Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ripoff ili ne??
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 20.09.2003 10:09    Post subject: Ripoff ili ne?? Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm...eo imamo stranice http://www.c4ever.net/ i imamo moj interface koje je bio jos u petom mjesecu na komentiranju na ucheejevom forumu, na webmajstorima i na dizajnzoni...mogu pronac tropice ak vas zanima..da evo i mog linka http://www.retroactive.biz/interface.htm...pa prosudite sami...

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 20.09.2003 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo tvoje bolje izgleda to je definitivno a sad jel rip il ne? možda hevili inspajerd? možda... neznam...

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 20.09.2003 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm, sto podrazumjevas pod ripoff? da je upotrijebio tvoju ideju ili da je pokrao tvoj dizajn totalno? vidim da mu je ideja slicna tvojoj i vjerojatno je dobio od tebe "inspiraciju" za svoj sajt, ali to po meni nije ripoff nego ispiration (doduse, morat cemo od autora cut sto on misli). po meni je ripoff kada od ovog napravis ovo. ono sto je fortius napravio nije ripoff po meni. sorry.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.09.2003 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ojla, ne nije rip, ako mislite da je mogu se ubiti... Na jednoj img arhivi našao sam sliku handhelda i učinilo mi se da bi to bilo dobra ideja za site... Znao sam već negdje vidio takvo što, pa može se reći da je inspajrd, ali ripoff nije! Enivej ionako i ovako moram mijenjati jer moji su-razred-kompanjoni nisu zadovoljni... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 22.09.2003 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius:

http://www.techbase.org/ vs http://gamer.vip.hr -> navodno nije "inspiriran" gamerom... jel...

http://www.c4ever.net/ vs http://www.retroactive.biz/interface.htm

Znam da ti nisi dizajnirao techbase.org ali ti se ime malo previše veže uz "inspiraciju".
Think about that.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 22.09.2003 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Znao sam već negdje vidio takvo što


nuff said...

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 22.09.2003 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam se isto sjetio Retroactivea kad sam pogledao c4ever, jer sam ga davno vidio na DizajnZoni.
Klasični ripoff nije, ali ....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 22.09.2003 20:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inspiracija.. nije rippof, jer nije radio totalno ko ti..
inspiriran je tobom i to bi ti trebala biti neka vrst nagarde.
ne treba se uzrujavati.. nepotrrbno

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 22.09.2003 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm...da radi se samo o tome da je ovo prilicno "drugaciji" dizajn...znaci nije da postoji neki dizajnerski stil koji u dizajnu koristi ruke...znaci nije nesto kao pixel...ili vector iliti grunge...sto ce reci da ako je inspajrd da je bajt(writerski iliti "grafiterski" sleng za covjeka koji krade tudje ideje)...i ono boli mene to sto je neko bio "inspiriran" mojim sajtom...zato sto kad ja zavrsim svoj koncept i dizajn...onda ce ljudi rec...ah gle ovo je inspajrd sa c4ever...i jebiga meni se zaista ne da objasnjavat da je moj dizajn postojao way before nego je napravljen c4ever.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 22.09.2003 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni malo na jaja ide takva "inspiracija". Nije maznut stil ovdje (vid - pixelart, vid - groove... itd), maznuta je ideja i provucena je kroz filter.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 22.09.2003 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
ah gle ovo je inspajrd sa c4ever...i jebiga meni se zaista ne da objasnjavat da je moj dizajn postojao way before nego je napravljen c4ever.


sjecam se da si posto to na hr.comp.www...
eyewitness #1 Very Happy

emptyhead wrote:
Meni malo na jaja ide takva "inspiracija". Nije maznut stil ovdje (vid - pixelart, vid - groove... itd), maznuta je ideja i provucena je kroz filter.


des rajt..

mozes jedino apelirati na fotiusa da makne taj dizajn jer te smeta.. a neznam(o) kako ce on reagirati.

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 22.09.2003 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm..dal ce maknut il ne...njegova stvar...to je njemu mrlja na karijeri...sad sto ce i kako ce...njegova stvar

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 23.09.2003 07:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2empty

Ajde mi fino reci da nisi nekada kada si radio diz išao na net i malo pogledao razne siteiće... Ma ne, to je je odmah t u glavu puknula ideja?! Ma naravno... Nisam ukrao ništa, ako je tebi ukrasti ideju napraviti nešto s osnovom (meni cijeli diz drži ruka, a njemu je ruka dio diza zajedno s interfaceom, koji hvala bože izgleda bolje od moga diza)! Joj gle
gamer.hr ima sličan right bar kao vgamin.com, sigurno je hevili inspajrd!! Confused

2retro_one
Sorry ali stvarno nisam znao da je to tvoj site, i iskreno nisam znao gdje sam isto vidio... Nisam čak znao da je pravi diz! Maknuti ću diz(ne odmah jer moram napraviti onda nju vržn), ali ne trebaš se odmah furiti...

2dag
"klasićčni rippof nije"... Pa jel ti znaš što je ripoff??????????? Da sam mu sve ukrao tipa da isto isto izgleda, to je ripoff, ali molim te nemaš nimalo pravo da moj diz nazivaš rippom...

2mp3ostalinaovomtopicuidalje
Molim vas dajte malo se skulirajte... Već vidim da će se sad ovaj topic pretvoriti u svojevrstan flejm zbog "svete" misije protiv rippera (tj. mene u nedostatku pravih)..
Recite da nisam u pravu, recite što želite, tome ovaj forum služi, ali moram priznati da ste me razočarali.. Nisam li rekao da ću maknuti diz ako autor želi odnosno ako vi mislite da bih trebao?! Ovaj lagani kvaziflejm je bio nepotreban... Sad

Priznajem, napravio sam grešku, ali voljan sam je ispraviti. Ako ste vi savršeni, jebiga, ja nisam! Isto tako biti ću oprezan sljedeći put kada nekome kažem da posta na ovaj forum site, ako je slučajno stavio header font kao na nekom drugom, slični koncept ili išta drugo... Confused

Neću više ništa razglabati, neću se svađati, maknuti ću dizajn kada novi bude operativan!

/Fort [/i]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 23.09.2003 08:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo i ja sam u zadnjem postu bio malo nadrkan! Sorry Laughing
Maknut ću ja onaj diz, sorry retro, stvano nisam htio napraviti sranje... Sada znam da prvo trebam razmislit da li ima na netu site sličnog koncepta... Smile

Nadam se da mi je oprošteno (ajd još sam mali mutavi klinac u pubertetu Laughing )!

Fort out, this time for real!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 23.09.2003 08:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa nije uopce fortius radio techbase.org već Futuro..
BTW. Meni techbae nije toliko slican gameru..

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 23.09.2003 08:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm...ok...ak si shvatio...onda ok...aj nema beda

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 23.09.2003 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ehm...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.09.2003 09:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phoenix wrote:
ehm...

Mnogo zajebano, a? Cool
najs one phoenixe Wink

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 23.09.2003 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

reko da ne zamre topik Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.09.2003 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

we have a situation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 23.09.2003 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ehm...


Ohohohohoho.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2003 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uffff,ovo boli,lijevi krose Smile,pa kratka serija sve u jednom Smile
ps.fortius:lijepo da si se ispricao Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 16:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako bi Kelso rekao : BUUUUUUURN Laughing

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 23.09.2003 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok...ovako...da sad bi mogao napisat kilometarski post o otome kak ja jadan nisam vidio taj sajt i kako je sve ovo jedna velika urota protiv mene...i tako...al jednostavno nema smisla...ja taj sajt zaista nisam vidio...pojavio se...moj dizajn je prakticka kopija i jebiga...ali mislim da sam vec i pokro ideju...a nisam...da se ne bi javljao tu na forumu sa optuzbama na racun fortiusa...nego bi se vjerojatno pokrio usima...i nadao da niko nece skuzit da je ideja pokradena...eh da...ali zaista nema smisla ista vise pisat jer ja znam da kad bi se neko drugi nalazio na mom mjestu da mene ni pod razno ne bi mogao uvjeriti u to da ideja nije pokradena...tak da jebiga...ovo ce vjerojatno ostati i kao mrlja na mojem imenu...ali bit ce jos siteova na kojima cu moc dokazat da ne kradem...i da znam znanje...pis and i'm out

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 23.09.2003 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Problem solved, lock topic! Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group