Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cigare i odvikavanje
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 10.05.2004 19:52    Post subject: cigare i odvikavanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

jednostavno pitanje...koliko ste se puta pokušali ostaviti cigareta...

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 10.05.2004 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kažem im ne al ne slušaju.. Laughing
nekoliko puta, najduže 20 dana i to od ove nove godine pa do 20. kada sam opet počeo radit.. Mad sam na samog sebe..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 10.05.2004 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ono, nekih tjedan dana, onda je skola pocela, pa sve ispocetka Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.05.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tri tjedna , zadnji dan sam sjeo preko puta nje i zapalio cigaretu samo da izgubim okladu i odvedem je na večeru Smile
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2004 20:39    Post subject: beskicmenjaci Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je novogodisnja rezolucija bila. Prestati piti colu, alkohol cigraete itd...
Skoro pol godine kasnije, nice and clean.

uzmite si samo finacijski dio poroka. Znate koliko mi depraca ostane (ono imam po
prvi puta nakon ikad ustedevine na racunu)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 10.05.2004 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nakon topica u kojem se izjansio puk sta pusi, odmah u ovom topicu se prelazi na odvikavanje HELLO MR. SCIENTIST!!!111

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.05.2004 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja prestala u devetom mjesecu (kol'ko je to? 8 mjeseci? wow!)
sto sam dobila od tada?
- 5 eura na dan nepotrosenih na cigarete (koliko je to do sad? Shocked ).
-cisto lice
- 6 kila Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 10.05.2004 20:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

- 6 kila Confused


idesh! odo ja zapalit cigaretu onda Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 10.05.2004 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to što bi se uštedilo na cigarete.. ako tih 11 kn ne potrošim na duvan, otići će na cugu ili čokoladu ili cugu.. nekad i na čokoladu.. Laughing jedno je kada se zbroji za cilu godinu, ali ovako da se uštedi - ne, ne..
al fakat to je ovisnost.. opaka.. al smiri živce.. Laughing

mogu reć da sam u tih 20 dana, dok nisam pušija, skužija neke nove okuse i mirise.. žvuči ludo, al je tako..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.05.2004 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja, vec dva tjedna sam na "normalnoj" prehrani, napokon idem dolje sa tezinom i prestajem cigaretu zamjenjivat hranom Razz
nista jos ne festam ali mislim da je tijelo napokon prestalo patiti za cigarama.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2004 22:25    Post subject: Aaaa Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zato sma se sprasio. Sva sreca sto sam skiny ide mi u plus. Ali sad je malo to much
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 10.05.2004 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja prestajem stalno..pokusala sam svasta..sram me ni reci sta sve Embarassed Embarassed Embarassed ..ali jos nista..bar sam shvatila da je prestati pusiti jako lako..ali nije dugotrajno kod mene:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 10.05.2004 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja pokušo 3 puta..najduže mi 5,6 dana..
teško je to, samo najjači karakter može uspjet.. Sad
recimo moj djed je nakon 50 godina uspio..al nakon tog je jednom sanjo kako puši sa miševima LeaveMeBe

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 10.05.2004 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ja uopce nisam ovisan o cigaretama. Kad imam para pusim, kad nemam nikom nista, i to kad nemam kaj pusiti uopce mi ne fale. Fali mi samo kad sam u drustvu, a nitko nema pljuge Smile ...

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 11.05.2004 01:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i can stop whenever i want to Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 11.05.2004 03:15    Post subject: Moj system je bio..... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo otkrit cu vam svoj system ako ste zeljni prestat. Nazovimo ga system s viskom datumom.

Znaci odaberete datum kada zelite prestati bozic, n. y.( ja sam prikladno odabro new year, onak to mi pase za te stvari, mozete si zamisliti izraz na facama mojim frendova kad sam im rekao da se ostavljam svih poroka.... ), rodkas, 1.maj, dan smetlara....
whatever. Po mogucnosti odaberite datum mjesec dana prije ili vise.....

I onda se izvljavajte(doslovno se prepusite cigarete, ono da ne osjecate jezik) s vrhuncem dan prije, po mogucnosti se jos napijte postenski...
tako da imate heck of a hangover... Next morning pocinje vas prvi dan napusenja i najgori da zbog gore spomenutog, hangovera....
Nakon toga samo se prijecajte tog odvratnog osjecaja... tj podsjecate sebe i svoj mozak koliko vam moze biti lose od toga.....

S time cete prebrodti prvi dio. Normalno biti cete konstantno gladni ali to je side fx koji se nemoze sprijecit, da se ne sprasite pokusejte neku dijetu uz to (ja nisam).

Drugi dio odvikavanja je na egu. Kad prode tjedan dana reci cete si "nisam tjedan, zasto da sada pocnem ponovo", "nisam 2 tjedana, zasto da sada pocnem ponovo"....itd

NAPOMENA U privim tjednima se pozeljno maknuti od pusaca. " Nemamo svi kicme od titanija" sretno.


P.S Don't say it youst do IT (nisam ni ja od prve prestao, prosle sam godine izdrzao 3 mj, zato jer sam mislio da sam krakter pa sam znao nekad zapalit uz cugu.... normalno skuzis da svako malo ides na cugu da mozes zapalit i onda opet pocnes..... ove godine si nevjerujem, nema gotovo je... jos uvjek se podescam hangovera Day by Day.... i najbolji mi je osjecaj kad se skuzim da nisam pomislo tjedan dana na cigretu.... ne bih ni sada da neko nije stavio post CIGARETE)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 11.05.2004 07:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja prestajao nekih dva-tri puta...
najduze izdrzao dvije godine. zavaravanje je ako nakon dvije godine mislite da ste skroz prestali i da mozete zapaliti cigaretu onak, cisto iz gusta... opet sam poceo pusiti par dana nakon te jedne iz gusta.

j... ga, nisam karakter kad se tice cigareta...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.05.2004 08:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:
i can stop whenever i want to Very Happy

To sam mislio i ja - probao sam onako iz fore prestati i vec slijedeci dan sam po defaultu zapalio dok sam hodao do posla.. i onak.. "wait a minute.. I said I'll quit".. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 11.05.2004 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al sranje je što ne možeš prestat pšđit sve dok oko tebe nitko ne puši.. meni svi fumaju, osim bolje polovice, a ona je ta koja me i pere svaki dan: pa prestani puušit, itd.. zbog nje sam i prestao 20 dana.. al kad je počeo posal, jebeni klijenti, rokovi izrade, lova.. - opet pljuga u usta.. Rolling Eyes Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 11.05.2004 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
To sam mislio i ja - probao sam onako iz fore prestati i vec slijedeci dan sam po defaultu zapalio dok sam hodao do posla.. i onak.. "wait a minute.. I said I'll quit".. Smile


hehe, da. I ja kad prestanem pusit nosim kutiju u dzepu. Za svaki slucaj, jel? Al nekako me svaki put nazulja, pa makar bio pillow pack.

Ovo sta ray kaze, ako zelis prestat moras se klonit pusaca jedno vrijeme. A i cuge. A pusacica? Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 11.05.2004 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
A pusacica? Twisted Evil

to pomaže.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.05.2004 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Philatz wrote:
To sam mislio i ja - probao sam onako iz fore prestati i vec slijedeci dan sam po defaultu zapalio dok sam hodao do posla.. i onak.. "wait a minute.. I said I'll quit".. Smile

hehe, da. I ja kad prestanem pusit nosim kutiju u dzepu. Za svaki slucaj, jel? Al nekako me svaki put nazulja, pa makar bio pillow pack.
Ovo sta ray kaze, ako zelis prestat moras se klonit pusaca jedno vrijeme. A i cuge. A pusacica? Twisted Evil

ja recimo imam rutinu:
JUTRO: probudim se, rijesim sve stvari vezanu uz higijenu, odem na posao, zapalim, dodjem na posao, pojedem Croissant, palim mi3, popijem malo kave, zapalim, popijem ostatak kave.. itd.. Smile
I sad ti probaj prekinut tu rutinu!!!1 ali iskreno mi nista ne fali, nije da mi se prestaje pusiti, iskreno. ne jos sada, nisam neki kronicar i ovo je cisto dosta da zadovoljim taj bad habit.
Ma daj, ne moras se klonit nikoga - ako drustvo ima takav utjecaj na tebe onda se moras preispitati o svojem karakteru, svoga tela gospodar dudes..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 11.05.2004 09:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:
i can stop whenever i want to Very Happy


to je istina Cool
ja sam pocela sa cigarama tek na faksu i rekla sam da cu prestat kad izadjem sa faksa.
poslije sam se zabedirala tu s poslom pa sam malo (ali svijesno) produzila.
ali u trenutku kad sam odlucila prestat, prestala sam Cool

ps. moj muz je poceo pusit tek kad je mene upoznao, dakle kako tek prije 4 godine i nema sanse da se odvikne. non stop dimi po kupatilu Rolling Eyes

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 11.05.2004 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma imam ja karakter. Evo, odlucio sam da necu prestat pusit jer mi je prevelik gust. I drzim se toga dosljedno. A i hebes kavu bez duvana. A kavu rokam ko beba frutek. Istina Fili, nema navike do navike. Jednom se zivi, a umro zdrav ili ne svejeeeedno jeeee!

@keye> Znaci tako. Navuces muza i onda prestanes pusit, pa mu se smijes i upires prstom. Shame on you

Sala, sala. Znam, tako je ispalo "slucajno". Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 11.05.2004 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:


@keye> Znaci tako. Navuces muza i onda prestanes pusit, pa mu se smijes i upires prstom. Shame on you

:


Embarassed

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group