimo neke stvari bez "propisane" skole...

Think 'bout It

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 06.05.2004 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@svi
jedino sto mene plasi je to sto kad udjemo u to govno od zajednice..(iss sad sam skuzio da cemo bit u istoj "sobi sa janezima"=)))) sala neukusna sorry ) sto ocekujemo....ako ocekujemo boljitak sorry ekipa toga ponestalo..bar u slijdecih 25 godina...ali ljudi samo ako nam neko pokloni basloslovne pare koje ne moramo vratit nikad, dodje nam iss i pokaze onaj pravi prosvjetljni financijski put kako da ti novci urode plodom...rjesimo se lopova na kljucnim mejstima te idijotskog mentaliteta...mozda kazem mozda uspijemo zaradjivat dovoljno da mozemo jednom u 5 goina i na more otic i ne mslit se kako cemo to vratit...pa na kraju krajeva njemacka nije nista bogatija od kad je u eu...a da o istocnoj ni ne pricam to je sad jedna ista zemlja remember ali tragovi se komunizma i istocnom djelu vide i vidjet ce se uvijek ...e sad ja vas pitam sto ocekujete od eu vise para ....bolje obrazovanje...pardon bolji pristup visoko obrazovaim ljudima...hm...ono sto ja ocekujem je da cu prvi dan bit sretan kao i svaki "pas" sto sam u EU piljit cu ponosno u vatromete kao sto sam piljio 90 i 91 kao imam Hrvatsku i sta onda ...ljudi volim svoju zemlju al se isto vremeno serem na nju jer je zaku'ac---tako ce i sa Eu bit za godinu dana kad skuzite da smo na istom mjestu gdje smo i bili samo sto ce jedan njemac...francuz ili bilo tko drugi hrvatsku drzavu zvati svojom europom... ali ti kad dodjes u francusku il njemacku..nikad neces moc rec da si ti u svojoj europi vec u njihovoj....zvucim mozda glupo ali ne slzem se sa EU.ali ni sa ovakvom hrvatskom....zivjeli.

btw...ako je netko mozda osjetio neki od izljeva rasizma ili nacizma u mojim rijecima ispricavam se duboko jer nisam nit jedno nit drugo nit sam ikoga htio uvrijediti...mir svima
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 06.05.2004 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

morbith wrote:
@svi
jedino sto mene plasi je to sto kad udjemo u to govno od zajednice..(iss sad sam skuzio da cemo bit u istoj "sobi sa janezima"=)))) sala neukusna sorry )


al bitno da nisi skuzio da smo ovaj cas u istoj sobi sa sicg, makedonijom i albanijom... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 06.05.2004 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa, a bosna??' Laughing
čirs

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 06.05.2004 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
stipsa, a bosna??' Laughing
čirs


damn! i knew i forgot something Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 06.05.2004 21:07    Post subject: Reply with quote

morbith wrote:
@svi
jedino sto mene plasi je to sto kad udjemo u to govno od zajednice..(iss sad sam skuzio da cemo bit u istoj "sobi sa janezima"=)))) sala neukusna sorry ) sto ocekujemo....ako ocekujemo boljitak sorry ekipa toga ponestalo..bar u slijdecih 25 godina...ali ljudi samo ako nam neko pokloni basloslovne pare koje ne moramo vratit nikad, dodje nam iss i pokaze onaj pravi prosvjetljni financijski put kako da ti novci urode plodom...rjesimo se lopova na kljucnim mejstima te idijotskog mentaliteta...mozda kazem mozda uspijemo zaradjivat dovoljno da mozemo jednom u 5 goina i na more otic i ne mslit se kako cemo to vratit...pa na kraju krajeva njemacka nije nista bogatija od kad je u eu...a da o istocnoj ni ne pricam to je sad jedna ista zemlja remember ali tragovi se komunizma i istocnom djelu vide i vidjet ce se uvijek ...e sad ja vas pitam sto ocekujete od eu vise para ....bolje obrazovanje...pardon bolji pristup visoko obrazovaim ljudima...hm...ono sto ja ocekujem je da cu prvi dan bit sretan kao i svaki "pas" sto sam u EU piljit cu ponosno u vatromete kao sto sam piljio 90 i 91 kao imam Hrvatsku i sta onda ...ljudi volim svoju zemlju al se isto vremeno serem na nju jer je zaku'ac---tako ce i sa Eu bit za godinu dana kad skuzite da smo na istom mjestu gdje smo i bili samo sto ce jedan njemac...francuz ili bilo tko drugi hrvatsku drzavu zvati svojom europom... ali ti kad dodjes u francusku il njemacku..nikad neces moc rec da si ti u svojoj europi vec u njihovoj....zvucim mozda glupo ali ne slzem se sa EU.ali ni sa ovakvom hrvatskom....zivjeli.

btw...ako je netko mozda osjetio neki od izljeva rasizma ili nacizma u mojim rijecima ispricavam se duboko jer nisam nit jedno nit drugo nit sam ikoga htio uvrijediti...mir svima



a neko je i pametan!!!
fino sroceno!
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.05.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja očekujem da ću imat 5put manju cjenu postdiplomskog studija jer je jeftinijie za studente iz EUa.
I da ćemo dobit PayPal.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group