Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tisak na majice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mia f.



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 16

PostPosted: 06.03.2012 20:08    Post subject: tisak na majice Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebala bi otisnut ilustraciju na majicu ali klijent me traži da mu tu ilustraciju napravim u 3D maxu jer je vidio jedan moj render i to mu se baš sviđa. mene malo brine kako će to ispast u tisku. tu ima dosta gradijenata, sjena i mislim da će bit nekako "flekasto" Smile
nisam do sad ništa takvo tiskala na majice

jel ima tko slično iskustvo?

_________________
You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Back to top
View user's profile Send private message
ivan1988



Joined: 21 Apr 2010
Posts: 3

PostPosted: 11.03.2012 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Printao sam dosta ilustracija na flock, otisak je odličan.
Back to top
View user's profile Send private message
Frikec



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 83

PostPosted: 21.05.2013 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo dizem topic iz mrtvih jel mi je bed dva mjesta iznad zapocinjati novi topic s istim imenom Smile

trezim preporuku, a mislim da ovdje ima ljudi koji bi mi mogli pomoci.
trebao bi mi tisak na majice, slika dimenzija priblizno oko A5 formata.

caka je u tome sto bi se radilo relativno mala naknada, 30 do recimo MAKSIMALNO 50 komada.

tisak bi trebao biti po mogucnosti kvalitetniji (dakle ne bas u rangu majici za maturante Smile), ali opet u granicama razuma po pitanju cijene, pod time mislim da bi za kolicinu od 30 kom trebalo biti jeftinije od 50 (bez pdv-a) kn po majici Smile


cjenio bih eventualnu preporuku kome se obratiti za ovakav posao.
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 23.05.2013 09:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Probaj ovdje

www.pitsome.com
www.facebook.com/pitsome.merch

rade i male kolicine, a mislim da su cijene ok
Back to top
View user's profile Send private message
Frikec



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 83

PostPosted: 27.05.2013 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zahvaljujem na prijedlogu,
nazalost s obzirom da se doticne nigdje en spominju ne mogu steci dojam o cijenama Smile
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 28.05.2013 16:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Confused

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group