Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hajdukove službene stranice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
arija



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 31

PostPosted: 09.07.2009 12:16    Post subject: Hajdukove službene stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.hajduk.hr

Dugo su ovo najvaljivali... Što se tiče sadržaja mislim da je stvarno jedna od boljih na ovom dijelu Europe, ali isto tako mišljenja sam da su podbacili dosta što se tiče funkcionalnosti i dizajna...
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2009 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gužva...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 10.07.2009 07:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj hajduk.hr logo u headeru me asocira na jutarnjiLIST.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 11.07.2009 08:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
Gužva...

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
BInE



Joined: 08 Apr 2009
Posts: 58

PostPosted: 13.07.2009 07:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto se tice dizajna stranice i samog rasporeda nije lose, ali mi se nesvidja meni, koji je pretrpan i na kojem se covjek jedva snalazi na koji je link dosao, i tagodje ti fali "a:hover" na vecini stvari sto pomeni treba da bude satsavni dio svake stranice, jer bez toga stranica gubi svoju ljepotu.
Back to top
View user's profile Send private message
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 13.07.2009 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja osobno sam razočaran i očekiva sam puno više.. Dizajn uopće nije poseban kolko neki govore.. Pogledajte samo izbornik, tipografija je nikakva, vidi se da site nisu radili profići već "dečki sa ulice"...

Jedino što je dobro jest ideja i izvedba.. na kraju krajeva to je i najvažnije
Back to top
View user's profile Send private message
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 13.07.2009 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
jurka wrote:
Gužva...


+

previse boja i animiranih elemenata

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2009 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gužva u 16-ercu Smile

Meni ne ide u glavu zašto se slike u vijestima na naslovnici (i glavna i thumbnaili desno) prikazuju pomoću flasha. I oni donji boxovi u flashu su također li-la rješenje. Osim što su prenagruvani (gdje je nestao whitespace?) dalo se sve to izvesti jednako efektno s malo JS-a.

Općenito, hrpa nepotrebnih informacija, kao da se radi o stranici nekakvog znanstvenog zavoda koji se bavi mjerenjem svega i svačega, a onda k tome još i malo previše okvira, gradijenata... Previše 'šuma', a premalo korisnih informacija.

Zna li se koja je lova bila u pitanju?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 15.07.2009 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovdje se nalazi moje opširno mišljenje kad je redizajn Hajduk.hr u pitanju.. jednostavno sam razočaran..
Back to top
View user's profile Send private message
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2009 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kabarovsky wrote:
Evo ovdje se nalazi moje opširno mišljenje kad je redizajn Hajduk.hr u pitanju.. jednostavno sam razočaran..

svaka čast za detaljan osvrt. ali nisam shvatio zašto je izvedba po tvom mišljenju odlična? što točno spada u samu 'izvedbu'. je li to koncept weba, html+css ili nešto treće?
i sam spominješ činjenicu da se web u IE6 prikazuje kao da si ju otvorio na iphoneu. iako ga svi mrzimo iz dna duše, mislim da je posve neprofesionalno diskriminirati 10-20% korisnika zato jer koriste taj browser. po mom mišljenju ocjena takve izvedbe ne može biti tako visoka.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
arija



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 31

PostPosted: 16.07.2009 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je pod "izvedba" mislio na sadržaj portala...
Back to top
View user's profile Send private message
kabarovsky



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 9

PostPosted: 16.07.2009 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pod izvedba sam mislio prije sve funkcionalnost portala Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2009 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ok, nećemo sad tražit dlake u jajetu, samo me zanimalo Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Undo



Joined: 20 May 2009
Posts: 38

PostPosted: 15.06.2013 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

New
http://hajduk.hr/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group