Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Amerikancu odrubili glavu
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 12.05.2004 15:44    Post subject: Amerikancu odrubili glavu Add user to your forum ignore list Reply with quote

do sada sigurno već svi znate za to.. http://www.iskon.hr/vijesti/page/2004/05/12/0006006.html
NEMOJTE gledat film.. nisam znao da je sve na filmu, pa sam doslovno povratija.. užasno!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 12.05.2004 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di je taj film?

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 12.05.2004 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš sam evo i ja gledao na rtl-ovim vijestima..
Stravično.. d'oh!

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 12.05.2004 18:15    Post subject: PAYBACK TIME ! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam ga odgledao.... al ne znam sto te je to toliko sokiralo moj Splico? U bivsoj drzavi, gledali smo partizanske filmove sa slicnim scenama, i to kolektivno. Cijeli drugi osnovne zajedno sa uciteljicom na "okupaciju u 26 slika"!

A sto se tice Amera, ko mu je kriv! Podrzavao je i Busha i rat u Iraku! PayBack time !!!

P.S. Ja imam full verziju klanja, mogu to malo editirati pa negdje uplodati, da gledaju oni koji su propustili!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 12.05.2004 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde uploadaj negdje. Makar se bojim gledat.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 12.05.2004 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedno je u filmu na TVu kad znaš da nije stvarno.. al ovo... i još kako je vrišta..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.05.2004 18:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene su okupacija u 26 slika i slicne stvari naucile da izbjegavam gledat bilo kakvo nasilje.
bleah

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 12.05.2004 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Propustio sam to gledati, sad me nije ni zanimalo gdje je film, ne treba mi link. Vidio sam slike i dovoljno mi je muka od njih. I kako mos uopce editirati nesto takvo !!!!
Pa zasto to prikazivati ? To je poraz za cjeli ljudski rod da pored sve inteligencije, koju navodno posjedujemo, e evo dokaza da to nije istina, idemo raditit takve stvari ?
Ja sam totalno sje..n nakon ovih stvari i razocaran.
Kad ce ovo prestati. ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 12.05.2004 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam želim li to gledat... Confused Sad
gadno

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 12.05.2004 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja mijenjam program kad god vidim da počinje, iako na satelitskoj nigdje nisu pustili u cijelosti koliko sam čuo...
Bilo mi dosta dve sekunde onog filma gdje u čečeniji kolju vojnika da nikad više ne pogledam ništa slične tematike Shame on you
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 13.05.2004 08:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa nikad ti necu oprostiti sto si mi dao link da to vidim,...
iako sam vidio prvih par sekundi, bilo je taman dovoljno da vidi kako se noz zabija ravno u grtljan.

strava.

ljudi ajmo se sad primit za ruke i otici na neki otok i zauvjek se izolirati od ovakvih stvari.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.05.2004 08:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@SINteX: Your gay attempt won't fool us. Smile No salu na stranu! Confused
To sa otokom nas nece spasit, sjetite se samo Happy Tree Friends epizode kad su na onom otoku!!! Problem se mora rijesiti iznutra, Amerikanci su si slozili zivi pakao u svijetu i sad se pokusavaju iskobeljavati van (sorry, rekao sam da su "si" slozili zivi pakao, bio sam u krivu, svima su nam to priredili). A sto se tice tog filma, uzas - to je onaj takozvani ping-pong efekt kad se dvije ili vise strana sa takvim stvarima dobacuju, sad cu ja malo tebi pa ces ti opet meni.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 13.05.2004 09:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na ovom linku ima dio filma

http://news.yahoo.com//p/v?u=/ap_av/20040511/av_ap_us/728b041fab4dc8061e3db3f1613ed0b9&cid=448&f=53746353

al ne mogu vjerovati da je prvo 15-sekundna reklama za Microsoft a onda pocinja film...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.05.2004 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. information wants to be free
2. moj je osobni stav da ovaj film trebaju pogledat SVI - jednostavno zato da shvate da rat nisu nabrijani americki specijalci sa ogromnim puskama i ultramodernim gadgetima.
OVO je rat.

http://www.ogrish.com/index2.htm

btw, ako imate slab zeludac mozda je bolje da ostanete na cenzuriranoj verziji.

bbtw, ako netko od administratora odluci da ovo nije primjeren sadrzaj za forum i izbrise link - necu imati nista protiv. ja ovo objavljujem sukladno svojim uvjerenjima, i ako nekoga ovakav post vrijedja - ispricavam se.

Last edited by dunga on 13.05.2004 16:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.05.2004 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

P***u m****u. Da se mene pita trebalo je doć' do nuklearnog rata u 60-ima. Trebali smo se pobit međusobno ko' muhe i dat evoluciji da radi svoje. Ako bi imali sreće ponovo bi se našli ovdje kroz koju milju godina, možda sa parom nogu više, očima na dupetu, ali nadam se malo pametniji.
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 13.05.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam pogleda film, već gore piše i došla mi je muka.. zato nisam ni stavlja link.. da to bilo CAP i gotovo, kao in the movie, OK, al on je 30 sekundi to rezao, dok ovaj vrišti! užas.. stvarno smo gamad mi ljudi.. možda nam evolucija oduzme veći dio mozga i ostavi nam samo instikte za hranom, vodom i za ić na wc..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 13.05.2004 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

katastrofa, ja sam mislio da mu je odjednom odsjekao glavu, nisam bio spreman na ovo polminutno mrcvarenje... katastrofa...
uzas..
nisam ovo trebao vidjeti!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 13.05.2004 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
P***u m****u. Da se mene pita trebalo je doć' do nuklearnog rata u 60-ima. Trebali smo se pobit međusobno ko' muhe i dat evoluciji da radi svoje. Ako bi imali sreće ponovo bi se našli ovdje kroz koju milju godina, možda sa parom nogu više, očima na dupetu, ali nadam se malo pametniji.


da, slazem se sa tobom. ljuski rod zaista jeste neshto najgore sto se desilo na kugli zemaljskoj. definitivno ne zasluzujemo zivot na ovoj planeti, a mozda ni uopce.
a ovaj film je samo jedna, ali ne i jedina pa cak ni najveca potvrda tome.
zaista se sramim sto pripadam istoj skupini sisavaca kao i ovi sa filma. nazalost. nisu oni jedini i ne treba ih osudjivati zbog njihove vjere, jer nije problem u vjeri nego u evoluciji koja je dopustila da se ovo desi.
na otok,....apsolutno!!!
daleko od svih.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 13.05.2004 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo skinuo sam s neta ali vjerovali ili ne strah me i pogledati. lako bi se moglo dogodit da zauvijek ostane skriven u bespućima mog HDD-a. slomilo me kad sam čitao jamu, a što bi tek bilo s ovim Crying or Very sad Rolling Eyes
e, stvarno kad ćemo na otok. ono tipa iz filma Žal onda kolektivna opuštancija Very Happy
Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 13.05.2004 13:57    Post subject: Re: PAYBACK TIME ! Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="ozi2002ris"]
A sto se tice Amera, ko mu je kriv! Podrzavao je i Busha i rat u Iraku! PayBack time !!!
quote]

Nemoj gluposti pricati,tko zasluzuje takvo sto???Od kud znas da i ti po necijim mjerilima ne zasluzujes neki oblik torture???Pa mislim da covjek cak nije ni bio vojnik,ali i ako je po kojim mjerilima to zasluzuje?Jedno je likovati ako amerima nesto ne krene kako oni hoce,a drugo je ovo tvoje zvjersko likovanje nad ubojstvom covjeka....

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.05.2004 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
evo skinuo sam s neta ali vjerovali ili ne strah me i pogledati. lako bi se moglo dogodit da zauvijek ostane skriven u bespućima mog HDD-a.


Pogledao sam ga prije cca pola sata. Od tada sam popio tri litre kave. Sad mi je tlak u nemjerljivom području.... LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 13.05.2004 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pustio sam snimku prijatelju jer je htio vidit. čuo sam samo krikove i vidio kraj kad mu podignu glavu. samo od toga mi se umjereno dignuo želudac. stvarno, razlika je kad znaš da nije igrani film. a kad se sjetim da su giljotinu dolazila gledat nekad i djeca. i to im je bila prava fešta. Sick,very sick:

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 13.05.2004 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:

e, stvarno kad ćemo na otok. ono tipa iz filma Žal onda kolektivna opuštancija Very Happy
Cool


ja sam vec pronasao slicno mjesto koje posjecujem kad mi pun qrac svega,.. odem na par dana i odmorim mozak od posla i budala. ali necu biti miran dok skroz ne odselim.
samo ja i laptop. ovaj svijet i civilizacija je stvarno odvratno mjesto za zivot.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 13.05.2004 15:58    Post subject: Re: PAYBACK TIME ! Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="fakz"]
ozi2002ris wrote:

A sto se tice Amera, ko mu je kriv! Podrzavao je i Busha i rat u Iraku! PayBack time !!!
quote]

Nemoj gluposti pricati,tko zasluzuje takvo sto???Od kud znas da i ti po necijim mjerilima ne zasluzujes neki oblik torture???Pa mislim da covjek cak nije ni bio vojnik,ali i ako je po kojim mjerilima to zasluzuje?Jedno je likovati ako amerima nesto ne krene kako oni hoce,a drugo je ovo tvoje zvjersko likovanje nad ubojstvom covjeka....


je, slazem se sa fakzom, ti kao da se radujes gledajuci to. ti si sigurno imao tesko djetinjstvo!
Back to top
View user's profile Send private message
insomnia_c



Joined: 08 May 2004
Posts: 3

PostPosted: 13.05.2004 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi, ko ima slab zeludac...NEMOJTE!!!
Stvarno odvratno...mislim, vidio sam svasta za vrijeme rata, ali ovako covjeka ubit...
I jos se skrivaju iza vjere...jebem vam mater...ubit na licu mjesta
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group