Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cigare i odvikavanje
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.05.2004 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma to je ta moja filozofija kao, probaj sto vise stvari jer ako ne znas kakvo je onda ne mozes pricat o tome itd. How much can you know about yourself, you've never been in a fight? I don't wanna die without any scars. So come on; hit me before I lose my nerve. - Durden
Oko nekih stvari Tyler ima pravo. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 11.05.2004 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, phil, kako znas kak je to pocinit samoubojstvo ako to nisi probao? therefore, nemos o tom ni pricat, npr Smile

pks Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.05.2004 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ni ne pricam o tome Do I?
I napisao sam kao folozofija.. ono, ne temeljim sad svaku sitnicu na tome sad.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 11.05.2004 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ko da je problem se odviknut od pusenja... ja eto znam ne pusit i po 10 minuta...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 11.05.2004 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a zasto prestat ?
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 11.05.2004 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jer treba probat...

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 11.05.2004 12:50    Post subject: Heeeheee Add user to your forum ignore list Reply with quote

Opcenito sam dosao do zakljucka da mi je dosadilo hraniti ovisnosti.. bio sam totalno bez karaktera, i bio sam u situaciji da je moje tijelo gospodarilo samnom. I onda sam reako enough. Now I'm in control. I to svojim voljom, bez ikakvih knjiga, emisija ili gluposti.
Nemozete prestati pusiti uz normalnu rutinu. Morate se maknuti od nje. So basicly, to radite kad imate down time.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 11.05.2004 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Ma to je ta moja filozofija kao, probaj sto vise stvari jer ako ne znas kakvo je onda ne mozes pricat o tome itd. How much can you know about yourself, you've never been in a fight? I don't wanna die without any scars. So come on; hit me before I lose my nerve. - Durden
Oko nekih stvari Tyler ima pravo. Very Happy


Gle, ako je poanta cijelog tog filma odbacivanje mehanizama socijalne kontrole i trenutak spoznaje da kroz opće prihvaćen pojam 'slobode' osoba zapravo nema slobodu, onda čovjek po filozofiji filma ne bi smio zapaliti cigaretu jer je duhan među najvažnijim sredstvima kojima sustav upravlja pojedincem. Zato sumnjam da je Tyler htio da se navučemo na droge....
Imati neku filozofiju i time pregaziti istu je apsurd.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.05.2004 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Gle, ako je poanta cijelog tog filma odbacivanje mehanizama socijalne kontrole i trenutak spoznaje da kroz opće prihvaćen pojam 'slobode' osoba zapravo nema slobodu, onda čovjek po filozofiji filma ne bi smio zapaliti cigaretu jer je duhan među najvažnijim sredstvima kojima sustav upravlja pojedincem. Zato sumnjam da je Tyler htio da se navučemo na droge....
Imati neku filozofiju i time pregaziti istu je apsurd.

Gle, to sam rekao tek toliko jer mi se svidja linija.. I to kaj si rekao stoji, ali kaj si mislio da se ravnam 100% po filmu?? Smile
Uglavnom, sustav upravlja sa nama pa tako i uravlja samnom, sad ce netko rec "ne samnom ne upravlja jer se ja opirem..", oke, ja se ne opirem nego se prepustam rijeci koja tece nizvodno i to mi je ok.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.05.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne pusim cigare nit me privlace, nimalo...valjda zato sta kad je ekipa iz kvarta pocinjala mene je zesce jebala astma pa nisam htio...ali se ujebo cugooooom mamu joj...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 11.05.2004 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima već negdje 18 i nešto godina da nisam nijednu zapalio

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 12.05.2004 02:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

misec dana...

al...namjeravam se ostavit...................jednog dana.............

PS. a ko bi se ostavija kad te pukne gušt il živci ?!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sreca02



Joined: 22 Sep 2004
Posts: 34

PostPosted: 19.04.2005 01:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pušila sam 4 godine u srednjoj školi i jedan semestar na faksu, nisam imala nikakvih ograničenja i čak sam se doma izborila da mogu pušit i mama mi je kupovala cigarete...jezivo ali istinito.
Sada ne pušim 3 i pol godine, sve mi je to smiješno, ne pomišljam na cigaretu niti mi ikad dođe da ju zapalim.
Kako sam prestala? Počela sam pušit one smrdljive bosanske cigarete prek šverca, odjedamput mi je to sve počelo smrdit i bit gorko u ustima, pogotovo smrad nakon buđenja bez obzira na pranje zubi prije spavanja, sve mi je smrdilo i prestala sam palit cigaretu!
Međutim malu bijelu kutijicu u torbici vrlo je vješto zamijenila velika bijela kutija u kuhinji!
Ipak lakše mi je i ljepše živjeti sa pak kila viška, nego s čikom među prstima.

Prava istina i pozadina neuspješnih pokušaja nepušenja glasi: pušenje je vaša navika, tj. dio vas, vaše osobnosti, vaša karakterisika koju trebate promijenit. Nije teško prestat pušit, teško je promijenit sebe.

Ja sam prestajala pušit pod svaku cijenu i znam da je teško si postavljat ograničenja na više strana, ali ipak max. oprez s hranom! Ne biti ko ja!
Veliko DA NEpušenju!
Back to top
View user's profile Send private message
prst



Joined: 05 Apr 2004
Posts: 22
Location: zagreb

PostPosted: 19.04.2005 03:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja prestala prije 3 godine ...Cool
pusila sam kutiju i pol do dvije... uvijek sam nekak bila bi /ne bi prestala na kraju je prevagnulo
to sto sam neko vrijeme zivjela s deckom nepusacem...
onak super je to zbog para i fizicki se pesto puta bolje osjecam (ne umirem kad se popnem na treci kat) i svi ti novi mirisi u zraku posebno u proljece
al ima i pun kurac mana recimo pocinju ti smetat zadimljene prostorije koje prije nisi primjecivao, moras se ufurat u skroz nove navike.... meni je trebalo
skoro godinu dana da kad se sjednem na kavu ne pomislim prvo "ah da mi je zapalit"
jedino se nisam udebljala ni kile... al ovo ostalo
Back to top
View user's profile Send private message
sarma



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 99
Location: Osijek/ZG, Croatia

PostPosted: 19.04.2005 08:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-- eo' ja donedavno imao 5 mj. nepušenja iza sebe, ali onda upao u krizno doba kada razmišljaš -- ' ma samo jednu, da vidim kako je nakon 5 mj. ' -- ZA SVE ONE KOJI PRESTAJU -- najveća greška koju možeš napraviti, jedna je nakon 5 mj. dovoljno da se u roku tjedan dana vratiš na isto!!! DAMN!

-- ali ono za razne mirise je istina, pušim jako dugo, i neke stvari jednostavno zaboraviš, npr. miris trulog lišća u dvorištu, ah što je to bilo dobro .......damn .... Crying or Very sad

_________________
-- 45th generation Roman --
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2005 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima već dvije, tri godine da ne pušim... prestajao sam 20 (bez zajebancije) puta.
kako sam prestao? zgadila mi se pljuga. zadnju sam užicao od frenda vani, dok sam došao do pola nisam više mogao disati- nisam je mogao spaliti do kraja. tad su mi se zgadile i od tad ne pušim...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 19.04.2005 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja sam si već nekih 20-tak puta reko da je dosta ali onda dođe ono što veli Philac: Sjedneš pred komp, kafca ispred tebe i normalno pljuga u ustima.
Jebiga, takva navika Confused

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 19.04.2005 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam karakter u tim stvarima.Pržim tri kutije dnevno i još se dobro držim.Velika sreća za mene da nisam probao nešto jače,vjerovatno bih već bio pod zemljom,jer nemam sredina i mjera u sebi.
Back to top
View user's profile Send private message
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2005 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

26 mjeseci kako nepusim, prestao jednostavno. Sokirao sam se kada sam otvorio petu kutiju cigareta taj dan. Rekao si ti si svoje popusio i nikada vise ni pomislio nisam zapaliti. Nikakve krize nisam imao niti sanjao pusenje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2005 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder wrote:
26 mjeseci kako nepusim, prestao jednostavno. Sokirao sam se kada sam otvorio petu kutiju cigareta taj dan. Rekao si ti si svoje popusio i nikada vise ni pomislio nisam zapaliti. Nikakve krize nisam imao niti sanjao pusenje.

fuuuuck 5 kutiju!!!! Smile
e to je stvarno puno! Moj limit u poslijednje vrijeme su dvje kutije na dan, nema sanse da odem preko toga ali ima sanse da odem ispod toga. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.04.2005 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

e to je stvarno puno! Moj limit u poslijednje vrijeme su dvje kutije na dan, nema sanse da odem preko toga ali ima sanse da odem ispod toga. Smile

2 kutije na dan su onako ok doza otrova, samo ako je dan naporan i sav sheban.
Mali off - jel tko duhan pusio, sve skupa nekih 30-tak kn, a drum mi drzi tjedan dana. 1 pusim pol sata - 1.5 sati. uzitak. Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 21.04.2005 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam prestao pusit prije nekih godinu i pol, nakon 6-7 godina. zvjerski sam se prehladio, i onda kad sam ozdravio sam rekao sam sebi: ak nisam pusio tjedan dana, necu ni sad opet pocinjat.

hebes to, prestao sam sa cigaretama i navukao se na colu i cokolade, tak' da trosim pun kufer vise para neg' prije. da ne spominjem kak' je taj nagli prekid sok za organizam, pa ti se na neki period (par mjeseci) obicno unisti imunitet.

jedine dobre stvari su to sto sad mogu prohodat sto metara bez da crknem, i povrat njuha. ono, covjek se fakat zacudi kak' neke stvari imaju lijep miris. dobro, onda po vrucini udjes u tramvaj medju znojne ljude i najradije bi si ugurao cigarete u nosnice.

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 21.04.2005 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:

Mali off - jel tko duhan pusio, sve skupa nekih 30-tak kn, a drum mi drzi tjedan dana. 1 pusim pol sata - 1.5 sati. uzitak. Very Happy

tjedan dana?! meni 2-3 dana Crying or Very sad
ja si prosjecno jednom mjesecno uzmem Samson, pa gustam...
volim rolat' huz d meeeen

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 21.04.2005 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemam blage veze kak da prestanem, probo par put, nikad vise od 6-7 dana.

s tim da je najkriticniji mi 4-5 dan, 6 i 7 mi se uopce vise nije palio "alarm" vec sam zapalio cisto iz dosade i gusta. :|.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.04.2005 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
volim rolat' huz d meeeen

yup..
nije ni samson los to frend pusi..
Uvijek si mozes napraviti duljinu i debljinu prema raspolozenju Smile

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group